חדשות/הודעות

מצב
הנושא נעול.
בניגוד גמור אליך - חיי האישיים מאושרים
ועתירים בכסף ! למכור דירה ולרכוש 2 דירות בשנה אחת לא הולך ברגל.....כאשר אתה תהיה במצב הכלכלי שלי, תוכל לפתוח את הפה ולעבוד בעבודה כיפית שלא על-מנת להרויח בכלל....... אני מודיע לך באופן חד משמעי שכל עובד רכבת שיבגוד באשתו בפעם הנוכחית בוולנסייה ישלם על כך מיד בהלשנה מיידית לאשתו החוקית. יש לי הרבה מודיעים בספרד ודבר לא נעלם מעיניי הפקוחות. תזהיר את האנשים שלך להתנהג יפה אחרת הכל יועבר לנשים. בענין הזה לא תהיינה פשרות הפעם. והדיסקרטיות שלך? אתה מוזמן לכתוב הכל בגלוי כאן לפני כולם. מי שם עליך בכלל? עוד מילה אחת וכל דבר הכי קטן יודלף מיד לכל עיתונאי ישראל. "בזכותך" אעביר לכל העיתונאים את כל המידע שכביכול לא נהוג להעביר.... האמן לי: אני אעביר בתפוצת נאט"ו את הכל ואגרום לפאדיחות קשות בתקשורת בזכותך. היות ואינך מפסיק להתגרות בי, אתה תגרום לכך שכל המידע הסודי יהפוך תוך מס' ימים למידע ציבורי לכל והאמן לי שאתה ממש לא תרצה שזה יקרה אבל זה אוטוטו קורה ובענק !!!!!
כל הכבוד לאדוני, ישר כח עלה והצלח
המשך בפעילותך למיגור הרע וקידום המוסר באה''ק עפ''י דין תורתינו הקדושה ותמצא ברכה וסיפוק בכל אשר תעשה, שהרי הנך כמתואר רואה ברכה בעמלך. לנוחיותך, הריני מתכבד להביא לכבודו קטע משולחן ערוך: ''חייבים בית דין להעמיד שוטרים ברגלים שיהיו מסובבין בגנות ופרדסים, על הנהרות כדי שלא יתקבצו לאכול ולשתות שם אנשים ונשים ויבואו חלילה לדבר עבירה'' זאת ועוד מומלץ לאדוני הנכבד לפנות ישירות ל''משמרות הצניעות'' הפועלים בסביבתך, כדי לגרום לאכיפת חוקי הצניעות בא''י ובגולה (במקרה דנן בחצי האי האיברי/ולנסיה). שמחתי ללמוד שטובת הכלל עומדת לנגד עניו של אדוני ואין כאן דבר אישי חלילה. תבורך.

המשך בפעילותך למיגור הרע וקידום המוסר באה''ק עפ''י דין תורתינו הקדושה ותמצא ברכה וסיפוק בכל אשר תעשה, שהרי הנך כמתואר רואה ברכה בעמלך. לנוחיותך, הריני מתכבד להביא לכבודו קטע משולחן ערוך: ''חייבים בית דין להעמיד שוטרים ברגלים שיהיו מסובבין בגנות ופרדסים, על הנהרות כדי שלא יתקבצו לאכול ולשתות שם אנשים ונשים ויבואו חלילה לדבר עבירה'' זאת ועוד מומלץ לאדוני הנכבד לפנות ישירות ל''משמרות הצניעות'' הפועלים בסביבתך, כדי לגרום לאכיפת חוקי הצניעות בא''י ובגולה (במקרה דנן בחצי האי האיברי/ולנסיה). שמחתי ללמוד שטובת הכלל עומדת לנגד עניו של אדוני ואין כאן דבר אישי חלילה. תבורך.
תודה רבה מותק שלי ! אתה כזה אינגעל'ה חמוד
והנני כה מודה לך על פתגמייך ומכתמייך - מודה הנני על המילים ועל המילות המופיעים ומופיעות במשפטך המודגשון. הנני אסיר תודה על שלימדתני מיליה חדשה כגון "פרדסים". עד היום חשבתי לתומי כי פרדסים נועדו להכנת מיץ פז אך בראותי את דברייך הנשגבים מבינתי, הנני מבין כי פרדסים נועדו למעשי אונס, סדום, סדום ועמורה ואולי סדום והמורה......ברצוני להודות לך מקרב ליבי על השיעור הנפלא, החכם והנבון שטרם ידעתי כמותו גם לא בלימודי הדוקטוראט שעברו חלפו להם זה מכבר. מה שלמדתי ממך שקול לשש פעמים פוסט-דוקטוראט ועל כן הנני נמצא בהתרגשות יתרה ואשמח להמליץ על קריאת פקולטה באוניברסיטת ביר-ז'ית על שם כבודו - ר.ש. ..........................................תודה חמודיל'ה ! עשיתני את היום !

