אחח נתנאל.. כמה רגש..איזה יופי

• פותח הנושא mishel my bell
  • פורסם בתאריך
M

mishel my bell

Guest
../images/Emo213.gif אחח נתנאל.. כמה רגש..איזה יופי

גם חתיך.. גם כשרוני..איזה גוף. אחח.. כמה רגש נוטף ממנו..

nik name

New member
מעניין שרוב התגובות פה ועוד בעוד כמה מקומות

הם דווקא בעד ארתור... ואלה שבחרו בנתנאל ,אמרו ש/הוא חתיך ,רוקד מושלם ,או לא יודעת מה.... זה רק מראה מה הקהל הצביע,

nofarosh11

New member
../images/Emo80.gif לא זה לא, זה מראה מה שהקהל פה הצביע.

פעם ראשונהה שאני רואה את הפורום הזה והייתי חייבת להגיב. הניצחון הזה הגיע לנתנאל! זה שאנשים כאלה ואחרים היו בעד ארתור/נטליה זה לא אומר כלום . וההצבעות היו הוגנות לחלוטין , אם רק תכנס לפורום הרשמי של נתנאל תראה כמה חברי הפורום הצביעו , מאות הצבעות! מסתבר שזה עזר. וגם השופטים הצביעו לנתנאל ונתנו לו 10% מהקולות . אין לכם מה להגיד שזה מכור , לדעתי הניצחון מגיע לנתנאל בלי כל ספק. הדואט שלו עם נטליה היה מצוין , הוא לגמרי בלט שם והעפיל על נטליה , הסולו שלו היה מ ד ה י ם ,אמנם הדואט עם ארתור לא היה משהו לטעמי , אבל עדיין -הגיע לו לזכות.

liri7

New member
לדעת הרקדנים הבכירים בארץ ארתור טוב מנתי

המומחיות של נתי זה בלגייס אנשים לטובתו. הספיק לקרוא בפורום שלו את כל דברי החנופה השמאלציים שהוא כתב לאוהדים, כך הוא צבר קולות. אם נוסיף לזה שופטים שאחד הוא הבוס לשעבר והשני החבר של האמא לשעבר מבינים את כל הסיפור.

nofarosh11

New member
../images/Emo80.gif וכמויות המעריצים שיש לו וסימסו לו, לא

*לא נחשבות ? אם רק היית יודע כמה הצביעו לו .. ואני לא מדברת על הפורום שלו בקשת , אני מדברת על קהילת הפורומים הרשמית שלו . וגם אם המומחיות שלו היא לגייס אנשים לטובטו - זו התחרות. אין מה לעשות. נתנאל מוכשר , ואם הוא לא היה מוכשר הוא לא היה עובר בכלל את האודישנים, זו עובדה . ובקשר לשופטים , אם נגיד ואני מקבלת את מה שאמרת על הפרוטקציות, זה רק 2 שופטים , אם אני לא טועה יש עוד איזה 2-3 שופטים חוץ מהם ,נכון? בוא נשמע, מה הייתה הסיבה שלהם לדרג את נתי גבוהה?

liri7

New member
אונה בחרה בארתור

ומיכל בד"כ מושפעת מדוד או פועלת לפי הוראות ההפקה. את האודישנים עברו 21 רקדנים. למקום הראשון היה צריך להגיע הטוב מכולם. נתי היה רק השני הכי טוב ובפער גדול מארתור.

nofarosh11

New member
../images/Emo80.gif לא על-פי ההצבעות.

עובדה שנתי זכה ולא ארתור. ולא רק דעת השופטים חשובה, יש גם את הקהל- שמשפיע הרבה יותר . והעובדה היא שנתי זכה , והזכיה הגיעה לו. אתה יכול לראות טוקבקים בכתבות על הגמר, המוני אנשים אהבו את נתי והצביעו , ולא , אני לא מדברת פה על פקאצות בנות 12 שמתלהבות כי 'הוא חתתיך אש!@#' >< ,למרות שגם הם קולות , אני מדברת על אנשים נורמאליים ><

nofarosh11

New member
../images/Emo80.gif מסתבר שלא .

עובדה שרוב האנשים הנורמאלים העדיפו את נתנאל .

את חיה בסרט תגידי לי?

