סיכום שבועי

galoosh33

New member
../images/Emo22.gif סיכום שבועי ../images/Emo70.gif ../images/Emo22.gif

שיר\י השבוע: אלבום השבוע: סרט\סדרה של השבוע: משהו טוב השבוע
: משהו לא כ"כ טוב השבוע
: תוכניות לשבוע הבא, משהו שאתם מצפים לו: Go

galoosh33

New member
ושאלת הבונוס..

מעכשיו תהיה כל שבוע שאלת בונוס.. בטעות שכחתי לשים אותה
אז פשוט תכללו אותה בתשובות שלכם.. אלבום מסוים שאתם מצפים לו השנה (2008):

Chris Cornell - Billy Jean

ביצוע מעולה (שדיוויד קוק עשה לו ביצוע משל עצמו באמריקן איידול השבוע)

העכביש2

New member
וביצוע אדיר אם יורשה לי להתפרץ

ראיתי אתמול את הקוק הזה- זמר באמת טוב מאוד. לדעתי הוא צריך לקחת

galoosh33

New member
אממ אנשים, ברשותכם ../images/Emo70.gif

תשרשרו למקום הנכון
פתחתי על זה טופיק חדש חן, מה את מתחילה להגיב על זה פה חח?
קיצר, גם לי יש מה לומר על הקוק הזה (ידעתי שמישהו יציין את זה - רק חשבתי שזו תהיה איוש) והקאבר של כריס גם מעולה, אבל זה צריך להיות במקום הנכון !

Crazy Midget

New member
חדש פה

מוכר יותר בסרטים וקולנוע (65) ומצעדים (314). שיר\י השבוע: המממ... The Beatles - While My Guitar Gently Weeps אלבום השבוע: Pink Floyd - The Wall סרט\סדרה של השבוע: 2 סרטים ענקיים, רקוואים לחלום (בפעם ה5 בערך) וספרות זולה (יותר מפעם חמישית
) משהו טוב השבוע : --- משהו לא כ"כ טוב השבוע : עוד כמה ימים מבחן קשה במתמטיקה
תוכניות לשבוע הבא, משהו שאתם מצפים לו: טיול שנתי
.

העכביש2

New member
ברוך הבא ../images/Emo140.gif

אתה מוזמן להמליץ, לכתוב ולהגיב כמה שיותר
ראיתי אותך במצעדים אבל אני לא יודע איך קוראים לך... אני לירן. מקווה שתהנה פה, זה פורום מצויין גם כשהוא פעיל מעט
אגב- איך נחשפת לפורום?

yrutoo

New member
נכנסים לעולם../images/Emo69.gif

קוראים לך נתנאל? איזה שם יפה
אני איה, ברוך הבא ותהנה :)

Crazy Midget

New member
תודה ../images/Emo9.gif

ולשאלה של לירן.. איך נחשפתי לפורום.. נראה לי שפעם נתנו לינק לאיזה בלוג מוזיקה דרכים? ומשם הגעתי לפה

Chandler Rulz

New member
אה... אם אני כבר פה שוב..

שיר\י השבוע: אה.. Gogol Bordello - Start Wearing Purple הקבוע... מאור כהן - שיר של יום חולין Ringo Starr - Gone Are the Days מעולה! כמעט 50 שנה אחרי הביטלס, סוף סוף הוא מוציא שיר ששווה להתייחס אליו R.E.M. - Accelerate - אני צופה להיט... אלבום השבוע: R.E.M. - Accelerate - אלבום מצויין! סרט\סדרה של השבוע: "שתיקת הכבשים" + "חניבעל".. עשיתי השלמות. משהו טוב השבוע : הוא נגמר.. היה מעייף
משהו לא כ"כ טוב השבוע : הייתי תורן במדור בצבא.. לקוחות זה איכס! ולמה הם חייבים להיות טיפשים?! תוכניות לשבוע הבא, משהו שאתם מצפים לו: יומולדת
פאב עם חברים וזה... הודגש באמצעות מדגישומטיק

yrutoo

New member
אני ../images/Emo13.gif

שיר\י השבוע: Ben Harper - With My Own Two Hands / Diamonds On The Inside Newton Faulkner - I Need Something / All I Got Laura Marling - Ghosts Michael Jackson - Blod On The Dancefloor Jamie Lidell - Multiply / Little Bit Of Feel Good Alphabeat - Fascination Duffy - Mercy Matt White - Best Days Brad Paisley Feat Carrie Underwood - Oh Love A Fine Frenzy - Almost Lover אלה העיקריים... אלבום השבוע: כמו צ'נדלר - החדש של R.E.M אהוביי
הוא לא מדהים אבל בסה"כ אחלה של אלבום. סרט\סדרה של השבוע: הסרט הגרוע של השבוע - - פרל הרבור
בין הסרטים המשעממים שראיתי בזמן האחרון.. משהו טוב השבוע : משהו לא כ"כ טוב השבוע : לא יודעת אם זה טוב או לא טוב: המורה שלי למת' איבדה את המבחן שלי.. =/ היא אמרה שלפי מה שהיא זוכרת היה בסביבות ה90, אבל היא לא אמורה עדיין לתת לי 100?
תוכניות לשבוע הבא, משהו שאתם מצפים לו: חדר חדש

