Music Man XD

New member
היא כן שונה.

מה הקשר בין העטיפה הזו לעטיפה של האלבום של אבריל למשל? והכי מצחיק שעטיפה של אלבום משנת 99' נראית עדכנית יותר מאלבום שהשתחרר בשנת 2011 (ניקול)

מה יותר עדכני בה?

בשניהם מראים תמונה של בחורה יפה כמעט על כל הקאבר. שניהם זה סתם בחורה יפה על קאבר. זהו. לא מזעזע ולא מדהים. סתם עטיפה לא מעניינת. סתם.

Music Man XD

New member
..

אצל ניקול: תמונה אפורה ולא מושכת, פונט מכוער וזול, תמונה סתמית, פרווה זולה ומכוערת.. אצל כריסטינה: לא העטיפה הכי טובה שלה, אבל אין בה שום דבר מזעזע. עטיפה פשוטה.

שניהם עטיפות פשוטות.

עזוב פרווה או לא פרווה...שניהם תמונות סתמיות ושניהם פונטים,פשוטים,סתמיים ודי זולים. מדובר באותו קונספט ובאותה איכות.

Music Man XD

New member
לא מסכים.

לא הבנתי איך העטיפה של כריסטינה קשורה לדיון מלכתחילה אבל שיהיה
העטיפה של כריסטינה פשוטה ובסיסית, אבל העטיפה של ניקול זה פשוט מפגן של חוסר טעם.

אני לא רואה את ההבדל המהותי בין שתי

העטיפות. שניהן מפגן של חוסר טעם. בכללי הקונפסט הזה של לצלם תמונה יפה ותו לא(פשוט תמונה שלך שמשתרעת על כל האלבום בלי טיפה של יצירתיות) לעטיפת אלבום זה משהו שאני חושבת שהוא סתמי,לא מעניין,לא מושקע וחסר יצירתיות לחלוטין. זה לא משנה מה הבעת הפנים(הבעת פנים טיפה מסוממת או רגילה),מה אתה לובש ואם יש עלייך פרווה או לא. העטיפה של כריסטינה היא עוד דוגמא לעטיפות סתמיות כמו הרבה עטיפות שהיו פה שהוגדרו כמזעזעות ולצורך העניין הבאתי את הדוגמא של העטיפה שלה כדי להראות שאין הבדל. אז הבעת הפנים של ניקול היא טיפה מסוממת והבעת הפנים של כריסטינה יותר נייטרלית. אז מה? זה לא הופך את העטיפה של כריסטינה ליותר מעניינת. ואז מה עם לניקול יש פרווה? אפשר לחשוב. זה לא משהו שעושה אותה מזעזעת. כולה פנים יפות של בחורה שמשתרעות על כל האלבום. זהו. זה מה שזה.

Music Man XD

New member
לא כתבתי שהפנים שלה נראות מסוממות

אבל את יודעת, יש בזה משהו..
אני עדיין לא מסכים וחושב שיש הבדל. לא טענתי שעטיפת אלבום הבכורה של כריסטינה היא יצירת מופת, אבל היא טובה בהרבה מהעטיפה של ניקול. ואני לא מסכים איתך גם לגבי זה: "בכללי הקונפסט הזה של לצלם תמונה יפה ותו לא(פשוט תמונה שלך שמשתרעת על כל האלבום בלי טיפה של יצירתיות) לעטיפת אלבום זה משהו שאני חושבת שהוא סתמי,לא מעניין,לא מושקע וחסר יצירתיות לחלוטין." יש מקרים בהם תמונה פשוטה של האמן נראית ממש יפה והולמת לעטיפה.

אולגה כתבה את זה,לא כתבתי שאתה כתבת

את זה. יש מקרים נדירים שבהם עטיפה של פנים יפות ותו לא יכולה להיות עטיפה מדהימה אבל הקונספט עצמו הוא סתמי בעיניי ולא מעניין. אני טוענת שאין הבדל בין העטיפה של ניקול לבין העטיפה של כריסטינה מבחינת איכות ומבחינה הקונספט הסתמי והחסר יצירתיות לחלוטין.

2Dirrty4U

New member
ממש לא באותה אייכות.

כן 2 תמונות פנים כביכול אבל ההבדל הוא שניקול נראת נורא בעטיפה הזאת וכריסטינה נראתה דווקא טוב.

למעלה