שאלון..

if i fell

New member
../images/Emo203.gifשאלון..

שעת התחלה: שם: גיל: מיקום: איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון?
דברים אהובים: משקה: מאכל: חבר הכי טוב: חברה הכי טובה: מורה: מקצוע: עיר: חיה: כלי נגינה: שיר: ממתק: צבע: סגנון לבוש: תכונה אהובה באנשים:
אנשים: שהכי מצחיק אותך: שתמיד שם בשבילך: אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל: הכי מתגעגע אליו: שמעצבן אותך בקביעות:
האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו: לקחת סמים? השתכרת? עישנת? צללת? עשית סקי? חווית אהבה וירטואלית? נכשלת בבגרות? קיללת את ההורים? טסת? התנשקת? שכבת? [לחילופין- אתה בתול?] קיללת מורה? יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב? שיחקת כדוריד? התחלת עם מישהו/י? הכרת אנשים באינטרנט? כתבת שיר?
וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? ואתה אליו? תחביב אהוב ומיוחד: מה אתה לובש? מה אתה שומע עכשיו? הבן אדם האחרון שראית? לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד?

אוף :( כבר לא כייף!

שעת התחלה:17:49 שם:לי גיל:18 מיקום:מרכז איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה?יום אחד שיעמם לי והסתכלתי איזה פורומים יש והגעתי לכאן חח מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון?ראיתי תשאלונים חח דברים אהובים: משקה:נסטי/קולה/מים מאכל:ג'אנקקק!!!=] חבר הכי טוב:- חברה הכי טובה:- מורה:לספרות מקצוע:ספרות עיר:ת"א חיה:דולפין כלי נגינה:לאדעת שיר:יש מלא ממתק:^^ צבע:ורודדדדד סגנון לבוש:רגיל תכונה אהובה באנשים:ביטחון עצמי?זה תכונה בכלל חח האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו:בערך לקחת סמים?לאא השתכרת?לא טסת?לא יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב?לא שיחקת כדוריד?כןן התחלת עם מישהו/י?לא וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון?לאדעת :/ מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול?עזבוו מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך?אבא ואתה אליו?לאזוכרת חח תחביב אהוב ומיוחד:לישוןן ? מה אתה לובש?פיג'מה מה אתה שומע עכשיו?כלוםם הבן אדם האחרון שראית?אבא לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד?נמאס לייי

my evalin night

New member
איזה מזג אוויר מעצבן היום S:

שעת התחלה: 7:00 PM שם: קרולינה גיל: 16 מיקום: פ"ת איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? סתם חיפשתי בתפוז מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון? הכנתי קפה דברים אהובים: משקה: בריזר אננס מאכל: סלט לרוב חבר הכי טוב: צחי כמובן, ארקדי חברה הכי טובה: שני, לינוי, אולגה מורה: איתן ודבי מקצוע: אנגלית עיר: ת"א? חיה: אוגר, חתול
כלי נגינה: גיטרה, פסנטר, מפוחית שיר: כל מיני ממתק: ממ..
צבע: סגול בד"כ סגנון לבוש: משתנה חח תכונה אהובה באנשים: לא יודעת, אולי חברותיות? אנשים: שהכי מצחיק אותך: לינוי שתמיד שם בשבילך: צחי, שני אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל: שני הכי מתגעגע אליו: צחי שמעצבן אותך בקביעות: אחותי האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו: לא שזכור לי לקחת סמים? לא השתכרת? כע עישנת? כע צללת? לא ממש, סתם שחיה מתחת למים בבריכה חח עשית סקי? לא חווית אהבה וירטואלית? לא נכשלת בבגרות? לא קיללת את ההורים? לא בפניהם טסת? כן התנשקת? כן שכבת? [לחילופין- אתה בתול?] לא קיללת מורה? כע יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב? יצאתי לגשם, אבל לא לרקוד
שיחקת כדוריד? כע התחלת עם מישהו/י? כע הכרת אנשים באינטרנט? יאפ כתבת שיר? הרבה וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? אבדוק את הומפיירס שלי מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? לראות את חבר שלי מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? אמ...לא זוכרת ואתה אליו? צחי תחביב אהוב ומיוחד: לאדעת מה אתה לובש? בגדים ביתיים ונוחים:) מה אתה שומע עכשיו? את המקלדת הבן אדם האחרון שראית? אחותי לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד? היום מזג אוויר מעצבן ואני רוצה לישון

לא קיים נושא.

