שלום

P i x i e s

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo28.gif שלום ../images/Emo3.gif

טוב, האמת שאסף ברננקה (החזרה למוטב) ביקש ממני לכתוב את זה. קוראים לי יובל, אני בת 16 ואני כתבת של רשת א'. מחר תהיה תוכנית על נוער ופוליטיקה, ואסף מייצג אתכם שם. התוכנית היא בין 15:00-16:00. מקווה שתאזינו! התדרים: 97.2 בסביבת חיפה 100.7/88.5 במרכז 100.7 גם בצפת ובבאר שבע. יאללה ביי :)

תמיר מה הבעיה שלך הפעם???עבר שבוע

ועוד לא רבת עם מישהו??? מה כואב לך??? אם כ"כ חשוב לםך הנוער, איך יתכן שלשום פעילות אתה לא מגיע אלא רק מתלונן ומתלונן..... פשוט עצוב.

אשרת

New member
בשביל מה לעשות משהו?

בשביל מה להגיע לסמינר שבו באמת יכולים לנסות להשפיע ולהראות נוכחות, אם אפשר להעיף חיצי רעל לכיוונך ולכיווני? זה הרי קל ופשוט
קחי את זה בקלות

נכון... צודקת!

העיקר שהגענו, השפענו, ונפגשנו, היה נפלא !!!! (ודרך אגב, ציפור קטנה לחשה לי שיש לכם תמונות משותפות שלנו מהסמינר... נא להעביר!!!)

אשרת

New member
קטנה? ../images/Emo6.gif

כן, אנדרי צילם הרבה תמונות מהסמינר. רוצה? תביא כתובת מייל!!!!!!!!!

אשרת

New member
אני מעכירה לך את המציאות.

זה הדבר היחיד שאני מעכירה לך. אולי תעשה טובה לכולנו ותעזוב את המקום שלא עושה לך טוב, אה? פרט לקיטורים ולנסות להתנשא עלי ועל רונית (ולא שזה ממש מזיז לנו שזה מגיע ממישהו שהוא בסך הכל בן 16 שחושב שהוא המציא את הגלגל) אתה לא מועיל בכלום לשינוי. וכן, אני עשיתי קצת יותר ממך למען שינוי.

תמיר1991

New member
כשהפעולות הראויות היחידות עולות הון

והן בכלל לא של הנוער [!], למה שאגיע? תמיר.

אשרת

New member
למה?

כי אם אתה רואה את עצמך כחלק משינוי, אז אתה צריך גם להגיע לשם. לנוער זה לא ממש עלה הון, ואתה יודע זאת. זה בסך הכל התירוץ שלך לא להגיע לשם. מזל שהיה לכם את "החזרה למוטב" שהזכיר שם לאנשים שיש דבר כזה שנקרא נוער שינוי. אם אתם לא תפעלו, אף אחד אחר לא יעשה זאת עבורכם, במיוחד לא כאשר רבע מהנוער טורח להשמיץ כל הזמן, כאלו מישהו חייב לו!!!

למעלה