ההכנות למשחק הדמויות

b o t o n

New member
טוב הדמויות התפוסות:

נדב פלדמן אבי אסולין (הטחול) גילה אסולין אורנה אירנה קובלובה - תפוסה ע"י אירנה קובלובה ניקולה קובלובה פבל קובלובה לימור גולדמן (קוקי) מאיה פלדמן - תפוסה ע"י אושRתי נעמי אסולין רון (הפרסי) חשביאן עמרם (בולדוג) עוז אסולין ענבל אסולין ברוך אסולין עדנה פלדמן נירה - תפוסה ע"י אושRתי

liaush

New member
הלו הלו אני אירנה!

זה לא שעזבתי את המשחק שאתה יכול לתפוס את הדמות שלי=/. פשוט עזבתי את ניהול המשחק כי הבנתי שגם אם דופקים את הראש בקיר הקיר לא נשברD:. אם מישהו יחליט להמשיך לנהל את המשחק במקומי אני נשארת עם הדמות שלי וכמובן נשארת בפורום אז אל תמהר להשתלט לי פה!:/

b o t o n

New member
דמויות (משהו חשוב בשורה האחרונה):

נדב פלדמן אבי אסולין (הטחול) גילה אסולין אורנה - תפוסה ע"י b o t o n אירנה קובלובה - תפוסה ע"י liaush ניקולה קובלובה פבל קובלובה לימור גולדמן (קוקי) - תפוסה ע"י linooy מאיה פלדמן - תפוסה ע"י אושRתי נעמי אסולין רון (הפרסי) חשביאן עמרם (בולדוג) עוז אסולין ענבל אסולין ברוך אסולין עדנה פלדמן נירה - תפוסה ע"י אושRתי אני מזכיר: ההרשמה חדשה ואין דבר כזה הדמות הייתה שלי אז לא להעלות את ההודעה למה נתת לו, תודה

liaush

New member
ומה עם עוז?

מתאים לך להיות עוז אל תוותר עליו!:) דרך אגב אני מוכנה לקחת את התפקיד של הבורר! התחברתי אליו כבר יותר מידי

b o t o n

New member
דרושות דמויות אורחות:

- אמיר בעלה של נירה - מיכל העובדת במקום שפותחים תיק למציאת ההורים

liaush

New member
../images/Emo31.gif מצטערת.. אני לא חושבת שיש טעם

ביום הזה הייתה הזדמנות אחרונה להציל את המשחק. ואנשים מסויימים כאן פשוט אכזבו אותי (ומי שאיכזב אותי יודע). בכל מקרה החלטתי שאני לא מתאמצת יותר בשביל אנשים שמזלזלים ולא מגיעים. גם אם היו סיבות להברזה המעט שיכולתם לעשות זה לפחות להודיע לי במסר זה שלא עשיתם את זה זה מראה כמה שאתם רציניים. ועם "רציניים" כמוכם לא נגיע רחוק. אני מוותרת. יכול להיות שמכלתחילה לא הייתי צריכה להעלות את הרעיון למשחק, כי זה משחק שבהחלט דורש רצינות, התמדה, השקעה חשבתי שבפורום הזה יש אנשים קצת יותר בוגרים שיכולים לעמוד מאחורי המילה שלהם אבל טעיתי ובגדול!. ולכן אני מוותרת. אם מישהו רוצה לנהל את המשחק ולהמשיך אותו במקומי אז בכיף (קצת מרחמת על אותו אחד שירצה להחליף אותי) אבל בכל זאת יש כאן אנשים שהשקיעו הבעיה היא שבשביל להמשיך את המשחק צריך קודם כל שיהיו תפקידים ראשיים הבורר שלנו עזב עם תרוץ דיי עלוב. אבי- עושה טובה שהוא משתתף (רק במקרה הזה הוא גם לא תרך להשתתף) אבל נעזוב את זה. ניקולה? לא שמעתי ממנו כבר הרבה זמן וכנ"ל פבל. גילה..? איפה היא בדיוק? אורנה?. תזכירו לי מי זו אמורה להיות? איך אפשר לתפקד כשהדמויות הרציניות באמת הם לא יותר מחובבנים?. אז זהו.. שאי אפשר ולכן אני מוותרת. אבל למרות זאת אני מאוד שמחה שניסיתי. כי בכך שניסיתי הוכחתי לאושרת ולשאר המשתתפים הרציניים (למרות שהיה לי קשה למרות שהיו רגעים שכמעט נשברתי ובכל זאת החלטתי לתת לזה הזדמנות אחרונה) ואני יצאתי בסדר! והמצפון שלי בהחלט נקי מזה שלא אני זו "שדפקתי" את המשחק. ומי שהבריז? שיהיה בריא ויזכה לחיים ארוכים. ואני רוצה להודות לבוטון על ההשקעה האדירה שלו במשחק! והיה לי תענוג לעשות איתך את הסצנה היום =]. ולפי הציטוטים שציטטת את עוז בדייקנות! אני חייבת לציין. אתה נולדת להיות שחקן.
בהצלחה בהמשך הדרך. וכמובן תודה לאושרת שתמכה בי במהלך כל המשחק ועזרה, לא הייתי מצליחה בלעדייה. שיהיה לכולם יום טוב