שעת התחלה: שם: מור. גיל: 15 וחצי. מיקום: כפר סבא. איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? לא זוכרת. מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון? שתיתי. דברים אהובים: משקה: נסטי אפרסק. מאכל: עוגיות. [= חבר הכי טוב: אין. חברה הכי טובה: אחרי הכל הדר... מורה: רעות. מקצוע: מתמטיקה. עיר: קריית שמונה. חיה:ארנב. כלי נגינה: גיטרה[אפילו שאני לא יודעת לנגן.] שיר: מתחלף הרבה אבל כרגע- צליל מיתר. ממתק: במבה. צבע: לבן. סגנון לבוש: רגיל.. טי שירט וג'ינס. תכונה אהובה באנשים: לדעת לתת עצות טובות. אנשים: שהכי מצחיק אותך: לירון. שתמיד שם בשבילך: מממ.. הדר. אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל: הדר. הכי מתגעגע אליו: ירדן. שמעצבן אותך בקביעות: המורה לאנגלית... האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו: לא. לקחת סמים? לא. השתכרת? כן. עישנת? כן. צללת? לא. עשית סקי? לא. חווית אהבה וירטואלית? לא. נכשלת בבגרות? לא. עדיין לא נגשתי לבגרות. קיללת את ההורים? כן. טסת? לא. התנשקת? כן. שכבת? [לחילופין- אתה בתול?] אני בתולה. קיללת מורה? כן. יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב? לא. שיחקת כדוריד? כן. התחלת עם מישהו/י? כן. הכרת אנשים באינטרנט? כן. כתבת שיר? לא. וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? אכנס לבלוג. מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? להשתכר. מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? ממ..אמא. ואתה אליו? מיכל. תחביב אהוב ומיוחד: להתקלח. מה אתה לובש? מכנס אפור,תחתונים,גרבים,חזיה,גופיה וקפוצ'ון. מה אתה שומע עכשיו? שיר של ריאהנה. הבן אדם האחרון שראית? אמא. לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד? לא.

if i fell

New member
../images/Emo203.gif

שעת התחלה: 21:17 שם: יער גיל: 15 מיקום: תל אביב איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? האמת, אני ממש לא זוכרת. [פאק! זה היה לפני שנתיים!] מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון? הפעלתי מוזיקה, דיברתי עם יונתן דברים אהובים: משקה: הממ.. לא יודעת. מאכל: אני מניחה שפסטה, אבל אין משהו מסוים חבר הכי טוב: יונתן חברה הכי טובה: אין מורה: לספרות מקצוע: ספרות עיר: נראה לי שתל אביב חיה: חתולים!
כלי נגינה: חליל צד שיר: משתנה כל הזמן ממתק: אני לא ממש אוהבת מתוק.. צבע: ירוק סגנון לבוש: משתנה תכונה אהובה באנשים: אוהבים אנשים: שהכי מצחיק אותך: יונתן שתמיד שם בשבילך: ^ אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל: ^ הכי מתגעגע אליו: ^ שמעצבן אותך בקביעות: גרר. אמ.. אודי! ויונתן צ. האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו: לא לקחת סמים? לא השתכרת? כן עישנת? כן צללת? לא עשית סקי? לא חווית אהבה וירטואלית? כן נכשלת בבגרות? לא קיללת את ההורים? כן טסת? כן התנשקת? כן שכבת? [לחילופין- אתה בתול?] לא בתולה קיללת מורה? לא יודעת, נראה לי שלא יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב? כן שיחקת כדוריד? לא התחלת עם מישהו/י? לא ממש הכרת אנשים באינטרנט? כן כתבת שיר? לא וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? אני מניחה שאשתין מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? לראות את יונתן מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? יונתן 3: ואתה אליו? אמא תחביב אהוב ומיוחד: אין מה אתה לובש? מכנסי קורדרוי, סווטשרט, צעיף, גרבי בית [כואב לי הגרון] מה אתה שומע עכשיו? The Beatles-Chains הבן אדם האחרון שראית? אח שלי לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד? יש לי פיפי ותה ירוק זה טעים

