שונות

מצב
הנושא נעול.

AndreyS

New member
ד"א
קו 947 יוצא מירושלים ורק עובר בפ"ת, לאורך כביש 40, ולפני כן הוא גם עובר בין היתר בצומת אל על (ליד נמל התעופה) וצומת הטייסים, ואולי זה אפילו יותר קרוב לך. ד"א, באתר של משרד התחבורה לא מופיעות נסיעות לפני צאת השבת.
הן לא מופיעות כי הן מתחילות בסירקין
ועל זה אני מדבר כשאני אומר שקשה למצוא אותן.. אם לא הייתי יודע שהן יוצאות מסירקין הייתי חושב, כמוך, שאין נסיעות לפני צאת השבת..

הן לא מופיעות כי הן מתחילות בסירקין
ועל זה אני מדבר כשאני אומר שקשה למצוא אותן.. אם לא הייתי יודע שהן יוצאות מסירקין הייתי חושב, כמוך, שאין נסיעות לפני צאת השבת..
וואלה, חידשת לי
אני רואה לעתים בשבת בערב, אבל עוד לפני צאת השבת אוטובוסים של 947 לכיוון חיפה, ורק עכשיו אני יודע שהם בכלל לא באים מי-ם.

תחבורה ציבורית בהונג קונג-אני טס בקרוב להונג
קונג ורציתי לשאול אם יש פרטים על התחבורה הציבורית הענפה שיש שמה? הבנתי שהתחבורה הציבורית מאוד מפותחת שמה. הייתי שמח לשמוע אך הדברים עובדים שמה?רכבת?אוטובוסים חשמליים אוטובוסים רגלים? מחירים זמנים וכו.
הונג קונג
בהונג קונג תחבורה ציבורית מפותח מאוד. קווי רכבת נפוצים, וכן אוטובוסים רגילים שחלק גדול מהם מיושנים. בשהותי שם הסתדרתי עם הרכבת התחתית והרכבת מעל פני האדמה. מנמל התעופה יש קו רכבת מהיר לרובע העסקים הראשי.

lklk2

New member
הונג קונג
בהונג קונג תחבורה ציבורית מפותח מאוד. קווי רכבת נפוצים, וכן אוטובוסים רגילים שחלק גדול מהם מיושנים. בשהותי שם הסתדרתי עם הרכבת התחתית והרכבת מעל פני האדמה. מנמל התעופה יש קו רכבת מהיר לרובע העסקים הראשי.
אני בדיוק עכשיו מחפש על זה מידע ברשת
נראה חבל על הזמן.

amarn

New member
מחירי כרטיסייה אגד
שלום לכולם :) אני מעוניין לדעת מה מחיר כרטיסייה מירושלים לת"א (כרטיסייה שמתאימה לקו 480) מה המחיר של הכרטיסייה? כמה נסיעות יש בה? (אגב, אני חייל משוחרר אז אני מתכוון למחיר רגיל, לא סטודנט או פנסיונר) תודה מראש לכל העוזרים :)

846

Active member
מחירי כרטיסייה אגד
שלום לכולם :) אני מעוניין לדעת מה מחיר כרטיסייה מירושלים לת"א (כרטיסייה שמתאימה לקו 480) מה המחיר של הכרטיסייה? כמה נסיעות יש בה? (אגב, אני חייל משוחרר אז אני מתכוון למחיר רגיל, לא סטודנט או פנסיונר) תודה מראש לכל העוזרים :)
80 ש"ח ל 5 נסיעות
נסיעה בודדת עולה 20 ש"ח, הלוך ושוב 34 ש"ח.

amirv

New member
תחבורה ציבורית בהונג קונג-אני טס בקרוב להונג
קונג ורציתי לשאול אם יש פרטים על התחבורה הציבורית הענפה שיש שמה? הבנתי שהתחבורה הציבורית מאוד מפותחת שמה. הייתי שמח לשמוע אך הדברים עובדים שמה?רכבת?אוטובוסים חשמליים אוטובוסים רגלים? מחירים זמנים וכו.
הייתי שם
ממש קל להתמצא, ליד הרכבת המהירה של שדה התעופה יש אשנב מידע שבו יסבירו לך הכל, בגדול השיטה היא "רב-קו" עליו אתה טוען כסף ((בטח יש גם חופשי חודשי וכו'). רק תזכור שהכרטיסים לרכבת המהירה משדה התעופה לעיר הם בנפרד. כל השאר באמצעות הרב-קו שכאמור אתה יכול לעשות אותו כבר בשדה תעופה, אם לא תמצא אז חפש אשנב מודיעין בתחנה שתרד, כי יש בכל תחנה גדולה. הכרטיס טוב לכל הרכבת התחתית (למעט הרכבת לשדה התעופה), האוטבווסים והמעבורות, ואפילו לטראם הפסגה התיירותית (אם כי היא מאד יקרה). וכן לחנויות שונות כמו 7-11 ששנותנות הנחה למשתמשים בכרטיס, בקיצור. ארנק אלקטרוני. לטעון אפשר במכונות בכל תחנת מטרו או מעבורת (וגם לברר כמה נשאר דרך מכונות מיוחדות), וגם ב-7-11. מחירים אני לא זוכר, אבל זה מאד משתלם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה