שרשור שאלות.

yossi112211

New member
תגידו יהיה עונה שניה ?!

זה חשוב לי ... יהיה עונה שניה ? אם כן מתי ? תודה ..

איך קוראים לטראנס מהמועדון של פבל וניקולה???

דחוף ממש דחוף !!!!!!!!!! כל מי שיודע או שיכול לעזור אנא שלח לי מסר לניק הזה !!!!!!!! תודה מראש לכולם

התשובה היא:

Hard Attack (Assaf Amdursky & Omri Anghel וזה רשום בגדול בסרגל של הפורום [סתם לידע כללי
]. שיהיה יומטוב!

sdavid1

New member
תגידו..

איפה עוז? מהפרק השני או השלישי כבר לא מראים אותו לאן הוא נעלם? [מי שלא יודע מי זה = הבן של ברוך אסולין, הקטן עם העינים הכחולות שעשה בר מצווה בפרק הראשון].
מראש:]

Shir Barbi

New member
אתה יודע הוא לא דמות מרכזית

הוא כולה הבן של... אין לו תפקיד משמעותי לכן אין מה להראות אותו הפעם היחדה שראו אותו היה בבר מצווה ושהם אכלו כל המשפחה חוץ מזה הוא לא חלק מהרצחים, השודים והאקשן האמיתי וכל סיפורי האהבה לא לו!!!

yifati XD

New member
אושרת

ניראה לי כל אחד צריך לכתוב אצלו בחתימה: העונה השניה תגיע בספטמבר 2008, Hard Attack (Assaf Amdursky & Omri Anghel הוא השיר שמתנגן במועדון של האחים קובלובה. חח כל מי שבא לשאול שאלה רוב הסיכויים שישאל את זה ויענה: למה כל כך הרבה זמן?? ותכיני תסרגל כי תכף תצטרף השאלה כמה פרקים יש בעונה השניה? אריאל איך אתה עונה להם בכזאת סבלנות

אושRתי

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif

השאלה אם אנשים יודעים להסתכל בחתימות?
וכשאדע כמה פרקים יהיו בעונה השניה כמובן שאשנה..

כן תהיה עונה שניה!

אני עוד מעט אתחיל כבר לדבר רק מהמילים: כן, עונה, שנייה, ספטמבר, 2008. לאמשנה: העונה השנייה תגיע בספטמבר 2008 - עוד שנה וחודש [בערך]. ובשביל לחסוך עוד שאלה: ["למה כ"כ הרבה זמן?"] - זה כי באמצע יש צילומים של בטיפול 2 - והם כבר החלו. יומטוב. "..עונה, כן, שנייה, ספטמבר, 2008
"

itai46

New member
אריאל תיהיה בריא...

ורק שתדע שהרופאים שבאים הביתה לא כל כך טובים...אז עדייף לבית חולים..

בעזרת השם../images/Emo13.gif

נו פשוט באמת, החדשים [ובד"כ באים לשאלה אחת] תמיד תמיד שואלים על העונה השנייה. או על השיר ההוא..

איתי, מבין? ../images/Emo13.gif

כן סליחה, העונה השנייה תעלה בספטמבר 2008. רשום את זה בגדול בסרגל של הפורום! תודה ויומטוב.

למעלה