המדונה של העשור

X Offender

New member
../images/Emo221.gifהמדונה של העשור../images/Emo221.gif

הכנתי לכם מיני ספיישל קטן על מגוון סגנונות האופנה והסטייל של מדונה בעשור האחרון לא סתם היא זכתה לתאור *Queen Of Re-Invention* מדונה אף פעם לא חוזרת אחורה ותמיד מרבה לחדש ולעדכן. נבחן את הלוקים השונים שהחליפה מדונה לאורך השנים נגע בהשפעתם ונשאר מה יהיה הלוק שיחתום את 2009 וגם נבחר את הלוק הכי טוב של מדונה בעשור האחרון

X Offender

New member
../images/Emo150.gifMusic Style../images/Emo220.gif

העשור הנוכחי נפתח בסערה עם אחד האלבומים הגדולים ביותר של שנות ה-2000 אלבום שלדעת רבים הקדים את זמנו מבחינת הסאונד שהוא שידר באלבום הזה מדונה עטתה על עצמה את דמות הקאו-גירל ויצאה אל השוק עם שיק מיוחד ורענן והחזירה את הג'ינסים החגורות והכובעים הגדולים אל האופנה הרבה יזכרו לה את אותה חולצה משובצת שלבשה בקליפ של Don't Tell Me .

X Offender

New member
../images/Emo153.gifDrowned World Tour 2001

מדונה חוזרת לבמה לאחר כמעט 8 שנים בהם נעדרה מסיבובי הופעות היא פותחת את הטור ב 9 ביוני בברצלונה עם לוק רוקיסטי אנדרגראוונד אפל במהלך המופע מחליפה מדונה מספק תלבושות אבל הכל סובב אותו רעיון הסטייל ההתחלתי אישית זה הטור של מדונה שאני הכי פחות מתחבר אליו הוא נראה יותר מידיי MTV כזה יותר מידיי מבלוגן למרות שהסט ליסט נהדר אבל יש בו משהו שקצת מרתיע אותי...

raz the 1

New member
הביצוע של אימפרסיב אינסטנט

שם פשוט מדהים!!! כיף לשמוע את הביצוע ולראות איך היא משתוללת... וגם הטור הזה חשף לראשונה את הקליפ לפרדייס המדהים... אני דווקא אוהב את הטוור הזה.. ושוב כמו שציינת, סטליסט בן זונה!!!

טור שנוי במחלוקת

כאלו יש בו כמה ביצועים שהם בלתי נשכחים ובמיוחד עקב העבודה שזה היה הקאמבק הגדול של מדונה לבבמה. אבל בגדול זה טור הכי פחות טוב שלה

כרמל 1

New member
דראונד וורלד טור מקסים ממש.

כל הקטע שהוא אפל אבל יש לו יציאות צבעוניות כאלה במידה ממש נכונה.

X Offender

New member
../images/Emo195.gifAmerican Life Style

2003 מדונה עולה על מדים ומשחררת את האלבום השנוי במחלוקת AMERICAN LIFE שלדעתי הוא אחת מיצירות המופת של מדונה בכל השנים אלבום עם לירקה מעולה תוכן ועומק, לגבי ההפקה אני האמת יותר נהנה לשמוע את השירים בגרסאות האקוסטיות שלהם, זה אלבום שהיה צריך להיות אלבום אקוסטי סטייל אירוטיקה עם כלים חיים נטול אלקטרוניקה. הקליפ השערורייתי לשיר הנושא צונזר והוחלף בקליפ מעפן שממש לא דוגם את הטעם האמיתי שהיה לקליפ המקורי. הפעם הלכה מדונה על הארמי שיק צבעה לשחור והביאה קצת כאסח למרכז הבמה
אהבתי

X Offender

New member
../images/Emo168.gifRe-InventionTour 2004

לאחר יציאת האלבום אמריקן לייף החליטה מדונה לצאת לסיבוב הופעות השני של העשור ולעשות מין "Greatst Hits Tour" שכזה הטור הנ"ל הכיל שירים מהאלבום "אמריקן לייף" לצד קלאסיקות מדונה רבות ממיטב השנים ונחשב לטור המצליח ביותר לשנת 2004 את הטור הזה הנציחה מדונה בתור סרט דוקומנטרי בשם "אני הולכת לספר לכם סוד" שביים ג'ואנס אוקאלנד והוא מתעד את ההכנות וכל המסביב שקשור לאותו טור. בטור הזה הציגה מדונה סטייל קלאסי ומעודן היא פתחה את ההופעות עם VOGUE במחווה לאותו ביצוע שנתנה ב VMA של שנת 90' סטייל מארי אנטואנט של המאה ה-16, היא החליפה מספר תלבושות וסיימה את ההופעה עם החולצה המפורסמת שלה "KABBLISTIS DO IT BETTER" שלעיתים התחלפה ונשאה את שם העיר בה הופיעה עם צירוף המילים DO IT BETTER אותה חולצה עם המילה "איטלקים" הופיעה לראשונה אצל מדונה בקליפ "PAPA DON'T PREACH" משנת 1986.

