שמעתם פעם על העגלות

דידיZ

New member
../images/Emo206.gifשמעתם פעם על העגלות../images/Emo35.gif../images/Emo32.gif

הרבה אנשים שאני מכירה לאחרונה עבדו בעגלות בארה"ב וסיפרו לי חוויות לא מהעולם הזה...
אז רציתי לדעת אם מישהו שמע או לקח חלק בעגלות מתישהו בחייו
לפי ה"מקורות" שלי בעגלות מוכרים כל מיני מוצרים של ים המלח, תכשירים וכאלה, והכול בארה"ב, הכול באנגלית, הכול רחוק מכאן
זה טוב לתקופה מסויימת בחיים לפי דעתי, לאיזה חודשיים שלושה אני מתכוונת ברצינות לעשות את זה
אז ככה שמי שרוצה לתמוך ברעיון יכול לעשות את זה

maor263

New member
חח זהבה אחותי עבדה בזה...

באווהיו בארה"ב...לפני הצבא אם תרצי את המייל שלה סתם ככה אולי את מעוניינת לשאול משהו..תגידי לי! ואם את שוקלת לנסוע ! כדאי לך..(לפי מה שהיא מספרת)

דידיZ

New member
נשמע מעניין, ד"א-- גם אתה פליט פורום נענע?../images/Emo9.gif

ואתה יכול לפרט לי קצת למה אחותך אמרה שהיא נהנתה מהתקופה הזאת בחייה
מקרב
חחח חולה על האייקונים כאן

דידיZ

New member
ואת, תזכירי לי מי את? הכינוי לא מסגיר אותך../images/Emo9.gif

ממ...סמיילי צהבהב? מי זו יכולה להיות
אולי שירווש/אלינוי/נועה/ספיי/

kiksky

New member
יש לי חבר שעשה את זה בהוואי

לפני חצי שנה הוא טס, עבד ארבעה חודשים עם מוצרים של ים המלח, התאהב במישהי ישראלית מלוס אנג'לס שגם כן עבדה איתו שם, טס איתה לשם והם התחתנו לפני חודש
הוא אמור לחזור איתה עוד שבועיים בערך, לעשות פה סוג של חתונה/מסיבה. אם את רוצה אני יכול לברר דרך מי הוא טס למרות שאני יודע שהוא מצא את זה בעיתון. אגב אני הייתי מאוד סקפטי, אבל בסוף יצא סבבה

Sparrrow

New member
חחחח בהחלט נשמע שזה משתלם ../images/Emo3.gif

אחותי גם מתכננת לעשות את זה לקראת ספטמבר.. ובאמת הרוב מאוד ממליצים על זה, כסף טוב וחוויה חד-פעמית..
שיהיה בהצלחה במה שתבחרי לעשות!

דידיZ

New member
וגיל../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

תודה גם לך על התמיכה, זה עוזר
בעיקר שלא תמיד מקבלים אותה מהאנשים ה"קרובים"

דידיZ

New member
../images/Emo37.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif תודה על העידוד../images/Emo24.gif

ומזל"ט לחבר...והאמת היא שאני מתכננת לעשות את זה בעוד חצי שנה, שיהיה לי מספיק כסף ושיסתיים החוזה עם החברה שאני עובדת בה...אז עכשיו אני רק שואלת ומחפשת

למעלה