"מונגר" הוא אחד המופעים הגאוניים שיש ../images/Emo99.gif

שעת התחלה: 23:15. שם: טל :) גיל: 14.7. מיקום: קריית שמונה. איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? לקחתי מפה שאלונים לפורומים אחרים שאני בהם והחלטתי להצטרף בסוף :] מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון? הייתי בפורום מחול
אה ולפני שבאתי הבייתה ואז למחשב הייתי במופע "מונגר"
דברים אהובים: משקה: קולה, נסטי לימון ושוקו קר. מאכל: צ'יפס, מופלטה ופיצה. חבר הכי טוב: עומרי ויונתן למרות שהוא עיצבן אותי היום בטירוף. חברה הכי טובה: רוחה וניטי
מורה: שולמית [המורה לאנגלית], סימה [המורה לג"ג ואזרחות] ורעות [המורה לחוק ומשפט]. מקצוע: אנגלית וחוק ומשפט. עיר: ניו יורק, פריז ולוס אנג'לס. חיה: קוקו שלי -
כלי נגינה: גיטרה. שיר: יש הרבה
ממתק: במבה. צבע: אפור וגוונים של כחול. סגנון לבוש: אין לי סגנון לבוש אחד. תכונה אהובה באנשים: אכפתיות ונאמנות. אנשים: שהכי מצחיק אותך: רוחה! D: וגם אחותי ממש מצחיקה אותי ועומרי. שתמיד שם בשבילך: אחיות שלי ורוחה
אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל: אחותי הבכורה ורוחה. הכי מתגעגע אליו: כרגע אין מישהו ספציפי. אבל בכללי קשה לי להיות בלי המשפחה והחברים הקרובים. שמעצבן אותך בקביעות: דור, יוסף, מיכל הרבה פעמים וכנ"ל לגבי יונתן. האם אי פעם... שידכת לחבר/ה מישהו: כן. לקחת סמים? לא Oo השתכרת? שתיתי אבל לא השתכרתי. עישנת? לא. צללת? לכמה שניות
עשית סקי? לא. חווית אהבה וירטואלית? לא. נכשלת בבגרות? לא. קיללת את ההורים? כן. טסת? כן. התנשקת? לא. שכבת? [לחילופין- אתה בתול?] כן לשאלה השנייה. קיללת מורה? כן, יותר מדי פעמים
יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב? כן D: שיחקת כדוריד? כן. התחלת עם מישהו/י? לא. הכרת אנשים באינטרנט? כן. כתבת שיר? כן. וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? אלך להכין שיעורים בלשון
מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? לטוס לאוסטרליה ולהירגע שם על החוף הים במשך חצי שנה. מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? ליאור מהסטודיו. ואתה אליו? גם אל ליאור. תחביב אהוב ומיוחד: מחול!!!
מה אתה לובש? ג'ינס בהיר משופשף - חיקוי של ליוויס, חולצה אפורה ארוכה שנראית כמו גופייה+קרדיגן מאיטליה, חיקוי UGG אפורות ומעיל אפור ארוך. מה אתה שומע עכשיו? את הטלויזיה מהסלון. הבן אדם האחרון שראית? אחותי הגדולה. לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד? אני עייפה.

Flaming Pie

New member
../images/Emo205.gif

שעת התחלה: 00:37. שם: שרית. גיל: 15. מיקום: רעננה. איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? לא זוכרת האמת. מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון? צחצחתי שיניים. דברים אהובים: משקה: קולה זירו, נסטי דיאט. מאכל: איטלקי, סושי, מוקפץ. חבר הכי טוב: נועה, אלון, עדן, נדב.. חברה הכי טובה: נועה, ליהי, הדס.. מורה: אממ סמדי. ^^ מקצוע: אנגלית. עיר: תל אביב, לונדון. חיה: כלב. כלי נגינה: פסנתר. שיר: הרבה. ממתק: פררה רוז'ה. צבע: כתום. סגנון לבוש: רגיל.. אלגנטי.. תכונה אהובה באנשים: אכפתיות. אנשים: שהכי מצחיק אותך: דן, אלון, נדב. שתמיד שם בשבילך: כל החבים שלי. אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל: חברים. הכי מתגעגע אליו: כל מיני חברים נתייתים. שמעצבן אותך בקביעות: כל מיני אנשים מסויימים. האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו: כן. לקחת סמים? לא. השתכרת? בקטנה. עישנת? שחטות. צללת? כן. עשית סקי? כן. חווית אהבה וירטואלית? לא. נכשלת בבגרות? עוד לא הייתה. קיללת את ההורים? כן. טסת? כן. התנשקת? כן. שכבת? [לחילופין- אתה בתול?] לא שכבתי, משמע אני בתולה. קיללת מורה? כן. יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב? משהו כזה. שיחקת כדוריד? כן. התחלת עם מישהו/י? כן. הכרת אנשים באינטרנט? כן. כתבת שיר? לא. וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? אלך לישון נראה לי, קרועה מעייפות. מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? לישון, ואני כן יכולה.. תכף אעשה זאת. מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? סתיו. ואתה אליו? אמא. תחביב אהוב ומיוחד: אני אוהבת לנגן, לא כל כך מיוחד. מה אתה לובש? חולצת קווין כזו ומכנס ורוד.. פיג'מה. מה אתה שומע עכשיו? שום דבר. הבן אדם האחרון שראית? איתי. לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד? לילה טוב. ^^"

