ההכנות למשחק הדמויות

liaush

New member
../images/Emo196.gifרשימת הסצנות המובחרות!../images/Emo3.gif

משחק הדמויות של הבורר כבר בעיצומו! ורשימת הפנויים עומדת להיסגר. כידועה לכם שהמשחק הוא משחק תפקידים ובו אנו נצטרך לצטט סצנות מסויימות מתוך הבורר. את הסצנות שהכי אהבנו. מה שאתם מתבקשים לעשות זה: לשרשר לכאן את כל הסצנות האהובות עליהם שהייתם רוצים לגלם. וכך ניצור את רשימת הסצנות המובחרות . כמובן רק בגלל שעברו רק 2 פרקים אתם תוסיפו רק 1/2 סצנות שהכי אהבתם בשביל להשאיר מקום לשאר הסצנות שעוד לא שודרו. אני מדגישה: לא לשרשר להודעה יותר מ2 סצנות לפנינו נשארו עוד 9 פרקים שלמים והרבה מאוד סצנות. *רצוי לבחור את הסצנות שבהם הדמות שלכם משתתפת. אחרי שנסיים להציג את כל הסצנות שיהיו ברשימה,(אני מניחה שאחרי שבועיים או יותר) יגיע רשימת הסצנות המובחרות חלק 2. ובחלק השני נבחר את הסצנות שישודרו בפרקים הבאים וכך נוכל לשמור על רצף ולא נעמיס על עצמינו יותר מידי. ואני מזכירה: רק משתתפי המשחק בוחרים את הסצנות!, אז קדימה חברים להתחיל לבחור 2 סצנות!
(רצוי כמה שיותר טובות, מרתקות, מצמררות, ומצחיקות). בהצלחה.

liaush

New member
../images/Emo65.gifההרשמה הסתיימה../images/Emo70.gifוהמשחק מתחיל!../images/Emo202.gif../images/Emo70.gif

והרגע שכולנו חיכינו לו!. ההרשמות הבלתי פוסות!, השינויי דמויות, ההתחרטויות ברגעים האחרונים. זה נגמר! והמשחק האמיתי מתחיל!. והדמויות הם: ברוך אסולין (הבורר): Red Daniel נדב פלדמן: mai angel המקורית. אבי אסולין (התחול): מוגלי 7 גילה אסולין: lol280791 אורנה: מיטל עבד אירנה קובלובה: liaush ניקולה קובלובה: ליאון הסוסון פבל קובלובה: 7liel7 ענבל אסולין: שתיקה ראשונה לימור גולדמן (קוקי): linooy מאיה פלדמן: מפסידת הכוסונים - מגלמת גם את נעמי אסולין [תפקיד כפול] רון (הפרסי) חשביאן: s t n u u e r - בנוסף מגלם את משה ג'יפה [תפקיד אורח] עמרם (בולדוג): almogmeir11 נירה: אושRתי ועכשיו נעבור לרגע שכולם חיכו לו! הכינויים! מה שאתם צריכים לעשות זה לשנות את הכינוי שלכם לשם+שם המשפחה של הדמות. לדמות שאין שם משפחה כגון אורנה. היא רושמת רק את השם. למי שיש בעיה כלשהי בפתיחת משתמש חדש מוזמן לשלוח לי מסר במיידי. ברגע שאתם פותחים את המשתמש החדש שלכם בשם הדמות. אתם מסמנים
בכותבת ההודעה. זה מאשר את השתתפותכם הסופי! במשחק. קדימה חברים להתחיל לפתוח משתמשים =] בהצלחה לכולם!!!!
.

