סופ"ש קסום

danduuu

New member
../images/Emo203.gifסופ"ש קסום../images/Emo203.gif

שיר השבוע של נייטוויש: שיר השבוע לא של נייטוויש: המלצת השבוע: קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: חווית השבוע: ציטוט השבוע: ספר/סרט השבוע: תמונת השבוע: שבוע מעולה לכולם

danduuu

New member
אני ראשונה../images/Emo3.gif

שיר השבוע של נייטוויש: She Is My Sin Sleeping Sun שיר השבוע לא של נייטוויש: Dream Evil-Forevermore Drem Evil-Losing You Dream Evil-The End Metallica-Turn The Page Christina Aguilera-Hurt
Bif Naked-Everyday BassHunter-Boten Anna To/Die/For-It's A Sin המלצת השבוע: לא לברוח כשהבנאדם שאת דלוקה עליו כ"כ קרוב אלייך
[אני דבילית זה מה שאני-עזבו חח] EMA! היה גדול! טוב לא הכל אבל ההופעות של מיוז ולורדי היו ממש טובות :) קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: 30 סקנדס טו מארס בפיוז צ'יינסואו אוורדס
משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: שגם הוא ייגמר כברר ואז טיול שנתיייי
חווית השבוע: Vitu Poska ציטוט השבוע: Every time our eyes meet this feeling inside me is almost more than i can take ספר/סרט השבוע: ממ לא נראה לי שיש:/ תמונת השבוע:

danduuu

New member
הו כן ושכחתי בחווית השבוע

את היום בעקבות לוחמים שיה כ"כ כיף [חוץ מכמה ילדים מעצבנים באוטובוס שלי שעשו ממנו מזבלה עירונית וזרקו עליי גם מנדרינות חח] אני כ"כ אוהבת את השכבה שלי
והכיתה שלי בכלל

כמה שירים../images/Emo2.gif

יפה לך על דרים איוול :) בקשר להמלצה -
אני בטוחה שבאותו הרגע זה היה נראה כדבר הנכון...

danduuu

New member
חחחח פשוט נלחצתי ../images/Emo4.gif

לא נורא יהיה טוב ותודה על האכפתיות
איי לאב יו

^^;

אין לי מה לענות על רוב הדברים אבל שיהיה
שיר השבוע של נייטוויש: לא שמעתי מספיק נייטוויש לאחרונה
שיר השבוע לא של נייטוויש: כל מיני של אואסיס, והשקטים של מרילין. המלצת השבוע: לשים לב שהחלק החום בעוגת השיש שלכם לא נוזלי מדי, זה לא הכי טוב לעוגה ;[ קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: לא כ"כ ראיתי משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: לא להיות חולה. X_X ולהצליח במבחן באנגלית, גם כן המבחנים האלו של קרוליין ואנה. ~_~ חווית השבוע: קבעתי להיפגש עם חברה שלי (שגרה רחוק ;~;) ביום שלישי D: ציטוט השבוע: יש את - "In silent moments, imagine you here" ואת - "Dulcet elvenharps from a dryad forest" שראיתי פה במשחק של מי השורה או משהו כזה ואהבתי ^^" ספר/סרט השבוע: אין תמונת השבוע: אוקי הסבר XD (אני יודעת שאני ברברנית
) דיברתי עם חברה שלי במסנג'ר ופתאום היא מציירת את זה. שאלתי אם זאת שארון (מווית'ין) ואז היא כזה - "יש לה שמלה, ציצים, היא עושה את ריקוד השארון ויש לה את הדבר הזה על המצח. מי זאת יכולה להיות? D:" XDDDD

אני../images/Emo9.gif

שיר השבוע של נייטוויש:Slaying the Dreamer שיר השבוע לא של נייטוויש:Sonata Arctica-Tallulah Blind Guardian-The Bard's Song המלצת השבוע:אין קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']:כנ"ל משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא:שתהיה לי סבלנות ללמוד למבחנים המגעילים שיש לי
חווית השבוע:יום בעקבות לוחמים...היה מדהים..והחיילים
ציטוט השבוע:"בסדר שזה לא בסדר!" ספר/סרט השבוע:אין.. תמונת השבוע:אתם לא רוצים לראות...חחח

danduuu

New member
מתי היית ביום בעקבות לוחמים??

גמאני הייתי
היית ביום שני במקרה??

לא..הייתי ביום ראשון...

נכון שזה יום ממש מדהים?
גם חברה שלי מקרית אתא הייתה ביום שני..

danduuu

New member
היה מדהיםם כ"כ../images/Emo99.gif

בסוף עם הלהקה הצבאית כולם השפריצו מים והרסנו להם את הציוד הגברה
קרית אתא חיריות
אממ מי זאת מק.אתא? יש מצב אני מכירה? היא לומדת גם ברוגוזין?

אממ יש מצב שהיא לומדת שם...

אני לא זוכרת
הייתם כבר בבקו"ם? והיא גם סיפרה לי שהרסו להם ת'ציוד הגברה..חחח
.. דווקא אצלנו לשם שינוי התנהגו יפה...
ובאמת היה מדהים
..כ"כ קשה לתאר את החוויה הזאת למי שלא היה שם..

danduuu

New member
בטח בבקו"ם לפני שלושה שבועות בערך..

נכון! טוב אני גם הרווחתי כי הבנאדם שכ"כ רציתי שבכלל יצא ליום הזה עבר אלינו לאוטובוס במהלך היום
איך קוראים לה? אם היא ברוגוזין בשכבה שלי אז אני בטח מכירה:]

גם היא הייתה נראה לי בבקו"ם לפני

שלושה שבועות.. קוראים לה ניצן הראל...מכירה?
אם הרווחת זה טוב

danduuu

New member
אמממ יש לי שתי ניצן בשכבה../images/Emo3.gif

אחת פאקצה משהו פחד..והשנייה ממש חמודה אז יש מצב שזאת היא פשוט אני לא יודעת את השם משפחה שלה חחח היא לומדת במקרה בכיתת תקשורת? אם כן אז זאת היא

למעלה