תודה רבה מותק שלי ! אתה כזה אינגעל'ה חמוד
והנני כה מודה לך על פתגמייך ומכתמייך - מודה הנני על המילים ועל המילות המופיעים ומופיעות במשפטך המודגשון. הנני אסיר תודה על שלימדתני מיליה חדשה כגון "פרדסים". עד היום חשבתי לתומי כי פרדסים נועדו להכנת מיץ פז אך בראותי את דברייך הנשגבים מבינתי, הנני מבין כי פרדסים נועדו למעשי אונס, סדום, סדום ועמורה ואולי סדום והמורה......ברצוני להודות לך מקרב ליבי על השיעור הנפלא, החכם והנבון שטרם ידעתי כמותו גם לא בלימודי הדוקטוראט שעברו חלפו להם זה מכבר. מה שלמדתי ממך שקול לשש פעמים פוסט-דוקטוראט ועל כן הנני נמצא בהתרגשות יתרה ואשמח להמליץ על קריאת פקולטה באוניברסיטת ביר-ז'ית על שם כבודו - ר.ש. ..........................................תודה חמודיל'ה ! עשיתני את היום !
קרון ניהוג סימנס מס. 812 מוכן לעבודה
בקו מודיעין-חיפה - נהריה. הקרון שדויר במגרש עריכה בצפון הוצב בראש רכבת נוסעים ויופעל בלי נדר כבר מחר בקו האמור, וזאת בהמשך לדווח משבוע שעבר של ס/מנהל מוזיאון ר''י מר מלינג על הפעלת ק.נ 811. יואיל אדוני הנכבד ''הדוקטוראט'' כפי שהנחתום מעיד על עצמו ועיסתו לעיין בשולחן ערוך במילה ''פרדסים'' ולתקן לעצמו את הערתו. שבת מנוחה לדוקטוראט.

בקו מודיעין-חיפה - נהריה. הקרון שדויר במגרש עריכה בצפון הוצב בראש רכבת נוסעים ויופעל בלי נדר כבר מחר בקו האמור, וזאת בהמשך לדווח משבוע שעבר של ס/מנהל מוזיאון ר''י מר מלינג על הפעלת ק.נ 811. יואיל אדוני הנכבד ''הדוקטוראט'' כפי שהנחתום מעיד על עצמו ועיסתו לעיין בשולחן ערוך במילה ''פרדסים'' ולתקן לעצמו את הערתו. שבת מנוחה לדוקטוראט.
גילית את אמריקה מייקל קולומבוס עץ השקד:
קח את שולחן ערוך ואל תיתן אותו לי... כתבי דת וספרי קודש הם חשובים לך אבל אליי הביתה הם לא עוברים את מפתן הדלת. מצטער: יש ברשותי ספרים חשובים יותר של הוצאת מאגנס כמו הספר הידוע שתורגם לעברית וכל כריכתו שחורה לחלוטין משני צדדיה....על הכריכה מופיעה רק מילה אחת. ועוד ספר הרבה יותר חשוב מספרי הקודש שלך: הביוגרפייה של ג'ימי הנדריקס כמובן ! אתה משווה את זה לספרים שבהם דנת????? בפעם האחרונה שהייתי בפרדס, זה נגמר נהדר ! זו היתה חוויה של פעם בחיים מרובת משתתפים. אתה רוצה הזמנה למסיבות ביער בן-שמן בלילות של ימי שישי? (6 דקות נסיעה מהבית שלך...) רק תבקש מותק שלי ואדאג שישלחו לך הזמנה למסיבה פצצה שלא תשכח כל חייך. רק תבקש וההזמנה בדרך.....אני משוגע עליך ואוהב אותך ! אני חושב שיש לך ראש טוב. אני יכול לסדר לך אותו עוד יותר טוב !!!!!!

