מסכמים את השבוע לראשונה בפורום

../images/Emo214.gifמסכמים את השבוע לראשונה בפורום../images/Emo40.gif

שיר השבוע בכללי-
כבר יצא לכם להאזין לשיר של סימה ב-My space
, אם כן- אהבתם
הדבר הכי טוב שהיה השבוע-
הדבר הכי מבאס שהיה השבוע-
דבר מצחיק שאתם זוכרים מהשבוע-
תכנית שצפית בה השבוע-
מאכל השבוע-
בילוי השבוע-
סקופ השבוע-
המלצת השבוע-
תכנונים לשבוע הבא?
ונסיים במתיקות- אתם אוהבים שוקולד חום או לבן?

nitzan111

New member
טוב...

שיר השבוע בכללי- אין לי אף פעם "שיר השבוע". אני תמיד שומעת את המוזיקה על shuffle ב-ipod ומה שיוצא יוצא. כבר יצא לכם להאזין לשיר של סימה ב-My space, אם כן- אהבתם. לא יצא. עוד מעט, אני מקווה. הדבר הכי טוב שהיה השבוע-החיים שלי מחורבנים כרגע. לא מצליחה לחשוב על משהו באמת "טוב". הדבר הכי מבאס שהיה השבוע-אני צריכה להתחיל ללמוד לפסיכו' ולא מצליחה להתרכז. אני לא מצליחה להחליט למה להרשם לאוניברסיטה בעדיפות שניה אחרי רפואה. כל הגוף כואב לי. אני רוצה את אבא שלי... ואני יכולה להמשיך עוד שעה, אבל הדר אני אחסוך ממך. דבר מצחיק שאתם זוכרים מהשבוע-כלום. תכנית שצפית בה השבוע-מממ... בובות. מאכל השבוע-קיש בטטה של קופי בין. (ואייס בלנד בננה קרמל
) בילוי השבוע-איזה בילויים? למי יש כוח לזה... סקופ השבוע-פחח... שניה תני לי לחשוב
. המלצת השבוע- יואל גבע שולטים
תכנונים לשבוע הבא? למות! ונסיים במתיקות- אתם אוהבים שוקולד חום או לבן? נראה לי חום, אבל מה זה משנה, העיקר שזה שוקולד!

../images/Emo210.gif

שיר השבוע בכללי
הדיסק של שירי מימון והדיסק של מירי מסיקה כבר יצא לכם להאזין לשיר של סימה ב-My space, אם כן- אהבתם
לא יצא הדבר הכי טוב שהיה השבוע
המורה להסטוריה הסכימה לדחות לי את המבחן, הופעה שלי, הופעה של מירי מסיקה. הדבר הכי מבאס שהיה השבוע
אזכרה לסבא. דבר מצחיק שאתם זוכרים מהשבוע
אמ.. הרבה דברים מההופעה של מירי אתמול. תכנית שצפית בה השבוע
דני הוליווד, זאק וקודי מאכל השבוע
סלט כרוב טעים כזה חח בילוי השבוע
אתמול בהופעה של מיר מסיקה סקופ השבוע
אין המלצת השבוע
ההופה של מירי מסיקה
תכנונים לשבוע הבא
ללמוד. ונסיים במתיקות- אתם אוהבים שוקולד חום או לבן
שנייהם. חום יותר אבל לא מריר-חלב.

הזמינו אותי לפורום החמוד הזה, שאני אגיד לא?!

שיר השבוע בכללי- מלא של מאריה קארי כבר יצא לכם להאזין לשיר של סימה ב-My space, אם כן- אהבתם- מאוד! בגלל זה אני כאן
וגם בגלל שהזומנתי חח הדבר הכי טוב שהיה השבוע- מאריה קארי הוציאה שיר חדש חחהה הדבר הכי מבאס שהיה השבוע- שלא יורד עכשיו גשם דבר מצחיק שאתם זוכרים מהשבוע- לא משהו מיוחד תכנית שצפית בה השבוע- הטופ מודל הבאה מאכל השבוע- נסטי
בילוי השבוע- וולנטיינס!! סקופ השבוע- הפורום הזה חמוד! המלצת השבוע-תצפו בעונה 10 של ANTM תכנונים לשבוע הבא? שיגיע ונסיים במתיקות- אתם אוהבים שוקולד חום או לבן? לבן!!!

