חדשות/הודעות

מצב
הנושא נעול.
ומה יעלה בגורלו של שרשור ההכוונה היומי?
ברוך שפטרנו מעונשו של שרשור ההכוונה....
שרשור ההכוונה מפריע לי לכוון חובבי רכבת ואוטובוסים ליעד האמיתי: הציוד הנייד !!!!!!!!! הכי חשוב: ציוד נייד !!! רכבות ואוטובוסים !! מירב הדיונים צריכים להיות סובבים סביב הציוד הנייד. בלעדיו אין שום תח"צ. לב ומוח הפורום הם הציוד הנייד ! בוקר טוב.

ravkav123

New member
היה סמוך ובטוח שהוא לא ייצא לגמלאות
לאוהדהחבבי .אביתר צודק
עוד שנה שנתיים לכלום תהיה פלאפון משוכלל עם אינטרנט . ואז כל אחד יכול להכנס לאתר של תחבורה ציבורית בממשלה ושם יתנו פרטים ממושבות דרך GPS תאמין לי יעשו הכל כדי לפטור רכב לטובת אוטבוסים .

היום שנה לאסון הרכבת שנהרגו
שבעה בני אדם
נהג הקרונוע לא היה אשם בכלום כמובן !
זה אסון נורא אם כי היו אסונות גדולים בהרבה. האסון הגדול ביותר בין רכבת לאוטובוס או בכלל תאונת רכבת הקשה ביותר בארץ היתה בספטמבר 1939 וכתבתי עליה רבות כאן בפורום. תוכל למצוא פרטים בארכיון הפורום אם תחפש היטב.

אחרונה...
עם רמז מאחורי הגלגלים לאיפה זה צולם
קפריסין. היו שם 120 כאלה מתוצרת בריטית
בשנות ה-90. אני יכול לבדוק כמה כאלו יש כיום, לדעתי בודדים. רובם הופעלו באזור לימסול. תודה על התמונות המרשימות של הבדפורד - דגם שהיה גם בארצנו כמשאית, למשל באנג'ל או בברמן או בחמוצי פרימן.

S o l l y

New member
קפריסין. היו שם 120 כאלה מתוצרת בריטית
בשנות ה-90. אני יכול לבדוק כמה כאלו יש כיום, לדעתי בודדים. רובם הופעלו באזור לימסול. תודה על התמונות המרשימות של הבדפורד - דגם שהיה גם בארצנו כמשאית, למשל באנג'ל או בברמן או בחמוצי פרימן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה