תחרות פורים בפורום טים ברטון!!!

wolfyy

New member
../images/Emo202.gifתחרות פורים בפורום טים ברטון!!!../images/Emo106.gif

רוצים לזכות בערכת בובות של סרטי טים ברטון? פורום טים ברטון מזמין אתכם להשתתף בתחרות תחפושות לקראת פורים ולהעלות תמונות שלכם כדמות מסרטיו או מספרי הקומיקס של הבמאי/יוצר. כל מה שעליכם לעשות הוא להעלות לשרשור זה תמונה שלכם בתחפושת של דמות מיצירותיו של טים ברטון. התמונה שתבחר על ידי צוות הנהלת הפורומים תזכה את הגולש/ת המאושר/ת בערכה! תוכלו לבקר באלבומים ובקישורים של הפורום כדי להכיר את הדמויות ולקבל רעיונות לתחפושות. - במקביל להעלאת התמונה יש לשלוח מסר לשם המשתמש "תפוז אנשים מודיע" עם פרטיכם המלאים למשלוח דואר. - על התמונה להיות שלכם בלבד, או שאותה יצרתם - באישור המצולם. תמונה אשר יוכח כי לא עמדה בכלל זה - תפסל מהתחרות. קומיקאזה היא חנות הקומיקס הראשונה בישראל. החנות ממוקמת בדיזינגוף סנטר בת"א, ושם כל אוהב קומיקס יוכל למצוא את מבוקשו, החל בספה חביבה לשבת ולדפדף ואווירה נעימה, וכלה בכל ספר/חוברת קומיקס שרק ירצה. מספר טלפון: 03-6205682 comikaza. אוטקו. התחרות תמשך בין התאריכים 18-25.03 לתקנון התחרות בהצלחה!

wolfyy

New member
טובים השניים מן האחד! ../images/Emo3.gif

כמובן שאפשר, ואכן זה פרס אחד לזוג.

Oyster Girl

New member
כל כך קול ../images/Emo9.gif

אבל בחייאת רבאק תחכו לי, אנחנו מתחפשים רק ב23...

wolfyy

New member
תודה! התחרות עד ה-25 ../images/Emo13.gif

ככה שאין בעיה יקירה!

Oyster Girl

New member
לא רוצה שזה יהיה ברגע האחרון ../images/Emo54.gif

זה הכל
ודאי שאני אספיק להעלות תמונה, תודה על הדאגה חביבתי

Learn To Fly

New member
מגניב לגמרי

חבל שרק היום התחרות התחילה מחר פורים ואני מעדיפה כבר בשנה הבאה להשקיע בתחפושת
בהצלחה לכולם D:

wolfyy

New member
בעקרון לא כתוב בתקנון שאסור,

אבל כתוב "תמונה" והכל בלשון יחיד, ככה שמקסימום תעלי יותר מאחת ותגידי איזו מהם את רוצה שישתמשו בה במקרה שמותר רק אחת

למעלה