למסירה כמה פריטים מהצפון. ומהלב

A N N 7

New member
../images/Emo219.gifלמסירה כמה פריטים מהצפון. ומהלב../images/Emo23.gif

מקלט טלויזיה 16 צבעונית במצב טוב מקצפה עם קערית כמעת חדשה . כריים גז לשיש לבם 4 ראשים להערה.. מצב טוב תיק מאוד אלגנת לאיה ליום יום אני מהצפון. והיה מי שביקשה אבל לא יכולה היא לתת גישור . אליה וגם לא יצרה איתי קשר שוב טוב חג שמח אשמח להעביר. כך שאני מאמינה שזה יעזור למשהו? ולא היה אצלי מונך לקישוט חני

נירה63

New member
תודה חני.

אני חושבת שיתאים למשפחה שמאמינה בו מטפלת , המשפחה שנשרף להם הבית, ואפשרות שנייה ישנה משפחה באיזור נשר ליד חיפה, משפחה שטיגריס הפנתה לפורום את הכתבה עליהם. אודה לך אם תוכלי לכתוב גם מסר אל מאמינה בו ו/או אל טיגריס ונראה למי הכי מתאים. חג שמח ושוב תודות.

A N N 7

New member
יופי נירה בקייף למה לא. מיד אלך למסר.

אף על פי שאני מתה לישון אז קודם המסר לעזור. ויש לי גם 4 זוגות מיכנס שקיבלתי אז מיקרה צריפינה ויובל2 שזה עלי קטן? אני שולחת מסר חג שמח לך

צריכה את הכל

אם תוכלו להעביר את הדברים לנירה או לנעמי פסי אני מאוד אעריך זאת צריפינה כנראה תאסוף מהם ביום שישי מאוד מאוד אשמח

A N N 7

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gifחג שמח מאמינה בו../images/Emo39.gif../images/Emo142.gif

שלחתי לך מסר. אני אהיה ליד המחשב אחרי הצהריים טוב מתוקה זה סגור לך הדסרים הבנתי זה להעביר? שמור חני חג שמח

למעלה