liaush

New member
../images/Emo66.gifרשימת הסצנות לשבת הקרובה!../images/Emo98.gif

הסצנות המובחרות של הבורר. מתוך הפרק הראשון שיערכו ביום שבת. בין שעות הבוקר: הסצנה הראשונה: "עידן משתין על הספות." בסצנה הזו יש קונפליקט בין עידן לבין אביו. ונדב מחמם את האווירה. הפגישה מסתיימת בהתפרצות זעם ונדב יוצא מרוצה. משתתפי הסצנה: נדב- mai angle המקורית. עידן- liaush (תפקיד אורח). ואבא- ? דרוש אבא!. הסצנה השניה: "מסלקים את קוקי." בסצנה הזו אבי מכחיש בפני אשתו ענבל על כל קשר עם קוקי (המאהבת) ו"מסלק" אותה בפני אישתו. משתתפי הסצנה: אבי אסולין: מוגלי 7 ענבל אסולין: שתיקה ראשונה. לימור גולדמן (קוקי): linooy בין שעות הצהוריים: הסצנה השלישית: "הבוררות של ברוך בנושא הסכסוך בין שימי אנג'ל לאחים קובלובה." משתתפי הסצנה ברוך אסולין: Red Daniel ניקולה קובלובה: ליאון הסוסון פבל קובלובה: liel שימי אנג'ל: דרוש שימי אנג'ל! סצנה הרביעית: "השיחה של אבי עם משה ג'יפה כאשר הוא גילה שג'יפה מכר סמים לקוקי" הסצנה נגמרת במכות. משתתפי הסצנות: אבי אסולין: מוגלי 1 משה ג'יפה: s t n u u e r בין שעות הערב : הסצנה החמישית: "הקבורה הצ'יצ'נית" שבה אבי ניקולה ופבל קוברים את משה ג'יפה כאשר הוא בחיים. משתתפי הסצנה: אבי אסולין: מוגלי 7 ניקולה קובלובה: ליאון הסוסון. פבל קובלובה: liel משה ג'יפה: s t n u u e r הסצנה החמישית: "שורפים את בית משפחת קובלובה". שבו עמרם מגיע לבית של אירנה ושורף לה את הבית כאשר אירנה יוצאת משם בבכי היסטרי. משתתפים: אירנה קובלובה: liaush עמרם (בולדור): almogmeir11 אני מזכירה: אין להשתתף במשחק בלי כינויי הדמות. מי שיכתוב בלי הכינוי של הדמות. ההודעה שלו תימחק ע"י אושר. שנית כל יש לכתוב רק לפי הרצף של הסצנות. הסצנה האשונה היא סצנת "עידן משתין על ספות" הסצנה השניה: "מסלקים את קוקי." סצנה השלישית: "הבוררות של ברוך" הסצנה הרביעית: "השיחה של אבי עם משה ג'יפה" סצנה חמישית: "הקבוצה הצ'יצ'נית". סצנה שישית: "שורפים את בית קובלובה". -יש לשמור על הרצף הזה!. הסצנות הם רק מתוך הפרק הראשון!, ולמי שהדמות שלו לא מופיעה ברשימת הסצנות אז כנראה זה בגלל שהוא לא בחר!. לכל משתתף בסצנה אני אשלח הודעת תזכורת שעה/שעתיים לפני הסצנה. למי שיש בעיה והוא לא יכול להגיע באותו היום שישלח לי מסר מיידי ביחד עם המשתמש שלו והסיסמא. ואני כבר אתן למישהו אחר לגלם את הדמות באופן חד פעמי. אבל אל תשכחי! האחריות היא שלכם!. לכל מי שרוצה להיזכר בסצנות ובמה שהוא אמור להגיד להיכנס לאתר הרשמי של הבורר או לVOD http://www.flix.co.il/tapuz/haborer בהצלחה לכולם.. לכל שאלה אתם מוזמנים לשרשר!

b o t o n

New member
משחק הבורר:

הדמויות הפנויות: - ענבל אסולין - ברוך אסולין (הבורר) חברי הפורום הסמויים זהו זמנכם להתגלות חברים הפורום הגלויים זהו זמנכם להירשם

