האלבום ה-3 של אריק

../images/Emo2.gif

למה כל הדברים האלה לא מופיעים אצלי? מה הכוונה ב'תקיה'? אוף- זה לא פייר! אני שלמתי 60 ש"ח וציפיתי למצוא בפנים את כל הדברים!

I מ י ר ב I

New member
הוציאו מהדורה מוגבלת

זה תיקיה חומה כמו של בית ספר,בפנים 3 תאים 1-מכתב וגלויה ליצירת קשר 2-הדיסק 3-חוברת איך זה אצלך?

אוף אני מקנאה ../images/Emo2.gif

יש מצב שהיא נגמרה כ"כ מהר? אצלי זה קופסא רגילה של דיסק שהחוברת בפנים (כמו בכל דיסק רגיל) ויש לזה מין כיסוי חום מגניב בטירוף. יש מצב שתצלמי לי איך זה במהדורה המוגבלת?

ינוןב

New member
דיסק מדהים!

קניתי את הדיסק אתמול בנוסף ל 2 הדיסקים הקודמים שכבר היו ברשותי ואני לא מפסיק לשמוע אותו..המכתב שמצורף אליו כל כך מרגש כמו השירים...אני התאהבתי בשיר הראשון הלחן והמילים פשוט מדהימים במיוחד השורה "מרעיב את הקיבה מפתם את הכבד" כתיבה במיטבה של אריק... פשוט זמן ויוצר ענק!נקווה שימשיך להנעים אותנו ויוציא עוד כמה דיסקים מעולים! :)

ינוןב

New member
למה נמחקה ההודעה הקודמת שלי?

אתמול כתבתי פה תגובה על האלבום החדש של אריק ו\שנכנסתי היום ראיתי שהיא נעלמה..מדוע ואיך?=\

I מ י ר ב I

New member
התגובה שלך לא נעלמה

העברתי אותה לשרשור דיבורים על הדיסק ה-3. הודעה ממש מתחתך. וגם הגבתי לך שם...

I מ י ר ב I

New member
מאחורי השירים עם אריק ברשת ג'

ביום שבת 19 בדצמבר בשעה 19:00, חיים א-דור יארח את אריק ברמן יחד עם אלבומו החדש - הקלטות מרתף / חלק א'. אלבום חדש ושלישי במספר לזמר ויוצר – אֶריק ברמן ברוח המשבר הכלכלי של שנת 2009, האלבום כולל 12 שירים שאֶריק כתב והלחין בהפקתו המוסיקלית של משה לוי. בתכנית 'מאחורי השירים' ברשת ג' מתארחים בכל שבת בשעה 19:00, מיטב אמני ישראל, בדרך כלל לכבוד הופעת אלבום חדש או מופע חדש. חיים א-דור, מארח ומשוחח עם האמנים על היצירה, על השירים, על הקריירה ועל הדברים שמעבר. עורך ומגיש: חיים א-דור

למעלה