למה אתן הכי מתגעגעות...?

Hש מלא דברים...

למקלחת ארוכה בלי הלחץ שהוא תיכף מתעורר... שינה ארוכה ורצופה לקרוא עיתונים של שישבת בלי הפרעות לצאת מהבית בלי מליון תכנונים ומחשבות של מה לקחתי ומה שכחתי להחליט שיוצאים בלי הצורך להתחיל מליון טלפונים ולבדוק מי יכול לשמור עליו ואז ביציה כל הזמן להיות בלחץ לחזור כבר. בטח יש עוד...

משוש30

New member
לזוגיות שלפני...

עכשיו הכל סובב סביב מתן וקצת חסרים לי "אנחנו"... אני מניחה שזה עניין של זמן עד שנגדיר מחדש את הזוגיות שלנו מתוך מצב של הורות. וחסר לי נורא הסקי שלא עשינו השנה ובכלל טיולים קצת יותר מאתגרים מטיולי משפחות למרות שגם זה משהו...

תלתלושה

New member
רשימה מלאה?

לא יהיה פה מקום.... לישון לילה שלם לצאת מהבית סתם ככה לאכול ארוחה לאט(בזמן האחרון אני אוכלת כ"כ מהר ואני שונאת את זה!) לשתות אלכוהול בלי רגשות אשמה(ההנקה...) ויש עוד כל מיני קטנות פה ושם.

cookie1

New member
למטבח

כל כך חסר לי זמן איכות עם הסירים, המחבתות והתנור שממש בא לי לבכות. כשיובל היה פצפון עוד היה לי זמן, כי הוא שכב בשקט או ישן. היום הוא הולך בכל הבית ודורש תשומת לב כמו עשרה, כך שממש אין לי זמן לכלום, בטח שלא לבישול/אפיה. חוץ מזה אני מתגעגעת ללילות שלמים שכבר שנה ושלושה חדשים לא חוויתי... (סתם אני שקרנית, ביום שישי האחרון ישנו לילה מלא ראשון כי יובל ישן בחדר של ההורים שלי
- תקנאו) ולפעמים בא לי סתם לא לדאוג לכלום....

להרגיש חופשיה:

לא לדאוג אם מעין תסכים לאכול/אכלה מספיק לצאת מהבית בלי לחץ, ובמיוחד בלי הלחץ שלא לשכוח דבר, לחזור מהר (אם זה בלעדיה), ובלי הלחץ איך אשאב, מתי ואיפה לישון עד מאוחר להיות מסוגלת להתרכז (בלימודים) שעה רצוף ליציאות ובילויים ספונטניים לעשות ספורט אלו הדברים העיקריים....

yaelia

New member
לשקוע בספר

שעות, בלי מחשבה שאוטוטו הלל יצטרך אותי למשהו. לאפות בנחת. לבהות. לבהות. לבהות. לבהות. לבהות. לבהות.

לימים הטובים

בהם אני ובעלי היינו מסתובבים ברחובות ירושלים שעות, בשבוע שעבר היינו בירושלים אחרי שנים שלא היינו יחד שם. (בעלי ואני לומדים (כל אחד בנפרד) בעיר הקודש) סתם להסתובב, לדבר, לשבת בבית קפה קטן ואניטימי, בלי עגלה מסורבלת, בלי תינוקת קטנה שמושכת את תשומת הלב, רק שנינו. הבעיה היא שזה חלום די רחוק ולא ממש ריאלי לצערי, ימיו של בעלי פשוט עמוסים, הוא יוצא מהבית ב- 06:30, חוזר להפסקה בין 13:30-15:30, ומגיע הביתה בסביבות 22:30,

פיצהלה

New member
א. לצאת מהבית רק עם ארנק, פלאפון

ומפתחות. ולא עם: סלקל, עגלה, תיק ענק עם חיתולים, משחה מגבונים, חיתולי בד, בקבוקים, אוכל, שמיכה, צעצוע... ב. לא נעים להגיד אבל... לסיגריות. הפסקתי לעשן עם גילוי ההריון והחזקתי מעמד כל ההריון בלי לחזור, על אף שהחשק בא והלך לסירוגין. וכעת שאני כבר לא בהריון, וגם לא מניקה נורא בא לי לחזור אבל נראה לי חבל אם כמעט שנה אני בלי. וגם לא רוצה ששיר תריח סיגריות כל הזמן, אז בוא נגיד שאם לא היא - מן הסתם הייתי חוזרת לעשן. ג. וגם לכל מה שכבר אמרו - ללכת לשירותים בנחת, להתקלח ביותר משתי דקות, אולי אפילו ...אמבטיה?!

אין משהו מיוחד שאני מתגעגעת אליו

או שאולי שכחתי מה היה קודם
מתגעגעת ליציאה מהבית בלי חצי בית (אחרי שמתרגלים לזה עם ילדה בת ארבע שכמעט לא צריך לקחת לה כלום כשיוצאים, תאמינו לי - חוטפים הלם). מתגעגעת לפרטיות שלי - הגדולה כמעט לא נותנת לי להיות שתי דקות עם עצמי לבד, אבל ייאמר לזכותה שבזמן האחרון היא כנראה מתחילה להבין שאמא גם צריכה להיות לבד קצת לפעמים.

פפושקי

New member
לעשות סקס בלי להפעיל את המובייל

ושאר העזרים האחרים כי היא בדיוק מתעוררת כשאני בדרך ל... ואז רעשי המובייל ו/או המנגינות האחרות מוציאות אותי מהקטע

למעלה