פינת הסקרנים

לא כל כך

אבל יש כאלו שכן. אני יכולה לדבר על זה וזה לא יגעיל אותי, אבל בפירוט גבוה מדי זה כן.

לדעתי

זה די מביך אתכם. לפי ההתיחסות של חלק מכם לכל העניין, יש בזה משהו אפילו ילדותי.

הכישורים הטלפתיים שלך נהדרים

אבל במקרה זה טעית לגבי הילדותיות. אם היית מכירה אותנו לעומק, אולי לא היית מכלילה כך. בכל מקרה, הדיון מתחיל לסטות לכיוון ה"ירידות" וההעלבות, אבקש לדבר בכבוד לחברי הפורום. אם יש לך עוד שאלות, מעבר לקביעות לא מבוססות, נשמח לענות.

ToryMaster

New member
אבל יש איזה דמיון

לא בלהגדיר אתכם ילדותיים כי זה מעליב, אבל בעבר דיברנו כאן על זה שילדים הם א-מיניים, אז יש איזה מכנה משותף.

אולי פוסט-ילדותיות

אני, לפחות, דאגתי לצאת מהתפיסות הילדותיות והתרגלתי לתפיסות המיניות, לפני שהגדרתי את עצמי כא-מינית. נפתחתי לרעיון הזה, והמשיכה לא באה. חלק מחוסר הנוחות שלי באה בגלל שיש ציפיה שאתנהג בצורה מסוימת, ארגיש בצורה מסוימת, כשדברים כאלו עולים. כשזה לא קורה, את נרתעת בגלל ההרגשה השונה. זה לא נעים. בטח גם לאנשים שאוהבים מין בלי אביזרים, יש הרגשה לא נעימה כלפי אביזרים, וכלפי התעסקות בסוגים שונים שלהם.

ToryMaster

New member
זה לאו דווקא שלילי, בעיני

ואני גם לא מוצאת שאני מסכימה עם ההקשר בו זה נאמר, ואני כן מאמינה שאצל רוב האנשים לפחות היחס למין הוא אולי לא נלהב או חיובי, אבל הוא יותר בוגר מזה של ילד שיגיד "פות" ויברח מהחדר בצחקוקים. אבל יש סוג של דמיון, נראה לי.

korpiklaani

New member
לא מביך

אין בעיה נדבר בפרטי כמה שבא לך , פה נשמור על כבוד הפורום חוץ מזה את בעצמך ילדה וקשיית הבנה (סורי, הייתי חייב)

הקרדינל

New member
סטטיסטיקה

שלום, מאחר ואינני א-מיני, ואיני מכיר אף לא אחד, אשמח אם תוכלו לספק לי את היצר (סקרנות כמובן) האם מישהו יודע מה היחס בין בנים א-מיניים לבנות א-מיניות? תודה.

avi1283

New member
אין ממש מחקרים בנושא

לפי הפורום זה פחות או יותר שווה.

למעלה