האלבום ה-3 של אריק

yuvalbr1

New member
עוצמתי,מרגש אבל לא אלבום..

יותר כמו תת אלבום.. שירים מרגשים אינטימיים ועוצמתיים. אריק מביא הרבה מעצמו.. אלה שאהבתי עד כה: 1. הבן-אדם (מישהו אמר פולק, בוב דילן?). 2. לילי מרלין שיר מצחיק ומדבק ביותרר זהירות! (לא ירד גשם בדרך ברכבת אל לילימרלין). 3. בחוץ הכל שקט שיר נחמד.. 4. תחזרי לכביש המהיר שיר אדירר! בקיצור אני כנראה יקנה את האלבום הזה למרות שאני מקווה מאוד שלא יגבו עליו מחיר מלא.. כי זה מיני אלבום שיצרו אותו במרתף על הפסנתר..

אז לא הבנתי../images/Emo3.gif

בגלל שזה לא באולפן עם מעבדים והפקה וכל הטרארם מסביב אתה חושב שזה "מיני אלבום"?
שירים מרגשים אינטמיים ועוצמתיים - ציטוט שלך. רק על זה שווה לשלם לא? השורה התחתונה היא שזה אלבום . כמו כל אלבום. רק אינטימי..אותי זה מרגש

yuvalbr1

New member
אבל רשמתי

ששווה לקנות את האלבום.. ושאני בטח יקנה אותו אבל עדיין זה מיני אלבום :)

Crurifragium

New member
12 שירים

איך זה "מיני" אלבום? מיני-אלבום זה יותר כשמישהו מוציא דיסק עם 3-5 שירים, לא כל כך כשיוצא דיסק באורך מלא לחלוטין עם שירים גמורים...

I מ י ר ב I

New member
../images/Emo220.gifהאלבום ה-3 של אריק../images/Emo220.gif

היום יצא האלבום ה-3 של אריק קניתם כבר? מה דעתכם על המארז? מה דעתכם על השירים? לאיזה התחברתם יותר? תהנו

mayum1

New member
האלבום ה- 3

שמעתי את השירים באתר. אני חושבת שהאלבום הזה שונה מאוד משאר האחרים, זה אלבום מאוד אינטימי ואותי באופן אישי מאוד ריגש! "הקלטות מרתף"/ חלק א', זהו שם הדיסק ומקווה שיהייה גם חלק ב'.. הלכי לחנויות דיסקים ועדיין לא הגיע האלבום, משהו יודע איפה אפשר להשיג!? אריק, מתגעגעת!!!!

דיסק עוצמתי

יש בדיסק הזה הרבה שירים אישיים וחזקים . מאוד התחברתי לדיסק הזה ואני חושבת שעצם העובדה שהוא יצר אותו בסביבה אינטמית וכביכול בקטן עשה א הדיסק הזה למה שהוא . אני כבר מחכה שהוא ידיע לחנויות לרכוש אותו ! מרעיב את הקיבה, מפטם את הכבד ומבין ש... להרים ידיים, מסתבר, זה לא פשוט כמו שחושבים ש..

רק בשביל הביקורת

אני מתביישת לומר שכשידיד שלי אמר לי שהדיסק לא משהו הייתי חייבת קודם לשמוע אותו לפני שאני קונה (לא עוד). כמובן שהתאהבתי בדיסק. ואני חושבת שהתחברתי לדיסק הזה יותר מאשר לשניים הקודמים. קניתי אותו וכל היום הלכתי עם חיוך ענק על הפנים. האריזה לדעתי מגניבה ביותר בפשטות שלה. השירים קצת מכניסים לאווירת דיכאון אבל זה טוב לי לשלב הזה בחיים והשיר שהכי התחברתי עליו הוא ג'ט לג.. המילים פשוט...

michal94

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

קניתם כבר? קנו לי במתנה :) מה דעתכם על המארז? מקסים, לגמרי מגניב.. החום מחברת של פעם ממש יפה, המכתב מרגש והחוברת מקסימה! מה דעתכם על השירים? מדהים מדהים מדהים! נהנתי מכל שיר ושיר!!! לאיזה התחברתם יותר? אני עוד חושבת על זה... :)

nderfulסW

New member
אני לא שייכת לפורום אבל

לא יכולתי להתאפק האלבום הזה פשוט...וואו...הרבה זמן לא שמעתי דבר כזה. פשוט מצויין (כבר יש לי כמה פייבוריטים בחרישה- לילי מרלין, ג'ט לג ועוד)

אני רק שאלה ../images/Emo9.gif

קניתי היום את האלבום המדובר, מעבר לכך שהשירים מדהימים (אני אוהבת את השקט הזה, האינטימיות הזאת) אני רוצה להוסיף שעבודת העיצוב מצוינת
אבל רציתי לשאול, כשקניתם את האלבום, הגיע איתו המכתב מהאתר? כי לאלבום שלי המכתב לא צורף ודווקא נורא רציתי...

I מ י ר ב I

New member
קנית את המהדורה המוגבלת?

עם התיקיה והגלויה ליצירת קשר? אם כן אז כנראה המכתב פוספס אצלך. גשי לחנות והם יחליפו לך. לדעתי המכתב חובה!!

למעלה