liaush

New member
../images/Emo27.gifכל משתתפי המשחק הדמויות להיכנס.../images/Emo41.gif

תראו... בהתחלה המשחק היה דיי תקוע בגלל דמויות שהיו חסרות וכו'. עכשיו אנחנו לא במצב יותר טוב מפני ש2 דמויות מאוד חשובות חסרות והם ברוך אסולין וענבל אסולין שהודיעו ברגע האחרון שהם פורשים מהמשחק. האמת הייתי כבר מיואשת ועמדתי לעזוב את המשחק אבל בכל זאת החלטתי לנסות כי זה לא פייר כלפי האנשים שהשקיעו ופתחו משתמשים ובאמת נתנו מעצמם. בכל מקרה מחר המשחק יתחיל. בגלל ש2 הדמויות חסרות נאלצתי לוותר על כמה סצנות אני בטוחה שכמה ממכם תתאכזבו שלא יצא לכם להופיע בפרק ה1 אבל כמו שאתם מבינים אי אפשר למצוא מחליף בהתראה כ"כ קצרה. ואני לא יכולה לקחת על עצמי את כל התפקידים במשחק וגם לא אושרת. אני רוצה להגיד שאני לא מתכוונת לרדוף אחריכם יותר אם לא תבואו מחר לסצנות שלכם המשחק פשוט יתקע ואף אחד לא יהיה כאן בשביל להחליף כי הדמות שלכם היא על אחריותכם! אז הכל תלוי בכם עכשיו ויחד עם זאת עתיד המשחק גם תלוי בכם.. אני לא יודעת איך המשחק יתנהל מחר יכול להיות שיהיו הרבה פאשלות ובלבולים שעלולים להזיק למשחק אני רק יכולה לומר לכם שאם המשחק של מחר נכשל או נעצר באמצע מסיבות כאלה ואחרות אני מרימה ידיים. אני לא יכולה "לקרוע את התחת" בשביל שאנשים פשוט לא יגיעו. סליחה על הביטוי. אם אתם באמת רוצים שהמשחק הזה ימשיך גם לפרקים הבאים אתם צריכים להיות אחראים ולהשקיע קצת יותר. המשחק יתחיל משעה 14:30 לפי הסדר שאני נותנת. (וזו תהיה ההזדמנות האחרונה למשחק). אם המשחק הזה ימשיך או לא זה תלוי בהשתלשלות העניינים מחר וכמובן גם בכם! הכללים של המשחק הם כאלה: 1. בשום פנים ואופן אסור להתערב במהלך הסצנה, שום תגובה, שום חוות דעת כלום. אתם רוצים להגיד משהו? להעיר על משהו? במסרים בלבד. השרשור שאני אפתח מחר לפרק הראשון מיועד אך ורק לסצנות ולא לשום דבר אחר, הוא צריך להיות מורכב רק מהדיאלוגים של הדמויות. במקרה ואתם שוחכים ובכל זאת כותבים תגובה לתוך השרשור שמיועד רק לסצנות! ההודעה הזו תמחק במיידי ע"י אושרת הסצנות של המשחק יהיו בשרשור אחד ולכן אין לפתוח שרשורים לסצנות. 2. המשתתפים שישכחו לשנות לכינוי הדמות ויכתבו עם הכינוי שלהם ההודעה שלהם תיאלץ להימחק. כי בשביל שהמשחק יצליח אנחנו נצטרך לשמור על הסדר.

b o t o n

New member
משחק הדמויות ../images/Emo41.gif - חשוב

הסצנות: "בר מצווה לעוז." בוצעה
"הבוררות של ברוך אסולין בסכסוך של שימי אנג'ל והאחים קובלובה." לא בוצעה
"השיחה *הנעימה* של אבי עם משה ג'יפה כאשר אבי מגלה שמשה מכר סמים לקוקי." לא בוצעה
"הקבורה הצ'צנית." לא בוצעה
"שורפים את בית קובלובה" לא בוצעה
חבר'ה אנחנו רצינו לעשות משהו משותף וכיפי לפורום אז בואו נשקיע בזה כמו שצריך רק מי שמופיע בסצנות של בוצעו וכתובות כאן שישרשר את הסימן
אם הוא יוכל לבצע אותן מחר בין השעות 15:00 עד שעות הלילה (21:00 לערכתי) הפרקים שאחריו יהיו אותו דבר כמו כאן רק עם סצנות אחרות (שמתאימות לפרק) בכל שני מ15:00 עד שעות הלילה אלא אם כן ליאוש (שאני מדבר בשמה יחסית
) תחליט אחרת וכל יום רביעי עד ראשון כל משתתף יוכל לבחור 2 סצינות מקסימום שבהן דמותו מופיעה בפרק והוא רוצה שיהיה את הסצנה הזאת בפרק. שבוע נעים ומשחק מסודר בלי עין הרע
ולא לשכוח מי שופיע מחר בסצנות שלא היו עוד שיכתוב
\
אם הוא יהיה פה

b o t o n

New member
משחק הדמויות מחדש:

