משטרת האופנה

1yaheli

New member
../images/Emo218.gifמשטרת האופנה../images/Emo218.gif

חולצה: מכנס: משקפי שמש: נעליים: שיער: מבט:(למרות שלא ברור לאן הוא מסתכל) קייט:(מה זאת השמלה הזאת!?!?!?) והכלב: חח

gil38

New member
עונה!../images/Emo13.gif

חולצה:8 מכנס:9 משקפי שמש:9 נעליים:8 שיער:10!! מבט:(למרות שלא ברור לאן הוא מסתכל):המשקפיים מפריעות... אבל 9 קייט:(מה זאת השמלה הזאת!?!?!?): שמלה מכוערת! ומתחת ג'ינס(?!?!
) והכלב: חח: סיידי החמוד של אורלנדו - נראה לי שגם הוא מפורסם ראיתי אותו בהרבה תמנות של אורלנדו

steila

New member
עונה

חולצה:7 לא אהבתי תטי שרט מכנס:10 משקפי שמש:10 נעליים:לא הכי רואים ..9 אבל נראות די טובות שיער:10 אוהבת שהשיער שלו פזור מבט:נגייד 9 קייט:שמלה מכווערת ועוד גינס מתחת , ייאכ והכלב: חמודי 10

עונה

חולצה: 7 אני לא יודעת היא מלאה מידי כאילו אם היא הייתה סתם אפור אז אולי אבל אתם לא חושבים שהיא מלאה מידי XD רק אפור?ריק?סתם חולצה פשוטה?טוב לא משנה 7 מכנס: 10 הוא יפה משקפי שמש: 9 נעליים: חח אני רואה רק ת'סוליה טוב אז אממ 9 שיער: 10 יפה לו פזור מבט:(למרות שלא ברור לאן הוא מסתכל) חח נראה כאילו הוא ראה חזיר מעופף או משהו חיחיחי 10 קייט:(מה זאת השמלה הזאת!?!?!?) חחחח קרעתם אותי יפה אבל לא יודעת להתלבש מה היא מחזיקה שם?לא משנה קייט אמ נתעלם מהשמלה היא נראית טוב (לא השמלה..קייט) 8 והכלב: חח: חולה על כלבים במיוחד כמו זה של אורלנדו רק שאני יותר אוהבת גדולים ולבנים לא משנה 10

steila

New member
צודקת

היא די רזה רואים איפה שהצוואר שלה שהיא רזה .. :S

כון

בגלל זה שאלתי... האמת היא שגמני רזה מגעיל...אני עוד במידה של ילדות :'( בבגדים... ואני צריכה להעלות עוד 15 קילו כדי שהמשקל והגובה יתאימו... :$ איכס אצלי זה בכלל מגעיל העצמות שלי במותניים בולטות בצוואר בולטות והורידים שלי בצוואר בולטים כאילו אתם קולטים פסיםפ ירוקים וסגולים וקצת בליטה :( חייבים להתחיל לאכול מה אני אעשה?אשמתי שיש לי חילוף חומרים מהיר?אשמתי שאני שוכחת לאכול?אשמתי שהמילה אוכל עושה לי בעעעעעע בחילה?

BaKaNeKo

New member
../images/Emo108.gifמעתיקני קייט ../images/Emo3.gif

סתם
חולצה:נמ..8 מכנס: 9 משקפי שמש: זוועתיות P: 5 נעליים: 10 ^^ שיער: 10..איזו שאלה P: מבט: אממ..שיהיה 8 קייט: מזעזעת..1..P: והכלב:
10

למעלה