ליום שני :)

../images/Emo135.gifחח כן אני זוכרת . DDD =

בכל הודעה היית שמה תשיר הזה , XD עד שנמאס לך ממנו . XD עכשיו אני שרה לי ואתן תסבלו . XD אחותי בכלל סובלת ... , אני שרה לה בקול רם חחחחחחחחחחחחחחחחח מאוד מאוד . D;

../images/Emo210.gif בא לי גגגגםם , אפפפשר ?!

למה מי שווואל אוותךך DD = חחח ססתתםם D: אבל ני בכל זאת שרה ,,, D;

את קונצצצצצצרט של חייייי אנגן ואפרוט לך על כל

מתריי את האור בעיניייי מנגינת ניצחון הקונצרט של חיייי אני קורא לך על כל מה שאת נותנת חולם עלייך בלילות אהבתי את שונה ומיוחדת איתך לעוד שנים רבות זה החלום שלך החלום שלנו תני לי אבד את הגבולות ריקוז שוחף איתך מחבר בנינו איבדתי אותוווווווווווווווווווווווו עכשיו פיזמוווווווווווון . DDDDDDDD = ושוב פעעעעעעעעם אינלי כוח לרשום . D; כאילו מישהי קוראת את זה ,, או שכן ? . O;

מעוד טיפה,טיפה אחת מכל האור מעוד מבט, מבט אחד

תמיד טהור , תני עוד חיוך אחד לפני שאת עוזבת אמרי לי אהובה מה שתיקתך אומרת כי את לי היחידה את לי גם החידה לאן או לאן את הולכת היכן האהבה אמרי אמרי אישה על מי אועל המ את נסערת שיחקת איתי במשחקי האהבה נכנעתי לך ללא כל תנאי ובלי בושה אותה דימעה שלך הייתה אותי שוברת הרי את נשמתי לקחת לך למישמרת כי את לי היחדיה את לי גם חידה לאן או לאן את הולכת היכן האהבה אימרי אימרי אישרה על מי או על מה את נסערת \ כפול 3 . D:

../images/Emo135.gifמספרים עליי שאני קצת התשנתיייייייייייי

ואומרים שאיבדתי ת'תמימותתת לו רק ידעת את הדרךךךך שעברתיייייייייייייייי כדי למצוא לי איזה רגע של שלמות לפניי עומד אדם שמתבונן לו ומחפש את השינוי שחל עלייייייו ולא מוצא דבר מוזר שהשתנה בוווו חוץ מהצבע שהחזרת לו ללחייייייייייו ויש לי חשק לפעמים לצעוק חזק אל העולם על מי את בשבילי ומה שאת נותנתתתתתת ויש לך כוח של צבא שלם אך את נגד כולם זה עושה אותך למה שאת לוחמממממממממת אז מספרים עליי שאני קצת השתנתי וזה נכון כי החיוך שבל פנייייי פינה שקטה אני אצלך מצאתי את לי הכל את לי בחירת העבודהההההההההה ויש לי חשק לפעמים לצעוק חזק אל העולם על מי את בשבילי ומה שאת נותנננננננננת ויש לך כוחחח של צבא שלם אך את נגד כולם זה עושה אותך למה שאת לוחמממממת ויש לי חשק לפעמים לצעוק חזק אל המרומים במה זכיתי ששלח אותך אלייי את הסיבה שהחיימשלי כבר לא אותם חיים מהרגע שחדרת אל תוך חייייייייייייייייי ויש לך כוח של צבא שלם אך את נגד כולם זה עושה אותך למה שאת - לוחמת [:

../images/Emo135.gifלהלהלהלהלהללהלה

כולם יודעים עליי הכל יודעים עליי גם מבלי לשאול מה באמת עושה אותי מאושר וממה אני נשבר כולם יודעים עליי הכל על המחר כבר כתבו אתמול היד כותבת גם אם אין מה לומר אבל זה לא העיקר העיקר שאני כאן איתך ואת זה אף אחד לא ייקח אינלי כלום בלעדייך את הכוח שלי העיקר שאני כאן איתך ואת זה אף אחד לא ייקח אינלי כלום הלעדייך אתה הכוח שלללללי אמרו עליי הרבה דברים שיברי אמת חצאי שקרים אני שומע את הכל ואומר שימשיכו לדבר מהשמעוות בנו מגדל אבל למי זה איכפת בכלל אני שומע וממשיך לחייך כי אני כאן לצידך העיקר שאני כאן איתך ואת זה אף אחד לא ייקח אינלי כלום בלעדייך את הוכח שללללי כפול שתיייייים . D = ועווווד פעם . D: ושוווווווב מאן . [:

../images/Emo135.gifשרתי כבר את לי מלכת היופי

שרתי לך תמיד יפה שלי לקנות לך יהלום מזמן קניתי רק לשמח את ליבך אהבותי את האור שדרכי האיר לבטח חציתי יבשות וגם ימייייייים מהחוף של פורטוגל ועד לנצצצצח את הסיבה של חיכתי זה שנים מכל אוצם הפזמונים איתך נשארתי מכל לילה רק אלייך אי שר את ציליל כל מתרי אני לך שרת וארגש גם בעתיק כמו בעבר מכול אותם הנהרות אותך בחרתתתתי להיות לי לאישה ואין בלעדייך מכל אותם היצירות איתם ניצחתי על היצירה שלי כול חייייייייייייי הוא שר פה מהר מדיי
אינלי כוח להמשיך .

