תוי חניה

../images/Emo206.gifתוי חניה

מתי פג תוקף תוי החניה של השנה הקודמת? עד מתי אפשר לקנות תוים לשנה החדשה, כמה עולה תו ואיפה קונים?

חניה

הבנתי שנושא החניה מוסדר ע"י מחלקת הביטחון, ואני לא יודעת עד מתי הקודמת תקפה. העתק הדבק עלוב מחוברת המצפן (אפשר למצוא את כולה באינטרנט באתר האגודה): חניה בקמפוס הר הצופים היא מחוץ לקמפוס עצמו בכביש ההיקפי ובחניון הארזים. ניתן לרכוש מדבקת חנייה לכל השנה ליד הספרייה בפורום. המחירים לחנייה בקמפוס הר הצופים: מדבקה לחניה שנתית 300 & מדבקה לסמסטר א' בלבד 150 & מדבקה לסמסטר ב' בלבד 200 & מדבקה לחודש 50 & מחיר חנייה יומי 11 & סטודנטים מתואר שני ומעלה, בעלי רכב רשום על שמם, יכולים לרכוש תו חנייה לתוך הקמפוס במחיר של 850 &.

תודה, אבל אני אקשה עוד יותר ../images/Emo3.gif

האגודה פרסמה מבצע עם הגרלת תו-חניה חינם - אבל אפשר להגיש טופס למבצע עד 7/11. אם תו החניה נגמר מחר (סוף אוקטובר) - מה אעשה עד המבצע? אקנה תו כרגיל ובמקרה של זכיה אקבל החזר? (לא שאני בונה על המבצע הזה, אבל אני רוצה לדעת אם מבחינת תאריכים אפשר להסתמך גם על סיכוי נמוך כזה)

אז ניסיתי בינתיים לברר

ניגשתי לדוכן שליד הספריה (הכוונה, אם לא כתבתי קודם, לקמפוס הר-הצופים) שבו קנינו את התוים בשנה שעברה, אבל הוא היה סגור והגישה אליו הייתה חסומה בלוקרים. שאלתי בדוכן האגודה שהוקם מחדש עם הרבה רעש וצלצולים בפורום, ונציגת השירות שם לא ידעה כלל מהם תוי-חניה. למזלה (בעצם, גם למזלי) בדיוק הייתה שם מזכירת האגודה, והיא שאלה אותה "מה זה 'תוי-חניה'?". אחרי שהמזכירה ענתה לה, היא ענתה גם לי - האגודה מטפלת בהגרלת תוי-החניה חינם, אך לא בהנפקת תוי-החניה. את התוים מנפיקים במחלקת הביטחון. כך זה מתקיים בשנתיים-שלוש האחרונות, אחרי שלפני כן הם נמכרו באקדמון. היא גם הבטיחה שפרטים מדוייקים על ההגרלה יתפרסמו באתר האגודה - טרם הספיקותי לעיין בו.

Black Star

New member
../images/Emo41.gif תשובה רשמית ../images/Emo41.gif

ביררתי את זה אתמול עם הגברת שמוכרת את תוי החניה (למי שלא יודע - קונים אותם במח' בטחון - יוצאים מהמנהרה והולכים על המדרכה מצד שמאל בערך דקה...). קודם כל, התו הקודם נגמר כבר ב-26/10 והחדש תקף רק מה-2/11 אז השבוע לא נתנו דו"חות, מה שכבר לא מעניין אתכם אני מניחה, אבל מה שיותר יעניין אתכם לדעת - גם שבוע הבא לא נותנים דו"חות
בקשר לעניין קניית המדבקה וההגרלה - אם תזכו בהגרלה, יזכו אתכם על המדבקה. היא מראש הזהירה אותי שהזיכוי עלול לקחת זמן, אבל זה קורה... בהצלחה לכולם.

PIonit

New member
המחירים לא מעודכנים

חברה בררה וזה 160 סמסטריאלי, 320 שנתי

RichardSmith

New member
כמדומני 1 בספט'

אפשר לקבל דרך האגודה במין הגרלה של 200 תווים או לשלם 350 שח~ ולקבל דרך הביטחון.

RichardSmith

New member
סותר משהו?...

השנה של הביטחון לא חייבת לחפוף עם שנת הלימודים. ליתר דיוק, הנה: תשלום שנתי: 300 ש"ח לשנה מ- 22.10.06 ועד 21.10.07, שהם כ- 1.5 ש"ח ליום על בסיס חודשי. מכאן: http://www.huji.ac.il/huji/info_services_car.htm נאמר למעלה שזה 320... שיהיה.

Neptunes Child

New member
תו לתוך הקמפוס אם יש בעיה רפואית?

מישהו יודע מה אני עושה אם יש לי בעיה רפואית ואני צריכה תו לתוך הקמפוס? אני חייבת תו נכה בשביל זה? למי פונים, מה עושים?...... שנה שעברה במזל זכיתי בהגרלה.

לדאבוני אין לי מושג

אבל אני רק מאחל לך שלא יתעללו בך בבירוקראטיה מיותרת. אגב, ניסית להוציא תו נכה? זה יותר מסובך?

Neptunes Child

New member
לא צריכה ולא רוצה

יש לי בעיה בבטן (זמנית, אני מקווה), אבל זה גורם לי לכאבי בטן מטורפים כשאני הולכת יותר מכמה דקות רצוף. חשבתי שאולי יש דרך להביא איזה אישור רפואי ולקבל תו לתוך הקמפוס, שיגרום לי להוריד הליכות מיותרות.

Neptunes Child

New member
שיעורים בתלמידי חו"ל מעצבנים אותי,

אז את רוצה לשלוח אותי לטבע?!?! אבוי.

Black Star

New member
יש לי שיעור אחד בתלמידי חו"ל השנה

תצטרכי לגלות לי איך בדיוק מוצאים שם את החדרים...

למעלה