סופ"ש קסום

bitter end

New member
לעלעלע

שיר השבוע של נייטוויש: forever yours שיר השבוע לא של נייטוויש: Dream Theater - Through Her Eyes המלצת השבוע: אל תצאו לשחק טניס ב11 בלילה בקור של 10 מעלות עם חולצה קצרה! קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: נופ משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: להבריא
חווית השבוע: ההתפרצות הבלתי מוסברת שלי על איזו מטומטמת מהכיתה שלי
זה היה קורע ציטוט השבוע: "ספרטק, כמה זה חמור מינוס A ברביעית?" או לחלופין "סקס, סמים ושיראל אבוטבול" ספר השבוע: פטרישיה קורנוול- ג'ק המרטש- דיוקן של רוצח סרט השבוע: לא צפיתי בסרטים >< תכנית טלוויזיה: מכסחי המיתוסים!! הו יאא
תמונת השבוע: נממ מה אתם שומעים עכשיו? Leaves Eyes - Elegy

danduuu

New member
לה לה לה לה לה לה לה לה לה לה לה לה

שיר השבוע של נייטוויש: ממ לא יודעת אין ממש אולי Wish I Had An Angel שיר השבוע לא של נייטוויש: Dream Evil-My Number One המלצת השבוע: תראו את הסרט של הדודסונס
פשוט ענק XDD קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: מוקדש לנועה וורד
החלום הרטוב של כולנו
אז מה אם אני שטחית
מותר לי
וגם זה :) משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: שיגיע כבר הטיול השנתי!!!!! אללה אילת בלאגניםם
חווית השבוע: הדודסונס חחח ציטוט השבוע: I Can't stop the rain from falling I'm drowning in this tears i cry ספר השבוע:אין
הו אולי "תנ"ך לקראת בגרות"
טוב שלא קראתי את כל הספר בכמה שעות בעע הו ואנטיגונה כשלמדתי לספרות אני כ"כ אוהבת את הטרגדיה הזאת
סרט השבוע:צ'ארלי בממלכת השוקולד
וכמובן איך לא..הדודסונס
תכנית טלוויזיה: סקראבס
תמונת השבוע: חחח נחשו מי
מה אתם שומעים עכשיו?

LadySilkworm

New member
צ'ארלי בממלכת השוקולד זה כזה סרט

יפה :| בכלל, ג'וני דפ מוכיח בסרט שוב איזה שחקן טוב הוא:)

danduuu

New member
הוא פשוט גאון..אין הרבה שחקנים

כמוהו.הוא ממש נכנס לדמות בצורה כזאת שבכל סרט יש לו קול שונה,מראה שונה לגמרי ממש בנאדם אחר קשה לזהות אותו מרוב שהוא רציני בדמות שלו ואין לו גם סרטים קיטשים וכאלו

LadySilkworm

New member
אני מסכימה.

אין אף שחקן כמוהו :) וגם טים ברטון, במאי כ"כ מוכשר. ודני אלפמן!

הסרטון XD

פינים
הברנשים בתמונה ששמת גם פינים? הם נראים פינים כאלה
ולאחד מהם כתוב על החולצה משהו בפינית D: כלומר, נראה לי שזה פינית Oo צ'ארלי בממלכת השוקולד זה סרט טווווווווב ^____^ האמת שהיו חסרים לי כמה דברים מהספר ומהסרט הקודם, אבל אפשר להבין את זה כי בכל זאת קשה להפוך ספר לסרט ולהשאיר את זה מעניין ומקורי, במיוחד כשלפני כן היה סרט אחר על אותו הספר. |סברבורים|

danduuu

New member
אהא../images/Emo99.gif100% פינים טהורים../images/Emo3.gif

את חייבת לראות את הסרט שלהם XDDD
והסרטון השני ששמתי הוא שלהם אז תראי איזה דפוקים הם חחח

danduuu

New member
הממ חח הם עושים פעלולים וכאלו כמו

ג'קאסס רק שהם המקוריים הם היו לפניהם הם עשו את זה כל החיים שלהם בעצם חחח ואממ הם פינים שזה הכי חשוב
והסרטון הזה הוא קטע מהסרט כזה שמציג אותם אבל בעיקרון הסרט הרבה יותר מטומטם ממה שרואים שם
אחד הסרטים הקורעים שראיתי הרבה יותר דפוק מג'קאסס
יוקה

אה D:

חח לאחד שם קוראים יארפי ולאחד יארנו
המקוריות
ווא מתישהו בהתחלה לאחד מהם היה סווצ'רט שכתוב עליו I
SUOMI (זה בטח התהפך כי תפוזונה אבל הבנת ^^") גם אני רוצה כזה D:

danduuu

New member
חחחח כן גם בסרט הם לובשים את זה

ואני כזה "גם אני רוצה! גם אני רוצה! גם אני אוהבת את סוואמי !!" ויש להם את המבטא הכי חמוד בעולם חח אני ממש אוהבת את המבטא הפיני קוראים להם יוקה [הוא ההכי יפה מכולם לפי דעתי
] ,יארנו, יארפי וHP חחחח הכי לא קשור

המבטא D::::::

איזה חמוד יוקה היה עם החזרזיר הזה D: ועם השני כשהוא הוציא אותו מהמים וזה.. חחח לסרט שלהם קוראים באותו שם? כלומר, הדודסונס? ניתן להשיג אותו על חמורים?

XDDDD

הפכתם אותי לפקאצה ממש XDDDD חוץ מזהXD Hot Finnish Guys ~תמונה של טאריה~ ~תמונה של הסולן של נגאטיב~ אבל תודה דנדוש, כפרעלייך

dralan

New member
באיחור, כרגיל

שיר השבוע של נייטוויש: גיליתי מחדש את Feel for You שיר השבוע לא של נייטוויש: Sonata Arctica - Black Sheep המלצת השבוע: אין קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: אין משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: שיהיה טוב חווית השבוע: לגלות שקיבלתי 710 בפסיכו' ^^ ציטוט השבוע: "הרוע אוהב ידיים חסרות מעש" ספר השבוע: "חפצי הכוח - חרב הלהבה" שהתחלתי סרט השבוע: אין תכנית טלוויזיה: CSI תמונת השבוע: אין מה אתם שומעים עכשיו?

למעלה