BadtotheBone

New member
חדשה כאן

שעת התחלה:12:54 שם:אלי גיל:21 מיקום: מרכז איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? נרשמתי לפני שעה וחיפשתי פורומים בעמוד הראשי וככה הגעתי לפה מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון? העתקתי אותו? דברים אהובים: משקה: שייק פירות מאכל: פסטה חבר הכי טוב: רון חברה הכי טובה: קארן מורה: ? מקצוע: היסטוריה עיר: נשוויל חיה: כלב כלי נגינה: פסנתר וגיטרה שיר: הרבה ממתק: שוקולד צבע:שחור סגנון לבוש: תלוי תכונה אהובה באנשים: חוש הומור אנשים: שהכי מצחיק אותך: שתמיד שם בשבילך: אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל: הכי מתגעגע אליו: שמעצבן אותך בקביעות: האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו: לא לקחת סמים? לא השתכרת? כן עישנת? כן צללת? כן עשית סקי? כן חווית אהבה וירטואלית? לא נכשלת בבגרות? לא קיללת את ההורים? לא טסת? כן התנשקת? כן שכבת? [לחילופין- אתה בתול?] כן שכבתי לא אני לא בתולה קיללת מורה? לא יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב? כן שיחקת כדוריד? כדורעף התחלת עם מישהו/י? כן הכרת אנשים באינטרנט? כן כתבת שיר? כן וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? אני עוד לא יודעת מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? ללכת לים מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? רומי ואתה אליו? חבר שלי תחביב אהוב ומיוחד: אין לי מיוחד מה אתה לובש? כרגע? סקיני טי-שירט וסווצ'ר מה אתה שומע עכשיו? ביי ביי מיס אמריקן פאי של דון מקלין הבן אדם האחרון שראית? אחי לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד? תקבלו אותי?

mictut

New member
עונה!

שעת התחלה: 13:36 שם: מיכ גיל: 14.9 מיקום: רחובות איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? דרך מישהי מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון? דיברתי עם ידיד דברים אהובים: משקה: קולה מאכל: בורקס חבר הכי טוב: סעמק חברה הכי טובה: מאיה מיאמור מורה: יצחק!!1 מקצוע: מתמטיקה ולשון עיר: פריז חיה: כלב כלי נגינה: פסנתר וגיטרה שיר: אלוהים ממתק: שוקולד צבע: כחול! סגנון לבוש: אממ שלי תכונה אהובה באנשים: יודעים להקשיב וספוטנים אנשים: שהכי מצחיק אותך: מאיה שתמיד שם בשבילך: כולם :) אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל: מאיה ונטלי ונתי ואיתן הכי מתגעגע אליו: אליו שמעצבן אותך בקביעות: לי האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו: לא יודעת אם אפשר לקרוא לזה שידוך לקחת סמים? לא נש השתכרת? בקטנה בראש השנה פעם עישנת? חלילה צללת? סתם ככה? ברור עשית סקי? לא חווית אהבה וירטואלית? הידלקות חח אבל בקטנה ממש נכשלת בבגרות? לא עשיתי עוד קיללת את ההורים? יאפ טסת? יאפ התנשקת? יאפ שכבת? [לחילופין- אתה בתול?] בתולה קיללת מורה? יאפ אבל לא בפנים יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב? לא ממש שיחקת כדוריד? אולי התחלת עם מישהו/י? לא הכרת אנשים באינטרנט? יאפ כתבת שיר? יאפ וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? אוכל מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? לראות אותו מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? נתי ואתה אליו? לא זוכרת תחביב אהוב ומיוחד: ריקוד מה אתה לובש? חולצת בי"ס, עליה חולצה ירוקה ארוכה וסקיני בז' מה אתה שומע עכשיו? see you againnn הבן אדם האחרון שראית? אבא לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד? כואבת לי העין

Robin Sparkles

New member
עונה...

