הודעה לקשר להפעלות של הפורום

liaush

New member
../images/Emo221.gifהודעה לקשר להפעלות של הפורום../images/Emo11.gif../images/Emo221.gif

זה מאוד חשוב .. אז לא להתעצל לקרוא! חחח אז ככה.. רגע לפני שאני אתחיל לדבר על ההפעלות. אני רוצה לומר שלא רק אני הבחנתי בגל העצום של פרישות בפורום ומאוד חבל לי:( אני לא רוצה לחשוב אפילו על מה יקרה לפורום ביום ראשון כשהסדרה תיגמר באופן רשמי בשביל למנוע את זה אנחנו פשוט חייבים להפעיל את הפורום!. עכשיו זה לא ממש עוזר שאנחנו רק מדברים על זה צריך לעשות את זה!. היו כבר כאלה שהתחילו בהפעלות. שיר שפתחה כבר כמה הפעלות קבלי ח"ח
אבל על ההפעלות האלה אם תשימו לב להפעלה של "זה או זה" מגיבים כל הזמן אותם האנשים אותם ה3/4 אנשים!. וזהו!. יפעת שכבר כמה פעמים מנסה לשקם את המשחק "חשוף את האנונימי" ואתם פשוט לא משתפים פעולה הרי בשביל מי היא מתאמצת פה אם לא בשבילכם?!. אני לא מבינה מה הבעיה של האנשים פה.. מצד אחד אומרים לנו לחשוב על הפעלות אבל מצד שני איך אפשר להפעיל כשיש רק 3 או 4? משתתפים במקרה הטוב!. החשק פשוט יורד!. אני חשבתי על הפעלה , וזה משחק שדורש המון משתתפים ובמה שאני רואה כרגע התייאשתי עוד לפני שבכלל הצגתי אותו בפניכם.. כל הגל הזה של החדשים הצטרפו לפה.. איפה הם??, האנשים החדשים שנכנסים לכאן באים רק בשביל להתעדכן, לשאול שאלות, או להעביר חוויות לפורום. אושרת את באמת חושבת שאפשר להמשיך ככה?. הייתי מציעה לארגן מסע פרסום לפורום שלנו אבל להתחשב במצב הנוכחי שלנו כמובן תודות לקיקי פיקי ולחברו הנאמן בארי ברברי=/ שהוציאו עלינו סטיגמות של פורום של פושעים! אני לא חושבת שנזכה לראות כניסות בזמן הקרוב. וכן..=/ אני לוקחת על עצמי את הקרדיט על כך כי זה גם באשמתי!=/ , יכול להיות שהמהומות של ארבעת הרוצחים בקומונות ובפורומים שלהם זה מה שמרחיק אנשים מלכנס לפה. מבחינתינו אנחנו בסה"כ מגנים על הפורום שלנו ועל הכבוד שלנו אבל בעיניים של אחרים אנחנו סתם חבורה של ילדים עבריינים שבאים לעשות מהומות=/ ותאמינו לי אנחנו יודעים איך מסתכלים עלינו=/. ואני לא חושבת שיש פורום אחד שלא יודע מי אנחנו:/ ולא שאני גאה בזה. אבל אין מה לעשות בשביל לשנות את זה. כי מה שהיה היה. עכשיו אין טעם להצטער עכשיו צריך לחשוב מה לעשות בשביל לשנות את זה!. הבעיה שלנו זה לא חוסר ההפעלות כי יש כאן אנשים מדהימים ומוכשרים שמנסים בכל הכל להפעיל ופשוט לא הולך להם ואני עדה לכך! הבעיה שלנו היא שאין בשביל מי להפעיל.. ואני לא מדברת על פעילויות קטנות כמו "החוליה החלשה וזה או זה" אני מדברת על דברים גדולים באמת כמו משחק ההימורים, חשוף את האנונימי, ועוד... משחקים שדורשים הרבה משתתפים.. גם אני יכולה להפעיל את הפורום במשחקים כמו "גלגל המזל, מי שמעלי, וחוליה החלשה." זה יתרום למשהו? אתם באמת רוצים שהפורום שלנו יופעל על ידי משחקים כאלה קטנים ופשוטים? אתם בכלל לא מתארים לעצמכם איזו הרגשה מדהימה זו להפעיל משחק שהוא שלך! שאתה הממציא שלו ולהוביל אותו עד הסוף בצורה כ"כ טובה.. ככה אני הרגשתי עם משחק ההימורים. וככה גם אתם תרגישו אם רק תחשבו על כיוונים אחרים. אוקי אז אחרי כל החפירה אני אציג את הדרך שלי כיצד אנחנו מחזירים את האש לפורום הגן חיות הזה.. 1.
נתחיל במבצע פירסום הפורום שכל אחד יקח על עצמו איזה 5-4 פורומים לפרסם. 2.
נעשה לוח מעודכן של כל ההפעלות שיהיו בפורום, את ההפעלות שלהם נמיין לפי הימים והשעות ככה שכל חדש שיצטרף ישר נציג בפניו את לוח ההפעלות כך שיוכל להצטרף. [אני מוכנה להיות אחראית על הלוח] 3.
נתחיל לחשוב על הפעלות מקוריות ולשמור זכויות יוצרים כמובן חחD:. אם נעשה את שלושת הדברים האלה באופן מסודר אז הפורום פשוט יחזור למה שהוא היה .. אתם איתי?

