המדונה של העשור

אני אבחר את כול תקופת Confessions

זאת היתה ללא ספק התקופה הכי טובה של מדונה. היא היתה הכי מחוזרת שיש. הדיסק שלה הושמע בכל מקום : במועדונים,בתצוגות אופנה בחנויות , הטור שבא אחריו זה הטור הכי טוב של מדונה ולטעמי הטור הכי טוב אי פעם שאני ראיתי. אני מאוד רוצה לדעת שמחכה לנו עוד תקופה דומה בעשור הבא

X Offender

New member
../images/Emo214.gifCandy Style

קשה אך מתוקה כך הציגה את עצמה מדונה באלבום האולפן האחרון שלה לעשור הזה HARD CANDY אותו אלבום שזה לביקורת מעורבות בשל אופיו האמריקאי מידיי לטעמם של המבקרים. האלבום הזה אולי באמת לא הנפיק פירות גדולים וגם הסטייל שלו לא ממש חידש הרבה כי מדונה הייתה פה יותר על "קוסטם" מאשר סטייל

Little Stranger

New member
אחת התקופות הכי גרועות שלה..

אני לפחות יצאתי בתחושה מההארד קנדי שהיא יצאה טיפה זולה ולא מיצאה את עצמה ואת יכולותיה כאמן.. לעניות דעתי,נוכחותם של כל המי ומי של תעשיית המוזיקה האמריקאית באלבום של מדונה לא רק שלא תרמה לאלבום אלא אף הורידה מהאיכות שלו וחוץ מזה בכל התמונות והלוק של הארד קנדי ראינו את מדונה בפוזות מוזרות ומרוטשת בצורה חסרת פרופורציה למה???!!
הבחורה בת 50,לא בת 20 כמו שכולנו יודעים..זו עובדה שהיא נראית מדהים כמו שהיא לגיל 50,אבל היא כבר מזמן לא נערה בת עשרה,ומסיבה לא הגיונית להגיע לאידיאל הזה אז למה לא לכבד את הגיל שלה ..במקום זה בחרו לרטש אותה עד שתיראה כמו בובת חרסינה ולנסות ליצור לה מראה של בת 20 בעזרת כל מיני פוזות פרובוקטיביות זולות והרבה הרבה פוטושופ
פייר? התאכזבתי

X Offender

New member
זה לא מדוייק להגיד את זה

לגבי איך שהיא נראת אני לא יודע מתי יצא לך להסתכל עליה בפעם האחרונה מקרוב אבל תאמין לי שעשיתי את זה מספר פעמים בשנתיים האחרונות והיא נראת מצויין ויש לה פנים מהממות שלא נדבר על הגוף לפעמים תמונות עושות עוול והמציאות שונה לגמריי במקרה של מדונה היא נראת במציאות פי מאה יותר טוב מבכל תמונה מרוטשת. חוץ מזה שאני ממש לא מסכים איתה לגבי הקטע של "היא בת 50 היא צריכה לכבד את הגיל שלה" מדונה האחרונה שסופרת את הגיל שלה אז שאנחנו נספור?. אם בגיל 50 בא לה ללכת ולהתלבש כמו בת 20 מי אנחנו שנגיד לה משהו על זה, יש לה את היכולת לעשות את זה היא מבורכת, זה הכל. הבוקלט של הארד קנדי באמת אחד המכוערים והלא מושקעים שלה מאז ומעולם ודווקא צולמו תמונות אחרות ממש טובות ממנו אין לי מושג למה לא השתמשו בהם בסופו של דבר. חבל.

אני חייב לציין שכל הסשן של הבוקסינג עם סטיבן

פשוט מזעזע. אני מדבר על הצילומים לדיסק (לא לקליפ של DAD בטור) . זול . לא מכבד את מדונה . ומרגיש פתט. היה אפשר לשחק עם הקונספט הזה עוד המון לדעתי ואפילו לתת לו איזה סשן על הבמה לא רק בוידאו כקטע מעבר. חבל.

X Offender

New member
הוידאו של DAD הוא לא של סטיבן קליין

אלא של טום מונרו והם פורסמו בטור בוק של הסטיקי אחלה של תמונות ד"א ממש יפות וסט ענק !

X Offender

New member
../images/Emo104.gifSticky & Sweet Tour 2008/9

את הטור הזה רבים מאיתנו לא ירצו לשכוח ! סיבוב ההופעות שהחל לו בקיץ 2008 וחזר אלינו שוב ב 2009 והחנה את עצמו חניה אחרונה וסופית כאן אצלנו ב-פ-א-ר-ק ה-י-ר-ק-ו-ן לשתי הופעות בלתי נשכחות ! הטור הזה הביא את הסטרייט פאשן האולד סקול הרייב והג'יפסי לבמה של מדונה, ההפקה הייתה עצומה הסט ליסט היה מושלם ומדונה נראתה פשוט מדהים !. בהופעה הזאת זכינו לראות את מדונה מפציעה על כס ה- M המלכותי שלה כשהיא לבושה בווסט שחור שקיבל קצת שידרוג בחלק השני של הטור נעולה במגפי עור שחורים וחמושה במיקרופון ומקל ג'נטלמנ'ס ביד השניה. עוד החליפה מדונה בגדים לאולד סקול סטייל עם משקפי הלב המפורסמים, החצאית הצוענית השחורה ולבסוף בתלבושת החלל המיוחדת שלה בתוספת תוספות שיער שלדעתי היו ממש מיותרות אבל שיהיה... עברנו את זה !
.

