טוקי הוטי XD

אגנסקעXD

New member
../images/Emo42.gifקיץ :]]../images/Emo176.gif

"כבר נמאס לי ממעיל ונמאס לי מטרייה היום אני מראה את הטוסיק בבריכה יש לי ביקני , חוטיני בלילה לובשת מיני איזה חום אני צריכה חמצן לצבוע לבלונדיני כל הלילה שיכורה כי כל לילה מסיבה משתוללת ורוקדת כבר כולי מזיעה תעשה לי פו אני צריכה אוויר נו בוא לשירותים ניתן אחד מהיר" שאלון קצר :]]] מה זה קיץ עבורך? את\ה אוהב\ת ת'קיץ? מה מיוחד בקיץ? מה הכי כיף בקיץ? אמ.. מה תעשו בקיץ? יש משהוא מיוחד שאתם רוצים לעשות ?!

אגנסקעXD

New member
../images/Emo110.gif עונה לעצמי

מה זה קיץ עבורך? חום.. את\ה אוהב\ת ת'קיץ? כן... מה מיוחד בקיץ? אמ.. לא דעת..! מה הכי כיף בקיץ? החופש אמ.. מה תעשו בקיץ? אמ.. אני יעבוד פעמים בשבוע בפיצה. אני יעבוד בוקר מ4 וחצי עד הצהריים במלצרות דרך שחר גת. ובאוגוסט אני ישמור על חתול יש משהוא מיוחד שאתם רוצים לעשות ?! לא.. אבל זה הזמן להפרד מהבצפר.. כי אני עוברת לטכני.. אמ.. הכנתי לחברות שלי.. ל7 חברות ברכות שכתבתי בכתב יד. לכול אחד ברכה אחרת. לשאר הבנות שאני פחות מסתובבת איתן ברכה + תמונה שלי ורשום מספר פלא וחופשה נעימה. בכדי לשמור על הקשר. ולמורה\רכזת שלי ברכה . מספיק?!??! XDD

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif עווווונה ../images/Emo9.gif

משעמם לי מאוד
אבל מאוד
אז נענה
מה זה קיץ עבורך ? חום , שמש . את\ה אוהב\ת ת'קיץ ?
מה מיוחד בקיץ ? כלום
מה הכי כיף בקיץ ? חווווופש
אמ.. מה תעשו בקיץ ? הרבה דברים
יש משהוא מיוחד שאתם רוצים לעשות ?! אממ ...

../images/Emo54.gifקיייייץ../images/Emo4.gif

מה זה קיץ עבורך? אחת מ-4 עונות השנה :| את\ה אוהב\ת ת'קיץ? לא מה מיוחד בקיץ? הכישרון של היתושים והג'וקים לפלוש לכל בית ולכל עיר בישראל
מה הכי כיף בקיץ? היומולדת שלי, החופש הגדול אמ.. מה תעשו בקיץ? אוכל, אשן, אנוח מבצפר יש משהוא מיוחד שאתם רוצים לעשות ?! לסיים תיכון!

Mana Sama

New member
עונה

שאלון קצר :]]] מה זה קיץ עבורך? חוווםם,ים,בריכה,גלידה את\ה אוהב\ת ת'קיץ? ככה ככה,חם מידי~ מה מיוחד בקיץ? יש לי יומולדת XD מה הכי כיף בקיץ? יומולדת! וגלידה D: אמ.. מה תעשו בקיץ? יומולדת,גיוס,ואולי אולי אם יתמזל מזלי אני אוכל לצאת לכנס יש משהוא מיוחד שאתם רוצים לעשות ?! ללכת לכנס אנימה באוגוטס >: וללכת כבר לים XD