אושRתי

New member
../images/Emo41.gifכפרעליך ../images/Emo24.gif

קודם כל -כל הכבוד על היוזמה להעיר את הפורום ותודה על שיתוף הפעולה שלכם! בקרוב תהיה הפעלה עם פרס- דיסק און קי מתנת תפוז. ומקווה שכולם יקחו חלק בהפעלה! פירסום פורום- בבקשה רק באישור מנהלים ובשירשורי אופים לא בהודעה חדשה ע"מ לא להציף את הפורום. וסמויים סמויות- תתגלו

liaush

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo9.gif

את מבצע הפרסום נתחיל כבר ממחר. אפשר לפרסם בכל הפורומים של הוט.. וגם בפורומים נטרליים. מחר כבר אפתח הודעה מסודרת.. רצוי גם להכין לוגו הזמנה נחמד מישהו מתנדב?

liaush

New member
ממ יש לי רעיון חח ../images/Emo11.gif

אולי.. "אנו מזמינים אותכם להצטרף לחוויה חדשנית בפורום הבורר להנות מהפעלות חדשות עם המון הנאה וחוויות נעימות. גם אם העונה נגמרה, פורום הבורר יוצא לפעולה" חחחחחח זה מה שהצלחתיD:

liaush

New member
הכי חשוב זה להכין הזמנה לפורום ../images/Emo13.gif

דרך הפורום הם כבר יכנסו לבלוג של העיתון. דרך אגב צריך לעדכן אותו.. בשבוע הבא אפתח הודעה על עדכון העיתון:]

liaush

New member
וואו אהבתי את מה שעשית עם התמונה../images/Emo13.gif

חח את הכתב קצת פחות אהבתי אבל זה ממש שטויות
. תודה אושרת=]]

yifati XD

New member
אני מוכנה להכין לוח של פורומים כל פעם איזה

פורומים כל משתמש צריך לפרסם..אם אתם איתנו ומסכימים לפרסם אני כל פעם יעדכן אותו

yifati XD

New member
אני ישיג אישורים מהמנהלים היום ויכתוב את כל

הפורומים וכל אחד יקח על עצמו כמה...

../images/Emo45.gifצודקת בכל מילה../images/Emo9.gif../images/Emo66.gif

זה ממש נכון. כל הכבוד על כל ההשקעה שלך בפוורם
לי אין בעיה לפרסם בפורומים שמישהו יכין לוגו ואני יפרסם בכל הפורומים שלי. ועל פעילות אני חושבת מה לעשות!אני ישתתף במה שתעשו

אושRתי

New member
רק לא לשכוח לבקש אישורים ממנהלים.

הם לא אוהבים שמציפים להם את הפורום, לכן רצוי אישור ככה יותר בטוח ונחמד. ואם אפשר תעבירו לי העתקים במסר של האישורים. תודה!!

cmpo

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo45.gif ../images/Emo8.gif

ליה את צודקת ב- 100% בכל מה שרשמת. הפורום שלנו יחסית קטן, ורמת הפעילות שלו נמוכה מאז שמשחק ההימורים נגמר.. אנחנו מנסים כל פעם להעלות משחקים חדשים אבל ללא הצלחה, הם נכשלים מהסבב הראשון. אני בעצמי העלתי משחק כלשהו, חצי מהאנשים דווקא כן השתתפו, אבל אני פרשתי ממנו.. זו אשמה שלי. אני מקווה שנוכל להפוך את הפורום למשהו טוב יותר ממה שהוא עכשיו, בלי קקי פיפי למינהם
ליה, אתם יכולים לפנות אליי לגבי כל דבר!!!! מור...

למעלה