הרשמה מההתחלה: חוקים
מותר להיות עד 3 דמויות
שמשחקים מותר להיות רק עם הניקים של הדמויות
- הכי חשוב, מ שלא יקח את המשחק הזה ברצינות לא יוכל להתחרט אז בבקשה תיהיו רציניים
הנה הדמויות: נדב פלדמן אבי אסולין (הטחול) גילה אסולין אורנה אירנה קובלובה ניקולה קובלובה פבל קובלובה לימור גולדמן (קוקי) מאיה פלדמן נעמי אסולין רון (הפרסי) חשביאן עמרם (בולדוג) עוז אסולין ענבל אסולין ברוך אסולין עדנה פלדמן סמנו
ואת שם הדמות שתירצו

b o t o n

New member
משחק הדמויות:

אושרת אנא תמחקי את שאר ההודעות על המשחק
-------------------------------------------------------------- 1.יש עם ההרשמה של הדמות לכתוב סצנות שתרצו לגלם של הדמות מתוך פרק 3 אם כבר נרשמתם שרשרו לכאן סצנות ואת הדמות שלכם 2.הנה התמונה של המשחק
3.מותר להיות עד 3 דמויות
הדמויות
- פירושו פנוי: נדב פלדמן
אבי אסולין (הטחול)
גילה אסולין
אורנה - תפוסה ע"י b o t o n אירנה קובלובה - תפוסה ע"י liaush ניקולה קובלובה
פבל קובלובה
לימור גולדמן (קוקי) - תפוסה ע"י linooy מאיה פלדמן - תפוסה ע"י אושRתי נעמי אסולין
רון (הפרסי) חשביאן
עמרם (בולדוג)
עוז אסולין
ענבל אסולין
ברוך אסולין - תפוס ע"י liaush עדנה פלדמן
נירה - תפוסה ע"י אושRתי אורחים לפרק 3 בלבד - לא נחשבים דמות -מיכל העובדת האקסית של נדב -בעלה של נירה

liaush

New member
הסצנות המובחרות שלי הן:

הסצנה הראשונה: סצנת הסיום של הפרק הראשון שבו שורפים למשפחת קובלובה את הבית. בסצנה הזו משתתפים: אירנה ועמרם בולדור. שהם: אני וalmogmeir11. הסצנה השניה: סצנת הפרק השני הסצנה בבית החולים שבה נדב חוקר את אירנה בקשר לאביו ובסצנה הקשה הזו אירנה מודיעה שאביו לא שרד. משתתפים בסצנה הזו: אני, mai angel המקורית, ומיטל עבד. עד כאן הסצנות הנבחרות שלי

liaush

New member
דרושים: שימי אנג'ל, ואבא של עידן

גם למי שיש תפקיד והוא לא משתתף בפרק ה1. ורוצה לשחק תפקיד אורח אז בקשה ממכם זה ממש חשוב. אני לקחתי על עצמי את התפקיד של עידן ואני צריכה מישהו שיקח את תפקיד האב. וגם את התפקיד של שימי אנג'ל. קדימה אנשנושים
.