אושRתי

New member
../images/Emo24.gif

ואוו אל תוותרי כל כך מהר, שחקנים הולכים ובאים. אני מוכנה לשחק עוד דמות במשחק (את ברוך אסולין למשל?) כל מי שבפורום ואין לו דמות נשמח אם תשתפו איתנו.

linooy

New member
../images/Emo105.gif ../images/Emo24.gif אני מבינה אותך אבל

אני מרגישה גם קצת אשמה כי אני שומרת שבת ודפקתי קצת את המשחק.. את לא צריכה לוותר על זה יש אנשים שישחקו כמה דמויות.. זה הכי כיף לראות את אותו אחד משחק כמה לראות איך הוא מגיב לכמה סיטואציות שונות.. אני מוכנה לשחק את גילה..

liaush

New member
../images/Emo24.gifאת ממש לא צריכה להרגיש אשמה

ההפך אני מרגישה אשמה שתכננתי לעשות את המשחק בשבת ולא התחשבתי שאלה ששומרים וזה לא היה בסדר מצידי. את ממש לא דפקת את המשחק!. אני זו שהורדתי לך את הסצנה בגלל ששתיקה ראשונה-שהייתה אמורה לגלם את ענבל יצאה מהמשחק ומי שהיה אמור לשחק את אבי בכלל לא תכנן להגיע. וחוץ מזה אני ממש לא רוצה שתעמיסו על עצמכם יותר מידי דמויות! המשחק הזה צריך לעבור בכיף ולא באילוצים יש כאן רק אוזיה 4-3 שבאמת רציניים אבל עם 3-4 דמויות לא נגיע רחוק. ובאמת חבל להמשיך את המשך הזה ולקוות שעוד יצטרפו כי זה לא יקרה אנשים בימינו מגיעים לפורומים בשביל להתעדכן, בשביל לשתף, בשביל לשאול שאלות ולא בשביל להשתתף במשחק מסובך, שדורש השקעה התמדה, והעמדה בזמנים גם אם באים להשתתף במשחק כלשהו זה בדרך כלל משחק קטן כמו החוליה החלשה ועוד כמה. אני מבינה את אלה שנמנעים כי גם אני נכנסת לפורומים מסויימים בשביל להתעדכן, לשאול שאלות,לשתף את כולם בדעתי ולא להתחיל לעשות לפתוח איזה 3 משתמשים ולגלם באינטנסיביות 6-7 סצנות. בגלל זה אני מבינה אותם.. אבל הדבר היחיד שאני לא מבינה למה הם נרשמו למכתחילה למה הם לא קראו את החוקים של המשחק? החוקים היה רשום במפורט מה דורש המשחק הזה וכולם סמנו
אז זהו חשבתי שהאנשים באמת רציניים לא תארתי לעצמי שמדובר בתינוקות שלא יכולים לעמוד מאחורי המילה שלהם. בכל מקרה אם מישהו ירצה להחליף אותי בניהול המשחק אז אחלה אני נשארת עם הדמות שלי.

מאד מבינה אותך../images/Emo9.gif../images/Emo66.gif

זה כזה מעצבן כי המשחק נראה כזה כייף.אני מוכנה לעשות עוד דמויות.זה כזה מעצבן שיש אנשים שמבריזים.מעכשיו נדע בדיוק מי האנשים הרציניים שאפשר לסמוך עלייהם ומי לא.

liaush

New member
וואו אתם נותנים לי כוחות להמשיך! ../images/Emo13.gif

בניהול המשחק אני בכל מקרה לא אמשיך כי בוטון עכשיו מנהל את המשחק.. (נקווה שלצד הטוב) ונקווה שהוא לא יחזור על הטעיות שלי חח. וזה ממש נחמד שאתם מוכנים להשקיע יותר ולקחת עוד דמות
. דרך אגב אני לקחתי על עצמי גם את דמות של הבורר D:. (מקווה להצליח) ובהצלחה לכולם =]

lol280791

New member
למה מי זה הבטון הזה?

רוצים את ליאוש!!!
סתם סתם כפרה. אני מוכנה לקחת את התפקיד שמשחק שלום חולה עליו=] הוא משחק את ניקולה. מצטערת שמקודם לא הייתי פעילה פשוט הייתי ממש עסוקה אני מוותרת על התפקיד של גילה ואני לוקחת את ניקולה. יום נעים לכולםםם

liaush

New member
לכל מי שקורא לי ליאוש...

השם שלי זה ליוש מהשם ליה ולא ליאה חחחחחח D: אני יודעת שקוראים את זה ליאוש אבל זה ליוש!

b o t o n

New member
אני רק ממשיך במקום ואני אחד המשתתפים שעזרו לה

במשחק והיא ציינה את זה! למה מי את בכלל?

למעלה