ואגב לבל תטעה מותק שלי: 99 קרונות סימנס בארץ
נמצאים כרגע.....המספר מדוייק להחריד ואין טעות סופר..... קבל עידכון עיניים של אבא: בא עליי טוב לספר לך שביום 19.09.2011 צפוייה הפריקה השלישית עם נדר.... אני מקבל בדקות האחרונות עידכון ישירות מהאוסטרים בענין זה... אתה לא חייב לדווח לי על מה נכנס לעבודה ומתי.....אני מקבל עידכונים שוטפים מהאוסטרים. זה בסדר עיניים של אבא. חסוך לך את הטירחה וגש ללמוד מכתבי הקויידש בשאבס. אני במקום זאת אעדכן במגה-טרה-מולטי חרא את המייל האוסטרי. אינני זקוק לעידכונים מאנשי הרכבת.....קטן עלי.....אני מחובר ישירות למקורות הראשוניים שבמקרה גם רכבת-ישראל שואבת מהם את המידע בשבילה.......... המקור השניוני ברכבת לא ממש יכול לסייע, עיניים של אבא ! אוהב אותך כמו תמיד עץ השקדייה שלי !
אביה המלעון.

david80

Member
ואגב לבל תטעה מותק שלי: 99 קרונות סימנס בארץ
נמצאים כרגע.....המספר מדוייק להחריד ואין טעות סופר..... קבל עידכון עיניים של אבא: בא עליי טוב לספר לך שביום 19.09.2011 צפוייה הפריקה השלישית עם נדר.... אני מקבל בדקות האחרונות עידכון ישירות מהאוסטרים בענין זה... אתה לא חייב לדווח לי על מה נכנס לעבודה ומתי.....אני מקבל עידכונים שוטפים מהאוסטרים. זה בסדר עיניים של אבא. חסוך לך את הטירחה וגש ללמוד מכתבי הקויידש בשאבס. אני במקום זאת אעדכן במגה-טרה-מולטי חרא את המייל האוסטרי. אינני זקוק לעידכונים מאנשי הרכבת.....קטן עלי.....אני מחובר ישירות למקורות הראשוניים שבמקרה גם רכבת-ישראל שואבת מהם את המידע בשבילה.......... המקור השניוני ברכבת לא ממש יכול לסייע, עיניים של אבא ! אוהב אותך כמו תמיד עץ השקדייה שלי !
אביה המלעון.
תודה! ובהזדמנות זו ברצוני לדעת
אילו קרונות סימנס נבנו בסלובניה ואלו באוסטריה? מהו הסיבה להחלפת המפעל באמצע הפרוייקט (של ייצור הקרונות)?

davidfainshtein

Member
מנהל

בועז ל

New member
שכחתי לספר לכם על הפריקה השניה שהיתה:
ב-18 לאוגוסט התרחשה פריקה שניה של עוד 6 קרונות סימנס בנמל הקישון והיא תועדה. פשוט שכחתי מזה, אז הנה טוב מאוחר מאשר בכלל לא. בפריקה הגיעו 5 קרונות סלון ורק קרון ניהוג אחד. 813, 958, 959, 960, 961, 962. עד כאן להיום.
תודה רבה!
אז מה היה לנו עד עכשיו מבחינת סימנסים ומה נותר?

תודה רבה!
אז מה היה לנו עד עכשיו מבחינת סימנסים ומה נותר?
נותרו 19 בחו"ל. יש בארץ 99 קרונות סימנס בדיוק
עשה לי טובה ותפריד את ההודעה על הנייד מהשרשור הזה. ההודעה היתה בשרשור עצמאי והיא צריכה להיות בשרשור נפרד ועצמאי. היא לא צריכה להיות עם כל מיני הודעות חסרות חשיבות או שונות. אנא הפרד את ההודעה על הגעת הנייד לשרשור עצמאי. תודה מנוול.

שכחתי לספר לכם על הפריקה השניה שהיתה:
ב-18 לאוגוסט התרחשה פריקה שניה של עוד 6 קרונות סימנס בנמל הקישון והיא תועדה. פשוט שכחתי מזה, אז הנה טוב מאוחר מאשר בכלל לא. בפריקה הגיעו 5 קרונות סלון ורק קרון ניהוג אחד. 813, 958, 959, 960, 961, 962. עד כאן להיום.
ואחרי קרון מס' 999 ?
האם יהיה קרון מס' 1000 ?

amit1270

New member
תשדיר שירות חדש יונה יהב מברך את הירושלמים
על הרכבת הקלה והיותם הראשונים שנהנים מהפעלת רכבת קלה בישראל. לכל המלעיזים למיניהם. קוביז
יש קישור?
מעניין אם הוא מתייחס לכבלים שמסתירים את הים...

מצב
הנושא נעול.
למעלה