שעת התחלה:13:52 שם:כרמית גיל:17 מיקום:מרכז איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה?שיעמם לי
מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון?חיפשתי משהו.. דברים אהובים: משקה:מיץ אוכמניות
מאכל:איטלקי,ג'אנק פוד חבר הכי טוב: חברה הכי טובה: מורה:המורה לפסיכו-סוציו מקצוע:אנגלית עיר: חיה:סוסים כלי נגינה:חלילית אירית
שיר:הרבה ממתק:לינדט,GuyLian צבע:ירוק,כחול,לבן סגנון לבוש: תכונה אהובה באנשים: אנשים: שהכי מצחיק אותך:חברה שתמיד שם בשבילך:מממ... אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל:אח שלי הכי מתגעגע אליו: שמעצבן אותך בקביעות: האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו:לא לקחת סמים?לא השתכרת?לא עישנת?לא צללת?כן עשית סקי?לא חווית אהבה וירטואלית?לא נכשלת בבגרות?כן אבל הציון הגשה העלה ולא נכשלתי בציון הסופי קיללת את ההורים?לא טסת?כן התנשקת?כן שכבת? לא קיללת מורה?לא בפנים.. יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב?יצאתי לטייל עם חברה
שיחקת כדוריד?כן התחלת עם מישהו/י?לא הכרת אנשים באינטרנט?כן כתבת שיר?לא וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון?אראה טלויזיה מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך?לא יודעת..מספר מוזר ולא עניתי ואתה אליו?אבא תחביב אהוב ומיוחד: מה אתה לובש?טרנינג וסווצ'רט מה אתה שומע עכשיו?בייבי איי לאב יור וואי הבן אדם האחרון שראית?אבא לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד?

אילנייש

New member
עונה

שעת התחלה:17:33 שם:אילנה גיל:17 מיקום:צפון איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה?בחיפוש פורומים מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון?התקנתי תוכנה למחשב דברים אהובים: משקה:קפה מאכל:לזניה מורה:לפיזיקה מקצוע:-- עיר:ענארף חיה:-- כלי נגינה:גיטרה נחמד שיר:יש מלא ממתק:פסק זמן צבע:הרוב סגנון לבוש: תכונה אהובה באנשים:נאמנות האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו:בערך לקחת סמים?לא השתכרת?לא עישנת?כן צללת?כן עשית סקי?לא חווית אהבה וירטואלית?לא נכשלת בבגרות?כן קיללת את ההורים?לא טסת?כן קיללת מורה?כן יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב?לא שיחקת כדוריד?כן התחלת עם מישהו/י?כן הכרת אנשים באינטרנט?כן כתבת שיר?כן וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון?לא יודעת מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול?לטוס רחוק מכאן מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך?חברה שלי ואתה אליו? ^ תחביב אהוב ומיוחד: מה אתה לובש?טרנינג מה אתה שומע עכשיו?כלום הבן אדם האחרון שראית?אחותי לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד?לא

לה לה לה

שעת התחלה: 19:29 שם: אור גיל: 18 מיקום: בית איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? אהבתי לענות על שאלונים אז הצטרפתי מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון? עניתי על עוד שאלון דברים אהובים: משקה: לימונדה מאכל: פסטהה חבר הכי טוב: מ' חברה הכי טובה: ד' מורה: אפחד מקצוע: אנגלית עיר: ת"א חיה: דולפין וכלב כלי נגינה: גיטרהה שיר: מלא ממתק: במבה צבע: שחור וורוד סגנון לבוש: ג'ינס וחולצה תכונה אהובה באנשים: יושר, נאמנות, הומור! אנשים: שהכי מצחיק אותך: ס' שתמיד שם בשבילך: אמא אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל: אמא הכי מתגעגע אליו: חבר שמעצבן אותך בקביעות: אחי האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו: אממ ניסתי לקחת סמים? לא השתכרת? כע עישנת? לא צללת? כע עשית סקי? לא חווית אהבה וירטואלית? לא נכשלת בבגרות? כע קיללת את ההורים? כע טסת? כע התנשקת? כע שכבת? [לחילופין- אתה בתול?] קיללת מורה? כע יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב? נראה לי שיחקת כדוריד? כע התחלת עם מישהו/י? כע הכרת אנשים באינטרנט? כע כתבת שיר? כע וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? עוד שאלון מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? כלום מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? האמת שאין לי מושג ואתה אליו? אממממ נראה לי חבר תחביב אהוב ומיוחד: לנגן מה אתה לובש? פיג'מה מה אתה שומע עכשיו? כלום הבן אדם האחרון שראית? אמא לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד? לא