X Offender

New member
../images/Emo41.gifCelebration Style

את העשור הזה חותם אוסף הלהיטים השלישי של מדונה CELEBRATION ומביא איתו את אחד הקליפים הפחות מושקעים ומיוחדים מבינה אומנותית של מדונה הסטיל שמדונה בחרה להציג בקליפ הזה יותר מידיי ליידי גאגא לטעמי והפאה הזאת ממש לא מוספיה לה חן ויופי... חבל שדווקא הקליפ שאמור לסכם את העשור ובאותה הזדמנות אמור לחתום את 26 השנים של מדונה בוורנר נראה ככה. ראיתי קליפ שאחד המעריצים בחו"ל הכין מין קולאז מ-ה-מ-ם שהוא אסף של מדונה מכל השנים, הופעות חיות , קליפים ויצר קליפ מדהים שלדעתי לא רואה את הקליפ המקורי ממטר לפחות מבחינת המסר שהוא אמור ויכל להעביר ! אני פונה למדונה בבקשה אישית ! : יש לך רפרטואר כל כך עשיר עשית כל כך הרבה דברים יפים ומיוחדים הקליפים שלך לא רואים ממטר את כל הזבל שיש היום בשוק את אחת הנשים המקוריות ביותר שקיימות עלי אדמות למה לעזעזל בחרת לשחרר את הקליפ הנוראי הזה ?! בבקשה מדונה שזאת תהיה פעם אחרונה. אנחנו סולחים לך אבל יש גבול... הופעה בישראל בטור הבא בהחלט תהיה פיצוי הולם.
NOT MUCH TO ASK FOR

Little Stranger

New member
קליפ דפוק ביותר ../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

ממתי מדונה היא מאלה שעומדות כשמאחוריהן רקע לבן וממששות לעצמן את המקומות המוצנעים וקוראות לזה קליפ
יצירה מאוד מאכזבת ממדונה,מכל בחינה שהיא..מבחינתי זה המשך ישיר של הזילות שדחפו לה בהארד קנדי
נקווה לטוב באלבום הבא

קליפ ממש מעפן

עם חשבנו שהיא לא השקיעה בJUMP אז פה היא ממש שברה שיאים. חבל כי עם קליפ טוב ומעניין היא עוד אולי היתה יכולה לשחזר את ההצלחה של האוסף הראשון

X Offender

New member
../images/Emo13.gifאז מה הסטייל שלכם?

אתם מוזמנים להוסיף תמונות אהובות עליכם מהעשור הנוכחי ולשרשר אותם בסדר המתאים לכתוב מה הייתם משנים מה הייתם מוסיפים וכמובן איך הייתם רוצים לראות את מדונה בסטייל הבא שלה ?!
מדונה מלכה
מדונה מולכת
ומדונה תמלוך לעולם ועד

v a X m a n

New member
אני משאר

שהסטייל שהכי יזכר ממנה מהעשור הזה (או הכי יבלוט) הוא מהקונפשנז. באופן אישי אני הכי מחובר לאמריקן לייף מכל הבחינות.

nerod 72

New member
הלוק של הקונפשנס בעיניי הכי כובש.

כי הוא גם סקסי אבל לא זנותי ופתטי וגם מייצג תקופה מוצלחת ואיכותית....

LightBoy8

New member
תודה רבה על השירשור המהמם הזה!

יואווו יצא ל-כך מצחיק באותה מידה, ששניכם התכתבתם יחד
X Offender כותב את העשור,ואחריו Little Stranger מגיב
איזה חמודים אתם
מדונה בהחלט עשתה עשור מדהים לקריירה שלה. בכל אלבום היא הייתה יצירתית ומיוחדת במינה. בעשור הזה מדונה העניקה לי מתנה שלעולם לא אשכח לה את זה - וזה האלבום ה-3 שיצא לה בעשור הזה ב - 2005 ו 2006
אין מילים בפי לתאר כמה השנתיים האלו גרמו לי לחייך וליהנות מהמוסיקה ומדונה החדשה שמפציצה בכל מצעד, בכל ראיון, בכל נאמבר בתכנית אירוח. אני כל-כך מודה לה שהיא עשתה סימפול מדהים כזה ללהקה שאני מאוד מעריך ואוהב, שזו להקת ABBA הידועה בכל העולם. הטור לקידום הדיסק "וידויים" היה אחד הדברים המדהימים שנעשו על ידי מדונה ובכלל - בעולם המוסיקה כנראה. בא לי לבכות מרוב התרגשות כשאני נזכר בשנים האלה. איזה עשור מדהים כבר מאחורינו, ואני מאחל למדונה עוד עשור לא פחות טוב והרבה בריאות וכוח לשמח אותנו בשנים הבאות.

X Offender

New member
../images/Emo45.gif

אהבתי מה שכתבת בסופו של דבר אנחנו אוהבים אותה על מה שהיא נותנת לנו וזה כוח ושמחה ! וזה הכי חשוב

LightBoy8

New member
המוסיקה - זה הגשר בין השמיים לאדמה../images/Emo222.gif

ומדונה בהחלט נותנת לנו אפשרות להתחבר לאהבה ולשמחה עם האומנות שהיא יוצרת בשבילנו. ללא ספק זה היעוד שלה בחיים האלה, וכל הכבוד לה על כל השנים הנפלאות האלה

tomerika

New member
אני תקועה איפשהו בין קונפשנס לבין עכשיו ...

ניראלי שעכשיו היא ממש מאושרת וניראת מדהים , קורנת מאושרת כזו ! אבל מה ? התקופה של קונפשנס היא בעצם התקופה שבה הבנתי מי זו מדונה וכמה היא גדולה . אז בעצם התחלתי להעריץ אותה , הבגדים והשיער האיפור הסגנון והנג אפ משכו אותי אליה . בקיצור אם לא אכפת לכם אני בוחרת את המראה שלה מקונפשנס ועד עכשיו :]

למעלה