מסירה, מכירה, קניה וחיפוש סרטים לכאן

Boone

New member
../images/Emo202.gif מסירה, מכירה, קניה וחיפוש סרטים לכאן

אז נגיד שיש לכם: סרט 8מ"מ, סרט וידאו ישן, לייזרדיסק שכבר נכחד, סרט DVD נפלא או חידוש בבלו-ריי, ואתם לא ממש מעוניינים להשאיר בבית, אבל אתם כן מעונינים לקבל כמה שקלים, או אפילו להיות נחמדים ולמסור ללא תמורה! אז איך זה בדיוק עובד? מכינים רשימה ומפרסמים אותה כאן, עכשיו ממתינים בסבלנות, עד שמישהו ישלח לכם מסר עם בקשה או שאלה (כן, זו הדרך המומלצת). לא ביקשו והשירשור עם ההודעה נעלמו לדף הבא? פרסמו שוב ומי יודע, אולי הפעם יקרה משהו טוב. רק אנא, שרשרו כל הודעה למקום הנכון, כדיי ששום הודעה לא תלך לאיבוד. אז כאן אתם יכולים לקנות, למכור, למסור, להחליף, לשאול, להשאיל, לחלק, לחבר וגם לחסר, כי לכל המטרות הטובות האלה נועד השרשור הזה. לידיעתכם: * הודעות שכבר קיימות בעמוד הנוכחי ויעלו שוב - תיאלצנה להמחק. * כל עוד קיים שרשור חיפוש/מכירות בדף הראשי, לא יפתח אחד חדש. * הודעות פרסום שיפורסמו מחוץ לשרשור ימחקו ללא הודעה לכותב. תודה ובהצלחה.

superDVDmaster

New member
אלבומי מדבקות משנות ה-80..

מכירה אלבומי מדבקות משנות השמונים כ- 20אלבומים במצב חדש חלקם מלאים נדירים ,דרדסים,מכוניות ,רובוטריקים,מקרון 1,טרזן,חלוצי החלל כדורגל,ספורט ועוד.. , סרט DVD חדש לא נפתח עדיין באריזה "dream little dream 2" לא מתורגם סרט קומדיה עם:קורי פלדמן,קורי היים, וגם פוסטרים נדירים משנות השמונים של סופרמן כריסטופר ריב , וחוברת קומיקס בעברית משנת 1986 של סופרמן ועיתוני להיטון פרטים ותמונות במסרים... ,מהרו לפני שיגמר !!!!!

thinlizzy

New member
4 סראי DVD חדשים לגמרי עטופים בניילון

בחברה טובה- 30 ש"ח יריד ההבלים- 25 ש"ח השכנה ממול - 25 ש"ח ממבו איטליאנו - 25 ש"ח איסוף ממרכז תל אביב משלוח בתשלום נוסף. נא לפנות במייל [email protected]

matan3611

New member
אלביס ספרסלי

שתי קלטות מקוריות של אלביס ספרסלי 40 ש"ח על שניהם

mosh511

New member
מחפש לקנות עונות סיינפלד ועוד כמה סרטים...

מחפש סיינפלד עונות ,7,8,9 (לחילופין אין לי בעיה לקחת את המארז השלם) ומחפש את הסרטים הבאים (התרגום לעברית הכרחי!) : פלאטון קזינו הנוסע (זהות גנובה) 1408 מקבת השיחה אבק כוכבים ביום שזה יקרה אפוקליפטו ארץ קשוחה כל סרט של צ´אפלין : אורות הכרך, זמנים מודרניים, ועוד... מוכן בתמורה לתת כסף או פריטים אחרים.

The Fading

New member
יש לי את העונה השלישית באריזה

חדשה לגמרי.ועולה רק מאה שקל. תצרי איתי קשר דרך התיבה. שבוע טוב.

mb13

New member
יש לי חיפושיות בדי וי די

הי את 2 הסרטים יש לי + אנטלוגיה 5 די וי די +מסע הקסם המסתורי + אד סליבן מארח את החיפושיות מוזמנת להתקשר ----------------------0523326329 תודה

bluebar

New member
למכירה קלטת וידיאו raiders of the lost ark

raiders of the lost ark-אינדיאנה גו'נס שודדי התיבה האבודה

למעלה