מומלצי השבוע

../images/Emo205.gif מומלצי השבוע ../images/Emo205.gif

מה שיר השבוע שלכם (של שילה)
מה שיר השבוע שלכם (לא של שילה)
מוזמנים להוסיף תמונה שראיתם לאחרונה ואהבתם מה עשה לכם את השבוע
מה הרס לכם את השבוע
יש משהו שאתם מחכים לו, שיקרה שבוע הבא
מסר לאומה
שבוע נפלא לכולם,
.

שבוע מצוין לכוולם../images/Emo9.gif

מה שיר השבוע שלכם (של שילה)? אסור זה אסור, אני שמה עליך זין מה שיר השבוע שלכם (לא של שילה)? עברי לידר- כבשים, ואולי, השיר ששרת לה, ניסים, בוא, הכוס הכחולה, מרי לנצח ועוד...
מירי מסיקה- מפלס המצב רוח אביתר בנאי- כלום לא עצוב, מתנות איגי וקסמן- לא מחכה יותר לדוור, אדום Kelly Clarkson- Walk Away, Hear Me, Addicted B.E.P- pump it הפוסיקט דולז- Beep מוזמנים להוסיף תמונה שראיתם לאחרונה ואהבתם
עברי
מה עשה לכם את השבוע? אמממ... הרבה
מה הרס לכם את השבוע? ראיתי את רוני סופרסתם בהרצליה- סיוט תאמינו לי
ושהקדימו את ההופעה של קלי... יש משהו שאתם מחכים לו, שיקרה שבוע הבא? לא

../images/Emo6.gifהייתי פעם בפורום../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

ופשוט עם הזמן כבר הפסקתי לכתוב ואז שוב פעם חזרתי לכתוב וכ'ו'..
אני אשתדל להכנס כמה שיותר ולכתוב בקביעות סוף סוף

ADVAM4

New member
שבוע טוב...../images/Emo24.gif

מה שיר השבוע שלכם (של שילה)- הרגע מה שיר השבוע שלכם (לא של שילה)-איה כורם-קיץ מה עשה לכם את השבוע-שהדיסק יצאאאא מה הרס לכם את השבוע-שהוא עדיין לא אצלי!!! יש משהו שאתם מחכים לו, שיקרה שבוע הבא-לקנות את הדיסק כברר מסר לאומה-"יהיה טובבבבבבב"

../images/Emo199.gif

של שילה - 'תאספי אותי מהרצפה'; 'רציתי שזה לא יגמר' - טל גורדון ורונה קינן. כמויות מוגזמות של אוכל בהחלט הורסות
, אבל קיבלתי הודעה על ש'מתוק שחור' אמור להגיע עוד מעט אחרי שכמעט איבדתי תקווה. כיףכיףכיף. מן הסתם אני מחכה שיגיע [קצת לתוצאות המבחן באנגלית, חנונית שכמותי]. והמסר לאומה הוא, "להגדיר פירושו להגביל" [אוסקר ויילד]. חלמתי על זו שהפורום עוסק בה, אגב, זה היה מוזר ועכשיו אני מרגישה כמו אחת מהמעריצים הלא-שפוים הללו [זו הפעם הראשונה! באמת!], מצד שני בחלק מזמן החלום הייתי בהופעה, וכנראה זה הכי קרוב להופעות שלה שאני יכולה להגיע, אז צריך לשמוח. שבוע טוב.

שבוע מוצלח שיהיה לנו ../images/Emo13.gif

מה שיר השבוע שלכם (של שילה)? עדיין לא יכולה לבחור אחד, ככה זה כשהכל מעולה. מה שיר השבוע שלכם (לא של שילה)? "you're all i've got tonight" של The cars מוזמנים להוסיף תמונה שראיתם לאחרונה ואהבתם: משמאל- האחד והיחיד ולנטינו רוסי! מה עשה לכם את השבוע: הבנתי סטטיסטיקה (אני גאונה!!!) וחברה שקנתה נינג'ה (אופנוע). מה הרס לכם את השבוע: איבדתי את הארנק עם כל המסמכים האפשריים. יש משהו שאתם מחכים לו, שיקרה שבוע הבא: מבחן בסטטיסטיקה, רכיבה בבית ג'וברין, תחילת עונת המוטו GP. מסר לאומה: אין.