א.אם הם העדיפו את נתנאל על פני ארתור אז הם לא נורמלים ב.לשופטים דעת הקהל מעניינת ת'תחת גם אם האחוזים האמיתיים היו 55% לארתור ו30% לנתנאל(סתם דוגמה ויש מצב שבאמת הכל היה ככה) עדיין היו נותנים את המקום הראשון לנתנאל, כי הם רצו לתת לו אותו מראש. ג.אם תשימי לב היטב למהלך התוכנית, תראי שהתוצאות היו ידועות מראש וזה היה עוד לפני שהצבעת הקהל החלה ונאמר מי הזוכה: מילותיו של עידו על נתנאל - "גם שם הוא זכה מקום ראשון" (השאלה איפה עוד?) הקליפ של אפרת גוש - במכונית - נתנאל במושב הקדמי,ארתור מאחוריו במושב האחורי ואת נטליה כמעט ולא רואים הופעת הרקדן האורח - נתנאל ממש לידו והאור נופל עליו,ארתור קצת רחוק יותר ונטליה ממש מאחורה ארתור ונתנאל רגע לפני הכרזת המנצח - נתנאל מחייך מאוזן לאוזן וארתור נראה מאוכזב

moshavnikit

New member
תגובה אליך ../images/Emo26.gif

הלוואי והיה אפשר להגיד שנתי זכה בזכות הקהל ואז כל התסכול הזה של הצופים היה נמנע, אבל תעשי חשבון פשוט ותראי שנתי שלך ניצח בגלל 10% שהוא קיבל מהשופטים: נתי 48% ארתור 44% נטליה 8% תורידי לנתי את 10% שהוא קיבל מהשופטים ותראי שארתור עוקף אותו בהצבעות הקהל
נכון, המונים הצביעו לנתנאל, אבל לא הרוב והוא בכל זאת ניצח, וזה מה שמצער..

nofarosh11

New member
../images/Emo80.gif או.קיי , אבל מה לעשות שגם השופטים משפיע

*משפיעים? העובדה היא שנתנאל ניצח בספירת הקולות הכוללת , ובספירה הכוללת הוא קיבל יותר אחוזים . עכשיו גם עם כל התסכול והכעס שיש לחלק מהאנשים , אין מה לעשות עם זה.

moshavnikit

New member
אני רק אומרת

שאת טוענת שהקהל הוא זה שהחליט והוכחתי לך שלא, כי אם הקהל היה מחליט נתנאל לא היה מנצח

ofrasch1

New member
זה לא נכון

קודם כל, נאמר בתוכנית במפורש שנתנאל הוביל בהצבעות הקהל ב-4%. אפשר לומר על ההפקה שהם מניפולטיבים ומכוונים ומפלים, אבל נראה לי מוגזם ולא הגיוני שהם משקרים. אם הם אמרו שנתנאל הוביל אצל הקהל אז הם כנראה לא משקרים. והחישוב הבא מראה איך זה הגיוני שהוא הוביל גם אצל הקהל וגם אחרי השקלול עם השופטים: ההנחה שכל 10% של השופטים הלכו רק למקום הראשון שלהם - היא כנראה לא נכונה. למה שיתנו 10% רק לאחד? לדעתי, השופטים חילקו את 10% כך (הגיוני:) 5% לנתי, 3% לארתור, 2% לנטליה. בהנחה שבאמת תוצאות הצבעת הקהל היו עם פער של 4% כמו שצביקה הדר אמר: נתנאל- 48%, ארתור- 44%, נטליה-8% מכפילים ב-0.9 (כי הצבעות הקהל הן רק 90%), יוצא: נתנאל-43.2%, ארתור-39.6%, נטליה- 7.2% ואז אחרי השקלול: נתנאל: 43.2% של הקהל פלוס 5% של השופטים = 48.2% ארתור: 39.6% של הקהל פלוס 3% של השופטים = 42.6% נטליה 7.2% של הקהל פלוס 2% של השופטים = 9.2% סה"כ 100%. וכך, כמו שאמרו: גם לפני השקלול וגם אחריו נתנאל ניצח עם כ-48%. הגיוני, משום שלפי חישוב זה גם צביקה הדר לא שיקר כשאמר שנתנאל מוביל בפער של 4% (לא הגיוני שהוא ישקר, אם כל הכבוד לקונספירציות, הדר אמר במפורש שנתנאל הוביל בהצבעות הקהל) וגם האחוז שהיה לנתנאל לפני השקלול ואחרי השקלול הוא אותו הדבר ( 48% לפני, 48.2% אחרי) ולכן אמרו פעמיים שהוא מוביל עם 48%.

ofrasch1

New member
והנה עוד כתבה

http://www.news-israel.net/Article.asp?Code=9813 כתוב במפורש שגם הקהל וגם השופטים דירגו אותם באותו הסדר

drnaji

New member
אמרתי את זה בצחוק ../images/Emo9.gif

והיי,סופ סופ אנחנו לא מסכימים על משהו

../images/Emo24.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifחחחח...

היי
באמת הסכמתי עם הרבה ממה שאמרת...

למעלה