העכביש2

New member
../images/Emo110.gif The Great Gilmore Girls

שיר\י השבוע: Gabrielle-Rise Alexi Murdoch - Song For You Paolo Nutini - These Streets Sam Phillips - Taking Pictures Rooney - Are You Afraid Jars of Clay - Hibernation Day אלבום השבוע:
פסקול הסדרה של בנות גילמור
Sam Phillips - A Boot and a Shoe
Kings of Convenience - Riot on an Empty Street
Jars Of Clay - Christmas Songs סרט\סדרה של השבוע: בנות גילמור!!
. השבוע היה הפרק האחרון בהולמרק (פעם שניה אגב) וזה פשוט הכניס אותי למיני-דיכאון. עכשיו אני בסדר תודה. משהו טוב השבוע : בנות גילמור רולז דה וורלד משהו לא כ"כ טוב השבוע : בנות גילמור כבר לא יהיו יותר

galoosh33

New member
גם אני ../images/Emo9.gif

שיר\י השבוע: The Cribs - I'm a realist \ Men's Needs Futureheads - Beginning of the twist Fine frenzy - almost lover Panic at the disco - northern downpur \ Folkin Around אביתר בנאי - אבות ובנים בועז בנאי - כל השבוע מרגיש כמו שבת \ פריז בחורף Editors - Bullets Spin doctors - 2 princes New Romantic - Laura Marling The streets - Dry your Eyes Leona Lewis - Better in Time ואוו, מלא הא! המון שירים טובים השבוע
אלבום השבוע: דווקא שמעתי שניים.. האחרון של רונה קינן והחדש של פאניק. סרט\סדרה של השבוע: השרדות האמריקאי
משהו טוב השבוע : היה שבוע נחמד.. היה לנו יום ממש מעניין באת"א ושמענו 2 הרצאות מעולות, ואתמול אחרי ביצפר הייתי בסדנת קרמיקה מגניבה כזו
וראיתי שיש מתישהו באפריל הופעה אקוסטית של רונה קינן אז יש מצב שאלך :) משהו לא כ"כ טוב השבוע : מזג אויר מעצבן כזה
תוכניות לשבוע הבא, משהו שאתם מצפים לו: ממש בא לי לעשות קעקוע ... שבוע טוב לכולם..

גם אני

אלבומי ושירי השבוע: המשכתי בשמיעה של כל הדיסקוגרפיה המופלאה של טים באקלי (אבא של...) והגעתי למסקנה שהוא כל כך אנדרייטד במחוזותינו כי הוא פשוט עושה נעים בבטן. שמעתי לא מעט מיקסטייפים בין השאר של מיי מורנינג קנדי המצויינת שעשו לי כיף - היא איכשהו תמיד מצליחה לקלוע. הקשבתי להרכב המצויין Katthult ולאלבום המצויין שלהם מ-2003. למי שלא מכיר, מדובר בהרכב סקנדינבי עם סולנית שעושה פופ-רוק-פולק. מאוד מזכיר את הקורס במובן הזה. חללשלי. מעבר לזה הקשבתי לאלבום המצויין של neon neon שהתפרסמו עם סינגל כאן בפורום בפינת החדשים ועלי לציין - הצלחה נרשמה. סרט/ סדרת השבוע: טים בארטון מלך! אבל זה בכל שבוע נתון. הקשבתי השבוע לפסקול של סוויני טוד בפעם האלף - תענוג צרוף! משהו טוב השבוע: ידיד הכי טוב שלי החליט לבדוק מה היה קורה אם הוא היה הולך למיונים לכוכב נולד - היה מזעזע שם (להעמיד אנשים בשמש הקופחת במשך 4 שעות מחוץ לגני התערוכה בלי אפילו להציע להם כוס מים זה פשוט חוצפה!). אני כידידה טובה הגעתי לתמוך לקראת הצהרים (וטוב שעשיתי כך כי הם פשוט התייבשו שם) ועשינו לנו מיני יום כיף כזה - אז לא משנות התוצאות, העיקר שנהננו. משהו לא טוב השבוע: שני דברים דווקא. הלכתי יום שלישי לעשות תאוריה - היה תור ארוך יותר מזה שבלשכת התעסוקה. בתשע בבוקר הייתה רשימה של יותר מ-100 איש. הסתובבתי והלכתי. אני אגש מחר. התעוררתי הבוקר עם תסמיני האנג אובר - חבל שלא השתכרתי אתמול. מה אני מצפה לו שבוע הבא? השבוע מתחילים שוב ללמוד לפסיכומטרי הפעם אבל בצורה רגועה יותר לדעתי. אני אמורה לקבל השבוע חבילה בדואר - ההתרגשות גדולה ביותר. זהו.

galoosh33

New member
../images/Emo24.gif

איזה סיכום חן.. תוחתית.. אגב, ממש לא כתבתי את הזה על הקאבר פעמיים - איפה ראית את זה!? ולגבי התיאוריה - זה תמיד ככה.. אבל כשאני הייתי לפחות זה עבר יחסית מהר..
בכל מקרה! " התעוררתי הבוקר עם תסמיני האנג אובר - חבל שלא השתכרתי אתמול" - איזו מצחיקה

ady18

Well-known member
מסכמת...

גשם חזק מוניקה סקס Denison Witmer - ringing of the bell towerו C Cure - Friday I'm In Lovea Anouk - Pictures On Your Skin אל אישך תשוקתך קרן פלס Gipsy kings volare צירי לך שפם נוער שולים אני שלך את שלי איל גולן Jason - play for today and Ben Ben and Jason לאונרדו עברי לידר Neon Neon Feat. Cate Le Bon - I Lust U אני מאמין כנסית השכל תוכנית קרב סכינים משהו טוב השבוע כול מיני משהו לא כול כך טוב -אריק ברמן כנראה לא נכנס לדיסק מוזיקה עברית כרגע אין משהו מיוחד שמחכה לו...

למעלה