שאלות כלליות

עזרה ביולוגית דחופה!!!

שלום, אממ זה יותר קשור לתהליכים ביולוגיים, אשמח אם למישהו תהיינה תשובות בשבילי: 1. הסבירו לי בבקשה כיצד פועל הומואוסטזיס לשמירת מאזן מים תקין. הזעה, ויסות טמפרטורה( על שום מה ולמה?), וכמו כן, מה סימני התייבשות ומקורם. 2. מחלה זיהומית כהפרה של המואוסטאזיס- טמפרטורת גוף... במה מדובר? אשמח לפירוט בנושא. בתודה רבה מאוד, לירון.

hedva84

New member
פרס הצטיינות

משהו יודע מי זכאי לפרס הצטיינות בב"ש? באתר שלהם כתוב שצריך סכם של 780, האם זה אומר שלכל מי שיש כזה סכם זכאי לפרס? אם אני לא טועה מדובר בשכ"ל מלא +400 ש"ח בחודש למגורים.

אליחי

New member
קורסים באוניברסיטה הפתוחה

יש קורסים שאפשר לעשות באוניברסיטה הפתוחה שיכולים לתת פטורים מסויימים בלימודי הרפואה? (בהנחה שיש לי את כל הבגרויות הנדרשות בציון המקסימלי)...

The Reaper

New member
דחיפות מהי?

קודם כל, כל הכבוד על ההתעניינות בנושאים אלה ואם מדובר בשיעורי בית אז כל הכבוד על ניצול משאבי אינטרנט ומאגרי מידע. אני אתחיל דווקא במילה "דחופה" שכאשר קוראים את הודעתך, לא ברורה הדחיפות, האם קרה איזה אסון הומיאוסטטי למישהו? דבר שני, הרשת מלאה בחומר כתוב ובתמונות שיכולים לעזור לך בכל השאלות האלה. בהנחה שמנהל הפורום תומכת בדברי, פורום זה נועד לסייע לרוצים להתקבל לרפואה ולאלה שלומדים רפואה. בטוחני כי תוכלי להציג שאלות אלה בפורום שיעורי בית או בפורום של ביולוגיה. בהצלחה.

יכול להיות שיש

אני לא בטוחה שקורסים של האוניברסיטה הפתוחה יתקבלו, צריך לברר את זה עם הפקולטות לרפואה. אם כן, אני מניחה שההחלטה היא עבור כל קורס באופן ספציפי. פשוט משווים את הסילבוס, ואם החומר חופף, תקבל פטור. אושרית.

Maias

New member
לא נראה לי

כי אז לכל הפקולטה לרפואה יש פרס הצטיינות

נראה לי שזה לא כולל רפואנים

אלא מיועד רק לפקולטות להנדסה.. אבל אני לא בטוח, תחכהנ לתשובה מוסמכת יותר

למעלה