טוקי הוטי XD

way2dawn

New member
חחח הוא מפמפם בובה

אבל תראיייייי, טום מספר איזה מלחיץ היה לו בשדה תעופה כי הגלאי מתכות כל הזמן צפצף לידו והוא חשב שתכף דוחפים לו אצבעות לתחת

Xx Haley xX

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo6.gif יווווווווווו זה מה שקרא בפולין!!!

כזה אחנו עוברים ואומרים להוריד נעלים והכול
ולחברה שלי זה כול הזמן ציפצף XD

way2dawn

New member
גם לי זה קרה באמריקה XD

חצי שעה אני רבה עם המאבטחת שם... "תוציאי את המצית מהתיק" "אין לי מצית
" "תוציאי את המצית" "אבל אין לי מצית" "נו תוציאי את המצית מהתיק!" "אין לי מצית בתיקקקק!!!!!!!" באמאשלי כמעט התחלתי לבכות שם, איך היא הלחיצה אותי...

Xx Haley xX

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo6.gif אומיגד חחחחחחחח

"אומיגד!!גיוארג י'פדופיל!!(תוריד ת'יד שלך מהתחת של הבובה!), *אוהבת אותך* חחחחחחXDDDD" הוא מחרמן תבובה XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD סוטה הוא שר אומיגד XD איזה חמוד הייתי עושה לו ברגע זה טובה אחת*מתחנגל2*
*בראשכמולכלבXDDD*

שירולים

New member
עזרה בבקשה!!

בנות אני מחפשת את הוידאו לפני הניתוח של ביל, שבו בהופעה חיה נעלם לו הקול, נראלי זה היה בשיר "IN DIE NACHT" אז אם יש למישהי שתשים בבקשה קישור-] תודה ! אה ואם יש לכן גם את הסירטון כשהם הופיעו אצל לטרמן...חיפשתי ביוטיוב ולא מצאתי=\

way2dawn

New member
אני חושבת שלזה את מתכוונת...

14/03/08 במרסל אני חושבת (לא בטוחה אבל) שזה היה הקונצרט האחרון שלהם לפני הניתוח, והקונצרט שאחריו (בפורטוגל) כבר בוטל. הממ בסרטון לא שומעים כל כך טוב כי המעריצות צורחות הרבה אבל הקול שלו נשבר כשהוא מנסה להגיע לטונים הגבוהים, והוא גם נותן לקהל לשיר שורות למרות שבד"כ הוא שר את כל השיר בעצמו
ומתי הם הופיעו אצל לטרמן?! ידעתי רק על קונאן אובריין!
למה אני ערה בשעות כאלה...

שירולים

New member
יואו הלב פשוט נקרע לי ../images/Emo10.gif

יואו זה כל-כך עצוב לראות את זה...איך הוא בא כזה לעלות ופשוט לא מצליח! ואז יש לו פרצוף כזה מאוכזב...מסכן שלי...ואיך המעריצים מעודדים אותו אז הוא מחייך.... אני לא מבינה איך הוא לא התחיל לבכות שם....אני הייתי בוכה...

way2dawn

New member
אהה היה איזה ראיון עם טום

שהוא סיפר שבהופעה שביל איבד את הקול בה הוא פשוט התחיל לבכות לו מול הפרצוף
כנראה חיכה עד שהם היו מאחוריי הקלעים

שירולים

New member
ישלך אולי קישור לזה?!

אני פשט מתחילה לראות את זה שוב ולא יכולה...הדמעות עומדות לי בעיניים

שירולים

New member
אבל איפה הכתבה?

סליחה על החפירה..אני פשוט רוצה לראות את הכתבה...תודה לכולן אגב!!!! ** אני הייתי מחבקת אותו**

דנדוש232

New member
מסכנון!!! ../images/Emo7.gif

היה בא לי לחבק אותו באותו רגע......!!!! ובאמת אם היו רואים את הפנים של טום היו רואים איזו דמעה..! אבל ביל בטח הרוויח חיבוק אחרי זה XD
זה עצוביייייי

למעלה