ענייני מוסיקה

yarden28

New member
../images/Emo209.gif../images/Emo209.gif../images/Emo209.gif

השיר השבועי של פאראמור: אין.. השיר השבועי לא של קלי: 1973 של ג'יימס בנלט השיר העצוב והמרגש השבועי [בגלל רבין]: X שורה יפה של אחד מהם: השיר שאתם לא רוצים יותר לשמוע: החדש של קלי קלארקסון האלבום השבועי: אין זמר/ת השבוע: ג'יימס בלנט להקת השבוע: אממ.. maron 5 קליפ השבוע: אין תמונת השבוע: אין לי כח.סתמו. השלימו : סושי זה דבר ממש ____________ אלוהי
ואלגנטי
השלימו: הקליפ של מיזרי ביזנס ממש____________ מגניבD:

Dead Immortal

New member
חח אני=]

השיר השבועי של פאראמור: Misery Business וזה בעיקר כי אני מנגנת ביחד עם השיר XD השיר השבועי לא של פאראמור: I Can't Stay Away - The Veronicas, Hole - Kelly Clarkson השיר העצוב והמרגש השבועי [בגלל רבין]: לבכות לך - אביב גפן שורה יפה של אחד מהם: "There's a hole, inside of me" השיר שאתם לא רוצים יותר לשמוע: השבוע?
סרט הודי - עידן יניב ודנה אינטרנשיונל חח..למרות שהוא בסדר אם אתה במצב רוח
האלבום השבועי: The Veronicas - Hook Me Hp
זמר/ת השבוע: אלישיה קיז להקת השבוע: The Veronicas
קליפ השבוע: Paramore - Crushcrushcrush תמונת השבוע:
השלימו : סושי זה דבר ממש ____________ / לא טעים השלימו: הקליפ של מיזרי ביזנס ממש____________ / שליטה.סגידה.חולה עליו.

McSon of Busted

New member
../images/Emo69.gif

השיר השבועי של פאראמור: My Heart
כלכך. crushcrushcrush פאק, קניתי את ריוט! D: השיר השבועי לא של פארמור: מממ יש כלכך הרבה, אם אני אתחיל לפרט עכשיו, אפחד לא באמת יקרא את זה
השיר העצוב והמרגש השבועי [בגלל רבין]: אני משנה את זה ל- בגלל פולין. ממ. "פרח" של פוליקר. כי שרו את זה בטקס שהשתתפתי בו. [[היה קר, והיה קשה.]] שורה יפה של אחד מהם: בין מלחמות לצדק גם ילדים מתים. השיר שאתם לא רוצים יותר לשמוע: הההההההשיר הזה בשבילך ילדה מביא לך אההבבהההההה..!!!!! [[אוטובוס 1 מביא ביד
]] האלבום השבועי: ריוט! GU של FS זמר/ת השבוע: / מאטי
להקת השבוע: FS, מק, באסטד, פרמור, TH, סאם 41 וואו המון D: קליפ השבוע: קראשקראשקראש תמונת השבוע: צילמתי בפולין, יצא יפה. השלימו : סושי זה דבר ממש
השלימו: הקליפ של מיזרי ביזנס ממש
סתם כי אין לי מה לומר עליו D:

shiraz cohen

New member
"את החיים לקחו לך,מלחמות קדושות...

מלאכים בכו לך,בעיניים יבשות."
אני ארביץ לך אם אני אבכה שוב בגללך!

חה. 'ני ../images/Emo203.gif

השיר השבועי של פאראמור: We Are Broken Miracle! השיר השבועי לא של קלי: Epica - The Obsessive Devotion Epica - Menace Of Vanity Epica - Chasing The Dragon Epica - Death Of A Dream - The Embrace That Smothers Part VII Epica - Living A Lie - The Embrace That Smothers Part VIII Epica - Fools Of Damnation - The Embrace That Smothers Part IX Epica - Beyond Belief נו, כל האלבום החדש
Pat Benatar - Hit Me With Your Best Shot Cheryl Crow - If It Makes You Happy חזרה לשנות ה90, אבל הם פשוט WOW
Nightwish - Slaying The Dreamer Nightwish - The Wayfarer Nightwish - Dead To The World Nightwish - Ever Dream Nightwish - The Kinslayer
30stm - Valhalla (Demo) 30stm - The Kill (Rebirth)
Breaking Benjamin - Evil Angel Bullet for My Valentine - All These Things I Hate עשו לי את השבוע המזדיין הזה
השיר העצוב והמרגש השבועי [בגלל רבין]: I'm not afraid to die I'm afraid to be alive without being aware of it לא ממש קשור, אבל זה מתקשר להרבה דברים. שורה יפה של אחד מהם: UP. השיר שאתם לא רוצים יותר לשמוע: X: האלבום השבועי: Epica - The Divine Conspiracy כל-כך
זמר/ת השבוע: / סימון סימונס, ללא ספק
להקת השבוע: EPICA קליפ השבוע: נמ. משהו של LORD OF THE RINGS בשילוב השיר 10Th Man Down של ניטוויש
. תמונת השבוע: D; השלימו : סושי זה דבר ממש ____________ / נסגד!
השלימו: הקליפ של מיזרי ביזנס ממש____________ / מאכזב (כן, גם הוא)

May Music

New member
אהמ.

השיר השבועי של פאראמור: ברייטר. אין לי כוח לאנגלית XD השיר השבועי לא של פאראמור: ליסטן טו יור הארט של דנה עדיני ועודP: השיר העצוב והמרגש השבועי [בגלל רבין]: אין לי;; שורה יפה של אחד מהם: לא צריךP: השיר שאתם לא רוצים יותר לשמוע: אין האלבום השבועי: ריוט! זמר/ת השבוע: דנה עדיניD: להקת השבוע: פארמור קליפ השבוע: X תמונת השבוע: X השלימו : סושי זה דבר ממש מוזר אבל איכשהו טעים קצת XD השלימו: הקליפ של מיזרי ביזנס ממש מקסים.

אני

השיר השבועי של פאראמור: פרשור השיר השבועי לא של פארמור : דאנס דאנס של פו"ב [ אין לי כוח לכתוב באנגלית ]
השיר העצוב והמרגש השבועי [בגלל רבין]: HELENA
שורה יפה של אחד מהם: So long and goodnight השיר שאתם לא רוצים יותר לשמוע: GIRLFRIEN של אבריל
האלבום השבועי: RIOT זמר/ת השבוע: היילי ,היילי והיילי להקת השבוע: פארמור קליפ השבוע: קראשקראשקראש תמונת השבוע: אין לי כוח השלימו : סושי זה דבר ממש : בחיים לא טעמתי ! השלימו: הקליפ של מיזרי ביזנס ממש : אחלה קליפ [;

למעלה