As I Am

New member
הממפף. ../images/Emo103.gif

מה שיר השבוע שלכם? (של שילה) איזה זהב. מה שיר השבוע שלכם? (לא של שילה) על גגות תל-אביב / אלונה דניאל. מה עשה לכם את השבוע? מישהי מסוימת. מה הרס לכם את השבוע? אותה אחת. יש משהו שאתם מחכים לו, שיקרה שבוע הבא? יש ויש. מסר לאומה: אפפעם לא ב'מת היה לי משו חשוב להגיד לכם. o.o אין תמונה. >>

Aaheli

New member
../images/Emo11.gif ממ...מסתורית וקשוחה

מה שיר השבוע שלכם (של שילה)? ממ...אסור זה אסור [בהחלט,אבל מי שם?
] מה שיר השבוע שלכם (לא של שילה)? ממ...אתי אנקרי, "לפעמים"
מוזמנים להוסיף תמונה שראיתם לאחרונה ואהבתם
מה עשה לכם את השבוע? האהבה שלי מה הרס לכם את השבוע? כלום כלום כלום
יש משהו שאתם מחכים לו, שיקרה שבוע הבא? כן, מתכונת במתמטיקה
מסר לאומה? יש לי גרעפס.

אני ../images/Emo98.gif

מה שיר השבוע שלכם (של שילה)
לך. מה שיר השבוע שלכם (לא של שילה)
'כמה כוכב' - עברי לידר. מוזמנים להוסיף תמונה שראיתם לאחרונה ואהבתם
אין לי כוח :) מה עשה לכם את השבוע
לא יודעת. מה הרס לכם את השבוע
שום דבר. יש משהו שאתם מחכים לו, שיקרה שבוע הבא
ניתוח לייזר בעיינים
מסר לאומה
אין

Margarita chum

New member
תורי !!

מה שיר השבוע שלכם (של שילה): אסור זה אסור. מה שיר השבוע שלכם (לא של שילה):ואלס עם מתילדה , חתול מפלצת, בלדה לנאיבית,קצת ביטלס(מ-A hard day's night), ושירים מהדיסק החדש של הדרה לוין-ארדי. מוזמנים להוסיף תמונה שראיתם לאחרונה ואהבתם: אתגר קרת המלך!!!! מה עשה לכם את השבוע: בנדאם אהוב חזר מחו"ל. מה הרס לכם את השבוע: חח אותו דבר(איך מתמודדים עם זה?!). יש משהו שאתם מחכים לו, שיקרה שבוע הבא: בסוף השבוע יוצא הדיסק החדש של סיון שביט, וביום שני מוניקה סקס בכפ"ס!!!! מסר לאומה: לא לעשן, לא לשתות ולא לשחק סנוקר!!!!!!!! חחחח הגר....
חוויות מתמטיות משהו..

עכשיו אני (כי ההוא הלך?)

שיר השבוע שלי (של שילה) - דרך צלחה. שיר השבוע שלי (לא של שילה) - שקיעתה של הזריחה (פורטיס או פורטיסחרוף, לא סגורה על זה). מה עשה לי את השבוע - חברים טובים מה הרס לי את השבוע - מצב הכוכבים בשמיים, מרקורי בנסיגה, בעיקר. משהו שאני מחכה לו, שיקרה בשבוע הבא - חוץ מההופעה של שילה?
הממ... מקווה להפתעות טובות. מסר לאומה - אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך (רבי עקיבא, אם זכרוני אינו מטעה אותי). שבוע נפלא לכולי, ולכולנו.

למעלה