דיון: איזה סרט כדאי לראות ראשון?

Snow fairy

New member
טוב, יש מצב:]

[אה, ומתקתנת את עצמי- ביטלג'וס זה כן של טים במקור, הסדרת טלויזיה יצאה אחרי הסרט
]

theEscapist

New member
../images/Emo45.gifמסכימה עם כל מילה../images/Emo9.gif

זה ממש מזכיר דיון שהיה פעם בפורום נייטוויש, לגבי איזה שיר כדאי להשמיע ראשון לאדם שלא מכיר את הלהקה.... והיה דיון שלם עם כדאי להשמיע שיר מסוים- שהוא בהחלט מייצג אבל יחסית קליל- למרות שהוא קאבר... אותו רעיון
ואני בהחלט נוטה להסכים איתך (ג'ואנה)

solid90

New member
תופתעו, אבל...

לרוב האנשים שאני מכיר הייתי מראה קודם כל את "אד ווד", ואז את "סיפורי דגים". יש ברוב הסרטים של ברטון הרבה מאוד מאפיינים של אגדות, שיכולים להרתיע יותר מדי אנשים. אם רוצים להכיר לאנשים את ברטון, אני חושב ש"אד ווד" מסכם יפה מאוד את רוב הרעיונות בסרטים שלו, ו"סיפורי דגים" גם מוסיף את המימד של הפנטזיה.

Snow fairy

New member
אד ווד זה אחד הסרטים היחידים של טים שלא ראיתי

אבל אמרו לי שזה סרט לא משהו יחסית לטים

wolfyy

New member
אד ווד!

אני אישית חושבת שזה סרט מדהים... ג'וני דפ עושה עבודה מבריקה. וBela Lugosi...
אח, איזה סרט. מאד מיוחד. אני חושבת שיש עליו דעות חלוקות אבל לדעתי סרט משובח מבית טים ברטון!

Columbina

New member
אד ווד הוא יצירת אומנות

ראיתי אותו אתמול בפעם הראשונה כי גם משום מה היה לי רושם שהוא לא משהו, אבל הופתעתי ובגדול! הדבר היחיד שחשבתי לאורך הצפייה זה הלוואי ולא יגמר. פשוט סרט מושלם.

Columbina

New member
אגב,

לאחר הצפיה קיבלתי חשק אדיר להוריד את כל הסרטים של אד ווד המקורי, התחלתי עם גלן או גלנדה
הולך להיות משעשע

LadySilkworm

New member
גם אני לא ראיתי את זה.

עוד לא ראיתי גם את סוויני טוד, ובן דוד שלי אמר לי שהסרט לא משהו O:

Columbina

New member
לדעתי זה תלוי בבן אדם

יש אנשים שהייתי מראה להם את המספריים של אדוארד ויש כאלה שהייתי מראה להם את ביג פיש. בן אדם בעל "ראש פתוח" לדעתי צריך לראות אותם לפי סדר כרונולוגי
אני גדלתי על ביטלג'וס וזה גרם לי ממש לאהוב את הסגנון אבל לא כולם יתחברו דווקא לסרט הזה.

לדעתי

קודם כל "סיפורי דגים". כי זה גם ברטון במיטבו וגם ברטון מרוכך המספריים, ביטלג'וס, הפלישה ממאדים וסוויני הם נפלאים, אבל למי שלא מכיר את ברטון עדיף להתחיל מסיפורי דגים הנפלא והקצת פחות.... אפלולי. נקרא לזה ככה.

Learn To Fly

New member
סיפורי דגים לא ראיתי

גם אד ווד, אלה הסרטים היחידים שלא ראיתי אין לי מושג על מה זה, אבל אם כבר מראים למישהו סרטים של טים לא עדיף להראות משהו שקצת ישקף את הסגנון שלו?

Learn To Fly

New member
אני בת

וכתבת שהוא פחות אפלולי ובגלל זה הוא לא נשמע לי ברטוני בהתחלה

פחות אפלולי

לא אומר בהכרח פחות ברטוני. אומנם יש לברטון סגנון מסוים, אבל הוא לא כ"כ חדגוני... ובקיצור- נסי את "סיפורי דגים". סמכי עליי שלא תתחרטי

למעלה