עונה../images/Emo9.gif

שאלון קצר :]]] D: מה זה קיץ עבורך?עונה מעצבנת.
את\ה אוהב\ת ת'קיץ?לאא ממש.. מה מיוחד בקיץ?ים [= מה הכי כיף בקיץ?ים XD אמ.. מה תעשו בקיץ?סאמר סקול באנגליה D: לישון,אולי תל אביב וכנראה שהרב הבפורומים [: יש משהוא מיוחד שאתם רוצים לעשות ?!אממ לא :)

../images/Emo207.gifכל מי שפה בבקשה תגדישו כמה דקות וכנסו

אנשים, אני נורא אוהבת ת'פורום הזה, כמה פעמים כבר הודעתי שאני עוזבת אבל בכל זאת תמיד חזרתי כי אני מתה על הפורום ועל כל האנשים שכאן. אבל בזמן האחרון פשוט כ"כ יבש פה. מה קרה לימים שהיינו פורום ממש פעיל? לימים שהיה כייף פה ושהייתה אווירה מיוחדת בפורום?
אני בטוחה שלא רק אני שמתי לב, פשוט בזמן האחרון יש כאן הרגשה שנמצאים בפורום רק איזה 10 אנשים וזהו >< מה קרה לכולם? כן, מלא עזבו, אבל לפי מה שהבנתי יש המון שעדיין קוראים ופשוט נמנעים מלהגיב ! וכן, גמלי יש המון לחץ בלימודים, אבל בבקשה אם יש לכם אפילו 5 דקות על המחשב, תיכנסו לפורום
אל תזניחו... אני נמצאת בהרבה פורומים אחרים אבל תמיד הכי נהנת פה כי באף פורום אחר אין אווירה מדהימה כמו שיש פה. או לפחות הייתה. מה קרה לכל הפינות השבועיות? מה קרה לדיון השבועי?
תחשבו על זה, בזמן האחרון אני נכנסת לפורום כבר רק מתוך הרגל ולא כי אני נהנת כאן.

Fall Out Liel

New member
שתי בגרויות ומגן יש לי השבוע..../images/Emo168.gif

ובכל זאת אני נכנסת לפה, אבל לא תמיד אני יכולה וכבר הודעתי שהחודש הזה יהיו לי מלא בגרויות ומבחנים ולכן אני לא אוכל להיכנס הרבה, ואני בטוחה שגם לעוד אנשים זה ככה. חודש יוני הוא חודש נורא עמוס מבחינת לימודים וזה קשה לארגן את הזמן כשיש מבחן כל יומיים וצריך להיכנס לפורום [ויש כאלה שהם בעוד פורומים] ולקרוא הודעות ולהגיב. אני בטוחה שכשהחופש הגדול יגיע הפורום יחזור להיות פעיל, פשוט צריך להקדיש יותר זמן כרגע ללימודים..

../images/Emo54.gifאני מבינה אותך.

גם לי יש המון עומס, יש לי 3 מתכונות השבוע פלוס שתי בגרויות ומתכונת שבוע הבא :| אבל אני מתחילה לחשוב שייבש כאן לא בגלל לחץ בלימודים אלה בגלל דברים אחרים...

Fall Out Liel

New member
יכול להיות...אבל היי, יש לי מקושרים! ../images/Emo168.gif

חח איזה לא קשור אני פשוט מתרגשת XDD בכ"א אני חושבת שביולי הכל יחזור להיות טוב, אופטימיות חברתי היקרה!

e t a

New member
זה די נכון..

אני נכנס לפה איזה 2-3 פעמים ביום ורק קורא בלי להגיב...

linoroosh

New member
צודקת... :-\

גם אני כבר בקושי נכנסת... וגם אם אני נכנסת בדרך כלל אני לא מגיבה. וזה לא סתם כי לא בא לי, זה פשוט כי אין לי זמן, וזה לא מבחנים או משו, זה פשוט שיש לי המווון חזרות ובזמן האחרון אני נורא עיפה, אז גם אם יש לי זמן פנוי אני מנצלת אותו כדי לישון או סתם לנוח... אני פשוט הרוגהה מעייפות!
:-\

למעלה