Little Stranger

New member
לוק הרי-איוונשן הוא הלוק האהוב עליי../images/Emo70.gif

היא נראתה מדהים,שרה מדהים והפגינה פרפורמריות מקסימה..מלכה
אני ממליץ לכולם גם להוריד את גרסאות הסטודיו של השירים מהטור הנ"ל

raz the 1

New member
הטוור הכי טוב אי פעם של מדונה...

בטור הזה מדונה הביאה את השקפת עולמהאל השירים והביצועים, טור העלה על הבמה פוליטקה ודת... טור עם מסרים עמוקים ורבדים סמויים ממש ממש אהבתי את הטור הזה, טור שמראה את ה state of mind של מדונה..

אני חושב שאני ממש יסכים איתך

אבל בשביל זה אני צריך לראות את הטור הזה כמו שצריך, אמממ די וי די (שמעת מדונה?) אז נכון להיום הוא השני הכי אהוב עלי(Confessions הוא הראשון) אבל אני בטוח שזה יכול עוד להשתנות .

X Offender

New member
אפשר להגיד ככה

שמבחינת במה הוא משתווה לבלונד אמבישן של מדונה שני הטורים האלה היו מאוד תאטרלים והיה נדמהשזה יותר מחזמר מאשר הופעה וזה נאמר לטובה
התפאורה התלבושות המעברים והכל היו פשוט מתוקתקים אחד אחד ! בע"ה הוא ידלוף מתישהו אני שמעתי שמסתובב מאסטר מליסבון וכבר דלפו בעבר מספר קטעי וידאו ממנו באיכות גבוהה עד שמישהו ידליף את המופע המלא זה רק עניין של זמן

X Offender

New member
../images/Emo125.gifConfessions Style

2005 ללא ספק הייתה ה-שנה של מדונה בכל מה שקשור למצעדים ומכירות מדונה שלטה ביד רמה הביאה אותה באלבום סופר מיוחד עם שיק אלקטרו דאנס חדש ומרענן ,הקידום שנעשה לאלבום הזה היה מהטובים שהיו למדונה בעשור האחרון והתוצאות נראו באופק הסטייל שליווה את האלבום הזה היה על קו אחד והוא כמובן מחווה לימי הדיסקו של שנות ה-70 מדונה חטובה וסקסית לבושה בבגד גוף ורוד עיטרה את אלבום התמונות של הדיסק במגוון תנוחות אירוביות שונות וגרמה לכל בהצעירות ומבוגרות כאחת לרייר מקנאה על אותה גברת בת 48 עם גוף ואנרגיות של בת 20

Little Stranger

New member
התקופה הג'ינג'ית שלה../images/Emo70.gif

וגם של המבטא הבריטי חחחחחח
בהחלט תקופה נהדרת

X Offender

New member
../images/Emo65.gifConfessions Tour 2006

2006 המשיכה את ההצלחה של שנת 2005 עם תחילת הטור השלישי של העשור אותו סיבוב הופעות שקידם את האלבום "COADF" וזיכה את מדונה בשיא "סיבוב ההופעות הרווחי ביותר בהיסטוריה לאמן נשי " בטור הזה הביאה מדונה את רחבת הריקודים למרכז הבמה ונתנה את אחת מההופעות הגדולות והמפוארות ביותר שנראו על במות אי פעם פתיחת ההופעה הייתה מהמרשימה והמיוחדת ביותר שנראו טרם על במה , מדונה מפציעה מתוך כדור דיסק ענק שיורד מהתקרה ונוחת ישר במרכז הבמה היא יוצאת ממנו לבושה בחליפת רוכבים אלגנטית שלראשה מגבעת שחורה שממנה משתחל זנב סוס בידה היא אוחזת שוט וביד השניה את המיקרופון והיא יוצאת לדהור על הבמה ולגרום לכולם להחסיר נשימה בפעם המי יודע כמה !. מי שלא ראה את ה-CONFESSIONS TOUR לא יודע מה זה שואו אמיתי ! ללא ספק ה-CT הוא אחד מרגעי השיא של מדונה בכל הזמנים

Little Stranger

New member
הפתיחה של הטור באמת מדהימה

בימים האחרונים ראיתי את זה שוב ושוב ביוטיוב.. (בלי כל קשר,העיבוד ל-future love ב-CT הוא מדהים ומעולה
) כל העניין הזה שהיא יורדת מכדור דיסקו ענק שפתאום נפתח בבגדי חצי רוכבת הסוסים חצי מלכת הסאדו-מאזו רק הוכיח שזו רמה של מורכבות בשואו שאף אחד לא נגע בה בכלל. ועצם העובדה שאישה בשנות ה-40 לחייה מצליחה להעמיד כזה דבר בהצלחה המקסימלית פשוט חורג מכל דבר ממה שאנחנו ראינו לדעתי אי פעם בתעשיית המוזיקה
אולי יש מי שיתווכח בנוגע לכישוריה הווקאליים
אבל בכל הנוגע להופעות ופרפורמריות,לא היו כמו ולא יהיו כמוה, שמדונה על הבמה,היא שולטת בה בכל רמ"ח איבריה

למעלה