סינגלים חדשים || 12/2/08

העכביש2

New member
../images/Emo220.gif סינגלים חדשים || 12/2/08 ../images/Emo220.gif

סינגלים חדשים ועתידיים לשבוע הזה. כולם מוזמנים להוסיף חדשים שהם נחשפו אליהם.

העכביש2

New member
../images/Emo220.gif Duffy - Mercy

Duffy - Mercy הנה הפתעה נעימה. דפי (השם המלא זה איימי דפי) היא זמרת וולשית בת 23, ששרה סול והסביבה. במרץ עתיד לצאת אלבום הבכורה שלה "Rockferry" ומתוכו היא מוציאה עכשיו את סינגל הבכורה שלה "Mercy" - שמתגלה שפנינה לאוזן. השיר נכנס לפלייליסט של תחנת הרדיו האנגלית virgin-radio.

העכביש2

New member
../images/Emo220.gif KT Tunstall - If Only

KT Tunstall - If Only הסינגל השלישי במספר של קייטי טונסטל הסקוטית מתוך אלבומה השני - "Drastic Fantastic" יהיה השיר הזה, רצועה 2 באלבום. בהחלט שיר יפה- בחירה מוצלחת לסינגל לטעמי.

העכביש2

New member
../images/Emo220.gif אלבום וסינגל חדש ל- Simple Plan

Simple Plan - when im gone אז זהו שמו של הסינגל החדש של הרכב הרוק הקנדי- Simple Plan, והוא יוצא במסגרת אלבום חדש ושלישי שלהם שנקרא על שמם ("Simple Plan") - והוא משוחרר ממש היום להפצה (12/2). הסינגל עצמו חביב, אבל במייספייס שלהם ניתן לשמוע עוד רצועות ממנו ונראה שלפחות חלקם מעניינות מאוד. שימו לב בעיקר לשיר "your love is a lie". מצויין.

galoosh33

New member
השיר חביב..

לא כ"כ מתרומם.. אבל אולי נשמע דברים טובים יותר מהם, אני פתוחה בכל מה שנוגע לזה..

TomTal

New member
../images/Emo220.gifPete And The Pirates-Mr. Understanding

למי שלא מכיר, פיט והפיראטים הם אחת מלהקות האינדי היותר מדוברות בבריטניה, ועכשיו הם מוציאים אלבום בכורה וזה הסינגל השני מתוכו. אינדי בריטי חביב. http://www.youtube.com/watch?v=14_U78314T8

galoosh33

New member
נו, שיהיה, אני אוהבת אותם ../images/Emo9.gif

ולדעתי הם עושים מוזיקה מצוינת!

העכביש2

New member
דווקא שיר טוב מהאלבום החדש

ובכלל- יש בו כמה רצועות נחמדות, ואני לא מחובבי האדיטורס

TomTal

New member
../images/Emo220.gifHard-Fi-I Shall Overcome

הארד פי מוציאים סינגל שלישי אחרי הפסקה ארוכה למדי מהאחרון שלהם. עוד לא שמעתי מספיק כדי לגבש דעה, בכל מקרה זה לא Suburban Knights... http://www.youtube.com/watch?v=PRqvjhwO5Ak

galoosh33

New member
חבל עליהם, כי יש להם פוטנציאל..

השיר הזה שוב פעם רק בינוני וחבל. אחרי "Suburban Knights" ציפיתי להפתעה גדולה והם איכזבו. השיר נחמד, זה לא שהוא גרוע או משהו, אבל אין בו שום ייחוד וזה נשמע כמו שאר השירים שלהם.

למעלה