coullette

New member
טוב

שעת התחלה:11:11 שם:דפנה גיל:24 מיקום:ראשלצ איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? לא זוכרת מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון? הורדתי שירים לפלאפון דברים אהובים: משקה: קולה,מים,ספרייט מאכל:הכל חוץ מחציל,מרציפן,שומר וכל מה שקשור לאניס חבר הכי טוב: חברה הכי טובה: יוכי מורה: ? מקצוע: אין עיר: ראשון לציון חיה: אין כלי נגינה: גיטרה שיר: when i sae her standing there ממתק: פררו רושה צבע: לבן סגנון לבוש: הכל תכונה אהובה באנשים: נחמדות אנשים: שהכי מצחיק אותך: לא יודעת שתמיד שם בשבילך: יוכי אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל: כולם חחח הכי מתגעגע אליו: כרגע שלי שמעצבן אותך בקביעות: הממ האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו: ניסיתי לא הלך לקחת סמים? לא השתכרת? כן עישנת?כן צללת? כן עשית סקי? כן חווית אהבה וירטואלית? כן נכשלת בבגרות? לא קיללת את ההורים? כן טסת? כן התנשקת? כן שכבת? [לחילופין- אתה בתול?] כן קיללת מורה? כן יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב? לא שיחקת כדוריד? לא התחלת עם מישהו/י? כן הכרת אנשים באינטרנט? כן כתבת שיר? כן וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? לישון מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? לטוס לדרום אמריקה....:( מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? נאוה ואתה אליו? נאוה תחביב אהוב ומיוחד: אני לא יכולה לכתוב מה אתה לובש? טרנינג מה אתה שומע עכשיו? ביטלס הבן אדם האחרון שראית? אמא לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד? לילה טוב

Cherry Blossoms

New member
עונה:]

שעת התחלה:15:49 שם: גיל:17 מיקום:מול המחשב בקומה התחתונה איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה?דרך עולם של מישהי מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון?שחקתי באבלס דברים אהובים: משקה:מים מאכל:אורז מאודה חבר הכי טוב: חברה הכי טובה: מורה:אין מקצוע:אין מקצוע שכל מה שעושים בו אני אוהבת ושתמיד מאוד מעניין אותי לדעת ולגלות עוד דברים בנושא שלו. אבל תולדות האומנות לפעמים מאוד מעניין (טוב אני כבר לא בטוחה שמעכשיו והלאה זה עוד ימשיך לעניין אותי כי התחלנו ללמוד על האומנות המודרנית ):) ואהבתי מאוד תנ"ך, וגם אומנות מעשי זה כיף לפעמים. עיר:ת"א חיה:חתול כלי נגינה:פסנתר שיר:BoA - Eien ממתק: צבע:סגול סגנון לבוש:ג'ינסים תכונה אהובה באנשים:אהבה אנשים: שהכי מצחיק אותך:אף אחד שתמיד שם בשבילך:משפחה אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל:תלוי מה הדבר החשוב הזה הכי מתגעגע אליו:סושי שמעצבן אותך בקביעות:מישהי. בעצם שלוש מישהויות האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו:לא לקחת סמים?לא השתכרת?לא עישנת?לא צללת?לא עשית סקי?לא חווית אהבה וירטואלית?לא נכשלת בבגרות?לא קיללת את ההורים?כן טסת?כן התנשקת?לא שכבת? [לחילופין- אתה בתול?]לא קיללת מורה?כן יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב?כן שיחקת כדוריד?כן התחלת עם מישהו/י?לא הכרת אנשים באינטרנט?כן כתבת שיר?חצי X3 וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון?אמשיך לשחק באבלס מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול?לשמוע מוזיקה מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך?ל' ואתה אליו?גם תחביב אהוב ומיוחד:קריאה, ריקוד, ציור מה אתה לובש?ג'ינס שחור וקאפוצ'ון אפור מה אתה שומע עכשיו?קולות מהטלוויזיה בסלון הבן אדם האחרון שראית?כל נפשות המשפחה (המצומצמת כמובן) לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד?נאדה.

cielito

New member
.....