מסכמת!../images/Emo9.gif

שיר השבוע בכללי-"אהבה ראשונה"- גלעד שגב וג'וזי כץ
כבר יצא לכם להאזין לשיר של סימה ב-My space, אם כן- אהבתם
הדבר הכי טוב שהיה השבוע-גלעד שגב
הדבר הכי מבאס שהיה השבוע-בי"ח
דבר מצחיק שאתם זוכרים מהשבוע-לא זוכרת
מערכון של אבי גרייניק נראלי(|סתומה|) תכנית שצפית בה השבוע-הישרדות מאכל השבוע-אין
בילוי השבוע-גם אין
סקופ השבוע-גם המלצת השבוע-תשמעו גלעד שגב!
תכנונים לשבוע הבא?בי"ס
אחרי מלא זמן ונסיים במתיקות- אתם אוהבים שוקולד חום או לבן?לבן
הודגש באמצעות מדגישומטיק

באלי גם!

שיר השבוע בכללי- יש כל כך הרבה... כבר יצא לכם להאזין לשיר של סימה ב-My space, אם כן- אהבתם: הרמקולים שלי כרגע לא עובדים,אשמע כשאסדר אותם אחר כך הדבר הכי טוב שהיה השבוע- שהוא נגמר הדבר הכי מבאס שהיה השבוע- שהוא התחיל דבר מצחיק שאתם זוכרים מהשבוע- ידיד שלי שהרג אותי מצחוק ברביעי עם שיר שהוא שר תכנית שצפית בה השבוע-דני הוליווד...סדרה דיי דפוקה אבללל..לא היה מה לראות.. מאכל השבוע- שוקולד עם סוכרית מתפוצצות
בילוי השבוע- בית,אינטרנט,מזגן....כרגיל..בילוי נהדר... סקופ השבוע-היום אלוהים הוא האינטרנט! המלצת השבוע- תאכלו הרבה שוקולד(טוב נו..) תכנונים לשבוע הבא? קודם שהוא יתחיל=] ונסיים במתיקות- אתם אוהבים שוקולד חום או לבן?

אני יכולה להכין במיוחד בשבילך...=]

את החומרים להכנה נראה לי יש לי...אמממ..עד שתגיעי אלי זה יהיה מוכן עם 2 כדורי גלידה שוקולד חם למעלה ופצפוצים..אה כןןן וגם קצפת ודובדבנים.... תותים רוצה גם?אני אלך לקנות כי אין לי כרגע..אמממ...יש פה חנות של רוסים שפתוחה בשבת..אני אקפוץ אביא לך תותים ועוד כמה שטויות

../images/Emo214.gifגם לסימה תכיני../images/Emo35.gif../images/Emo99.gif

צריך לארגן לה הופעה ליד הבית שלך... [באמת הגיע הזמן
]

אם היא ואת באות, עליי מבחר שוקולדים...

וופל בלגי.....בואו אלי נשב על כוס קפה שוקו נס תה מה שרק תרצו....

moriboy666

New member
שבת שלום

שיר השבוע בכללי-יצירת השבוע יותר נכון Tubular Bells כבר יצא לכם להאזין לשיר של סימה ב-My space? עוד לא .. באט אי שוד שמעתי אותה פעם די מזמן ואני לא זוכר איפה הדבר הכי טוב שהיה השבוע-א משהו ספציפי הדבר הכי מבאס שהיה השבוע-לצאת מהבית ביום גשום דבר מצחיק שאתם זוכרים מהשבוע-אני סנילי תכנית שצפית בה השבוע-לונדון וקיר... בטיפול הHBOי השרדות 1 נגד 100 מאכל השבוע-עוגת גזר שהכנתי ( שוב ) וממליץ-בננה עם שוקולד מריר בילוי השבוע-לא היה סקופ השבוע-אין לי סקופים.. חזרתי קצת לעבוד עם פוטושופ ושאר ירקות וזה ממלא לי תזמן המלצת השבוע-תשמעו מוזיקות שאתם לא מכירים תכנונים לשבוע הבא?שתיית שחרור בתזמורת ונסיים במתיקות- אתם אוהבים שוקולד חום או לבן? לבן לבן לבן. אבל בימים האלה אני לא בורר ואוכל אפילו מריר בהצלחה בפורום החדש בהצלחה סימה שבת שלום

../images/Emo214.gifאיזה כיף שאתה פה!!!../images/Emo140.gif

הזכרת לי פעם נוסטלגיה.. ביסודי משום מה פיתחתי חלום, לאכול תפוח אדמה עם סירופ שוקולד.. משום מה, אני מדמיינת את זה כל כך יפה וטעים.... אבל לא, עדיין לא ניסיתי.
והגשם יעבור לו..

moriboy666

New member
לא רוצה שייגמר הגשם

אני אוהב גשם מאד..זה שווה את הקור מצדי שיהיה גשם כל יום כל היום .. זה גם טוב ואנחנו צריכים את זה אבל אני מעדיף להשאר בבית ביום כזה

למעלה