liaush

New member
../images/Emo27.gifסדר הסצנות למחר../images/Emo37.gif

והסצנות שיבוצעו מחר הם: הסצנה הראשונה: "בר מצווה לעוז." משתתפים: ברון אסולין- liaush (מחליפה לפרק 1) עוז אסולין: b o t o n הסצנה השניה: "הבוררות של ברוך אסולין בסכסוך של שימי אנג'ל והאחים קובלובה." משתתפים: ברוך אסולין: liaush (מחליפה) ניקולה קובלובה: ליאון הסוסון פבל קובלובה: liel שימי אנג'ל: b o t o n (מבצע תפקיד אורח נוסף) עמרם: almogmeir11 בסצנה השלישית : "השיחה *הנעימה* של אבי עם משה ג'יפה כאשר אבי מגלה שמשה מכר סמים לקוקי." משתתפים: אבי אסולין: מוגלי 7 משה ג'יפה: s t n u u e r *אני חייבת להוסיף שאין להשתמש בקללות בפורום ואם כבר אז פשוט תצנזרו ושימו כוכביות. בסצנה הרביעית: "הקבורה הצ'צנית." משתתפים: אבי אסולין: מוגלי 7 משה ג'יפה: s t n u u e r פבל וניקולה קובלובה: ליאל, וליאון הסוסון. סצנה חמישית: "שורפים את בית קובלובה" משתתפים: אירנה קובלובה: liaush עמרם בולדור: almogmeir11 עוד משהו להוסיף: לפני שאתם מתחילים לרשום דיאלוג אתם קודם בודקים במסר אם השותף /השותפים שלכם מוכנים כי אין טעם להתחיל סצנה ואז לחכות שעות עד שהם יענו במקרה והם לא עונים במסר (סביר להניח שהם לא במחשב) אתם פשוט מחכים כמה דקות ואם עדיין אין תשובה אתם מדווחים לי ואני כבר אחשוב על מה לעשות. בכל מקרה אין להתחיל סצנה מבלי שאני משרשרת הודעה מסוימת שלשם אתם כותבים את הדיאלוגים. אתם רוצים להיזכר בסצנה מסויים שאתם אמורים לגלם? כנסו לאתר הראשמי http://www.flix.co.il/tapuz/haborer/ או לVOD. שאלות, מענות, טענות. זו ההזדמנות האחרונה שלכם קדימה =]!

b o t o n

New member
הדמויות:

דמויות קבועות נדב פלדמן: mai angel המקורית. אבי אסולין (התחול): מוגלי 7 גילה אסולין: lol280791 אורנה: מיטל עבד אירנה קובלובה: liaush ניקולה קובלובה: ליאון הסוסון פבל קובלובה: 7liel7 לימור גולדמן (קוקי): linooy מאיה פלדמן \ נעמי אסולין: מפסידת הכוסונים רון (הפרסי) חשביאן: s t n u u e r עמרם (בולדוג): almogmeir11 עוז אסולין: b o t o n דמויות אורחות נירה: אושRתי (לכל הסצנות של נירה) משה ג'יפה: s t n u u e r (לפרק הראשון) שימי אנג'ל: b o t o n (לפרק הראשון) והכי חשוב
פנויות - עדנה פלדמן - ענבל אסולין - ברוך אסולין

b o t o n

New member
../images/Emo41.gif מתחילים בסוף מפרק 1 ../images/Emo41.gif

דמויות אורחות: - שימי אנג'ל - b o t o n - משה ג'יפה - אבא של עידן (הלל) - עידן - המורה של נדב - אמיר פלדמן

liaush

New member
אני מגלמת את עידן =]

דרוש אבא של עידן בשביל שהסצנה תוכל להתקיים.

b o t o n

New member
דמות: אורנה

סצנות: 1. השיחה של אורנה ונדב לאחר השיעור נדב פלדמן -mai angel המקורית \ אורנה - b o t o n 2. אורנה כועסת על נדב על מה שעשה לאביו נדב - mai angel המקורית \ אורנה - b o t o n

b o t o n

New member
רשימה+תמונה מעודכנים והודעה:

ההודעה: אין דבר כזה: "הוא היה שלי זה לא פייר" כי התחלנו בגלל שאלא שקיבלו תפקיד (לא כולם אבל חלק) לקחו תפקיד אבל לא לקחו אחריות לכן יש הרשמה מחדש ואני מזכיר מי שלא יקח את זה ברצינות שלא יתחיל עם זה אפילו
תמונה
הדמויות
- פירושו פנוי: נדב פלדמן - תפוס ע"י mai angel המקורית אבי אסולין (הטחול)
גילה אסולין
אורנה - תפוסה ע"י b o t o n אירנה קובלובה - תפוסה ע"י liaush ניקולה קובלובה
פבל קובלובה
לימור גולדמן (קוקי) - תפוסה ע"י linooy מאיה פלדמן - תפוסה ע"י אושRתי נעמי אסולין
רון (הפרסי) חשביאן עמרם (בולדוג)
עוז אסולין
ענבל אסולין
ברוך אסולין - תפוס ע"י liaush עדנה פלדמן
נירה - תפוסה ע"י אושRתי

b o t o n

New member
../images/Emo41.gif להמשיך להרשם מכאן ../images/Emo41.gif ואושRתי...

אנא תמחקי את ההודעות של המשחק פתחתי וץ מהשרשור הזה

למעלה