שעת התחלה: שם: שירה גיל: 17 וחצי מיקום: איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? לא זוכרת מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון? התקלחתי דברים אהובים: משקה: מים מאכל: שוקולד חבר הכי טוב: גל חברה הכי טובה: ירדן מורה: היסטוריה אולי.. או ספורט מקצוע: חח באמת שאני לא אוהבת כלום כבר.. הייתי אומרת ספרות אם המורה לא היתה גורמת לי לשנוא את זה יחד איתה עיר: שלי חיה: כלי נגינה: גיטרה, פסנתר, בס, ויולה.. שיר: אוי נו אי אפשר חח ממתק: שוקולדדדד צבע: ורוד וכתום סגנון לבוש: אין ספציפי תכונה אהובה באנשים: אכפתיות אנשים: שהכי מצחיק אותך: בר שתמיד שם בשבילך: שקד אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל: ירדן הכי מתגעגע אליו: אימרי שמעצבן אותך בקביעות: הדס חח האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו: שידכת ולא לקחת סמים? לא השתכרת? כן עישנת? כן צללת? לא עשית סקי? לא חווית אהבה וירטואלית? אהבה וירטואלית זו לא אהבה נכשלת בבגרות? חשד להעתקה!!!!!!!! קיללת את ההורים? כן טסת? כן התנשקת? כן שכבת? לא קיללת מורה? לא בפניה יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב? כן.. אחד המפגרים חח שיחקת כדוריד? כן התחלת עם מישהו/י? כן הכרת אנשים באינטרנט? כן כתבת שיר? כן וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? עבודה מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? לראות מישהו מסויים.. האמת שאני ממש יכולה אבל אני לא מרשה לעצמי חח :/ מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? עומר ואתה אליו? יונתן תחביב אהוב ומיוחד: לשיר מה אתה לובש? מה אתה שומע עכשיו? travis הבן אדם האחרון שראית? אחותי לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד? לא

0OמומיןO0

New member
../images/Emo13.gifיאללה עונה../images/Emo9.gifאיזה יום חורפי וכיפייי../images/Emo188.gif

שעת התחלה: שם:אורטל גיל:15 מיקום:צפון הארץ איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה?הייתי בפורום אחר בתפוז ומצאתי גם את הפורום הזה מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון?קמתי מהמיטה והתקשרתי לאחותי דברים אהובים: משקה:קוקה קולה מאכל:לאפה עם פרגיות חבר הכי טוב: חברה הכי טובה: מורה: מקצוע:תנ"ך עיר:תל אביב חיה:סוס כלי נגינה:גיטרה שיר:אם היה לי ממתק:קליק בייגלה-שכבר אין צבע:ירוק סגנון לבוש:רגיל תכונה אהובה באנשים:התחשבות אנשים:לא בא לי לענות על החלק הזה שהכי מצחיק אותך: שתמיד שם בשבילך: אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל: הכי מתגעגע אליו: שמעצבן אותך בקביעות: האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו:לא לקחת סמים?לא השתכרת?לא עישנת?לא צללת?כן עשית סקי?לא חווית אהבה וירטואלית?לא נכשלת בבגרות?לא קיללת את ההורים?כן טסת?לא התנשקת?לא שכבת? [לחילופין- אתה בתול?]לא קיללת מורה?כן יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב?כן שיחקת כדוריד?כן התחלת עם מישהו/י?לא הכרת אנשים באינטרנט?לא כתבת שיר?לא וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון?אוכל מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול?לאכול ארוחה טעימה מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך?חברה שלי ואז אמא ואתה אליו?אחותי תחביב אהוב ומיוחד:לשיר,לצייר,לעבוד על אנשים מה אתה לובש?פיג'מה ועל זה סווצ'ר עבה[קרררררר
] מה אתה שומע עכשיו?את הטלוויזיה חח הבן אדם האחרון שראית?אבא לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד?אני לא מרגישה טוב

The Poet and the Pendulum../images/Emo219.gif

שעת התחלה:17:31. שם:לוטנ. גיל:14 באפריל. מיקום:מכוער. איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה?לא זוכרת,זה היה בסוף 2005. מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון?פייסבוק. אנשים: שהכי מצחיק אותך:חברות. אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל:אפחד. שמעצבן אותך בקביעות:טונות. האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו:שידכת. ולא. לקחת סמים?לא. השתכרת?כן. עישנת?לא. צללת?לא. עשית סקי?לא. [דונט וואי,הרי האלפים-היר איי קאם. ז"א,ביולי.] נכשלת בבגרות?עוד לא עשיתי. קיללת את ההורים?כן. טסת?כן. התנשקת?לא. שכבת? [לחילופין- אתה בתול?]לא. קיללת מורה?כן. יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב?לא. שיחקת כדוריד?כן. התחלת עם מישהו/י?לא. הכרת אנשים באינטרנט?כן. כתבת שיר?לא. וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון?עוד שאלון,אם יהיה. מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול?להפגש עם אנשים חמודים. מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך?לא יודעת,הפלאפון פאג. ואתה אליו?חברות או משו. תחביב אהוב ומיוחד:אין. מה אתה לובש?בגדים. מה אתה שומע עכשיו?אפיקה-קווינטס. הבן אדם האחרון שראית?אחותי. לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד?קפאוליהידיים.