../images/Emo135.gif"בואי נעזוב כי מחשיך עוד מעט .. "

חשבתי מה את אוהבת חשבתי מה את רוצה אמרת שאת דואגת שמשהו קרה היום הולכים להצגה שניייה אמרת שדי נמאס לך והמצב קשה שנים את כבר לומדת ומה יצא מזה צוחקת שנגמר לנו הזמן משהו קושר אותי לכאןן בואי נעזוב כי מחשיך עוד מעט לשתינו השמש לא קממממממה ללכת ללכת כמה שאפשר יש מי שדואג לנו שממממה יש מי שדואג לנו שמממממה סיפרת שלא נשאר לך כסף לבגדים וכמה שקשה לך שככה לא חיים רוצה דירה ממש ליד הים אמרת שאת אוהבת אמרת שאת רוצה עכשיו כבר לא דואגת שמשהו קרה אז נתחבק ולא נאמר מילה הלב שלי פשט על התפילה בואי נעזוב כי מחשיך עוד מעט ולשנינו השמש לא קמה ללכת ללכת כמה שאפשר יש מי שדואג לנו שממממה יש מי שדואג לשנוו שמה כפפפול שתיים . :) ועווווווווווווד פעם .. , PPP = ועוד פעמייייים . [[[[:

*עכשיו קצת הראל החתיך* [:

משהווו ממני יללך איתך לכל מקום אליו תלכי וכמו ענן כבד הוא יבכה איתך גם שאת כבר תחייכי בלילות שחורים קרים הוא יזכיר אותי שאת תהיי כבר רחוקהההההה וגם אם תסרבי הוא ישלח בשמייייייי חיוך סליחה ונשיקההההההההה אם את מרגישה אהבה היא לא חולשה למה שתקחי רק משהו ממנייייי אני בך אשאר עקשן לא מוותר אואואואוא קחי כבר את כולייייייייי משהו ממני ישכיח ב את כל הרע שמאחור ובחושך מר הוא ישאלללללל אותתך אולי הגיייע הזמן לחזווווווווור אם את מרגישהההה אהבה היא לא חווולשה למה שתקחייייייייייייי רק משהו ממנננננננני אני בך אשאר עקשן לא מוותתתתתתתתתתתתתתתתר אואואואוואואו קחחחחחי כבר את כולי אהבה היא לאאאאאא חולשה למה שתקחי רק משהוווווו ממנייייייייייי אני בך אשארררררררר עקשן לא מוותר ואואואואואואואווא קחחחי כבר את כולללללללללללללללללי אם את מרגישששששששששה אהבה היא לא חטיולשה !!!!!!!!!!!11 למה שתקחי רק משהוו ממני אני בך אשאר עקשן לא מותררררררר !!!!! אואואואווא קחחחחחחחחחחחחי כבר את כולייייייייייי משהו מנמי עכשיו שלללללך אני יכולללללללללל רק לקוותתתתתתתתתת שלא תתני אותו לגבר שיאהב אותך כי הוא שלללללללללי והואאאאאאאא בסוווווווד אחחחחחח איזה שייייייייר

../images/Emo12.gif.

לפחות תשירי שירים יפים. סתם. יפה אצלך זה ממש דוחה אצלי, וההיפך.D:

../images/Emo135.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif.

אני מתה על השיר הזה , גם אחותי פעם לא אהבה אותו ... , D = אחרי יומיים היא חרשה עליו יותר ממני . D:

MaStuLa76

New member
אהמ

"שלא תתני אותו לגבר שיאהב אותך כי הוא שלללללללללי והואאאאאאאא בסוווווווד" בוחש בשוקו

../images/Emo135.gif המ .. ,

הוא לא רוצה שהיא תתן לגבר שיאהב אותה את המשהו שהוא שלו חחחחחחחח הבנת ? . XD

lililulu

New member
כבר דיברנו על זה שעד שלא מבינים מאיפה זה בוחש

בשוקו לא אומרים את זהD= אמרנו שבנתיים אומרים מרמה בדמקהD;

../images/Emo135.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

דדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדי
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

MaStuLa76

New member
מה את צוחקת זה בכלל ביני לבין עמית D;

משהו אישי ביני לבינה חח

../images/Emo135.gifמרמה בדמקה . ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

../images/Emo135.gifחדלתי מלשיר בכתב . D =

עכשיו אני שרה רק בקול , כדי שאחותי גם תסבול קצת . D; זה קשה לשיר ולכתוב . (:) יום טוב , ותפעילו קצת ת'פורום אני יבוא לבקר עוד מעט . D =

למעלה