אוף גשם

שעת התחלה: 18:00 שם: סיון גיל:14 מיקום: חיפה איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? וואי ממזמן מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון? רקדתי דברים אהובים: משקה: ספרייט מאכל: סויה חבר הכי טוב: יוני חברה הכי טובה: שני מורה:למתמטיקה הוא חמוד מקצוע: מגמה עיר: רומא חיה:כבשה כלי נגינה:פסנתר שיר: מתחלף ממתק:שוקולד צבע: סגול סגנון לבוש: משולב תכונה אהובה באנשים: מצחיקים ,אכפתיים אנשים: שהכי מצחיק אותך: ידידים שלי שתמיד שם בשבילך:אמא אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל: חברה הכי טובה הכי מתגעגע אליו: ידיד שנעלם לי שמעצבן אותך בקביעות: חופרת מהכיתה שלי האם אי פעם... שידכת לחבר/ה מישהו: כן לקחת סמים? לא השתכרת?כן עישנת?כן צללת? כן עשית סקי?כן חווית אהבה וירטואלית? לא נכשלת בבגרות?לא קיללת את ההורים?כן טסת?כן התנשקת?כן שכבת? [לחילופין- אתה בתול?] אני בתולה קיללת מורה? כן יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב? כן שיחקת כדוריד? לא התחלת עם מישהו/י? כן הכרת אנשים באינטרנט? כן כתבת שיר? כן וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון? הולככת לקניון מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? להיות במקסיקו עם החברים מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך? ידיד ואתה אליו?חברה תחביב אהוב ומיוחד: לקשקש על נעליים ,לישון מה אתה לובש?ג'ינס וסווצ'ר ירוק מרווה מה אתה שומע עכשיו?הדג נחש הבן אדם האחרון שראית? לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד? תחייכו

dana136

New member
עונה

שעת התחלה: 15:12 שם:דנה גיל:17 מיקום: איך הגעת/הכרת והתחלת לכתוב בפורום הזה? מה עשית לפני שבאת לענות על השאלון?שיקחתי דום דברים אהובים: משקה:קולה מאכל:פיצה חבר הכי טוב:יש כמה חברה הכי טובה:יש כמה.. מורה: מקצוע: עיר: חיה: כלי נגינה:תופיםם? שיר: ממתק: צבע: סגנון לבוש: תכונה אהובה באנשים:לא חרטטנים ולא שקרנים אנשים: שהכי מצחיק אותך:נראה לי שנועם ובועז שתמיד שם בשבילך:אלי,שרה,דקל,נועם,בועז,רביד,עמית,עדי,אורי אם קורה לך משהו חשוב, אתה ישר הולך/מספר ל:לכל מי שאמרתי D: הכי מתגעגע אליו:אולי לתום שמעצבן אותך בקביעות:יובל D: האם אי פעם... שידחת לחבר/ה מישהו:כה לקחת סמים?ניסיתי השתכרת?יאפ עישנת?ניסיתי צללת?כה עשית סקי?כה חווית אהבה וירטואלית? נכשלת בבגרות? קיללת את ההורים? טסת?כה התנשקת?כה שכבת? [לחילופין- אתה בתול?]לא בתולה D: קיללת מורה? יצאת לרקוד בגשם בכוונה כדי להירטב?כה שיחקת כדוריד?כה התחלת עם מישהו/י? הכרת אנשים באינטרנט? כתבת שיר?כה וסתם... מה תעשה אחרי שתסיים את השאלון?לא יודעת מה היית רוצה לעשות עכשיו ואתה לא יכול? מי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך?נועם ואתה אליו?אמא תחביב אהוב ומיוחד: מה אתה לובש? מה אתה שומע עכשיו?כלום הבן אדם האחרון שראית?ליעד לסיום- משהו שאתה רוצה להגיד?לא

למעלה