שרשור חדשות ועדכונים

Music Man XD

New member
תודה רבה! ../images/Emo140.gif

כן, גם אני התלהבתי מהעטיפה. אולי אשמע את האלבום הזה בקרוב

Music Man XD

New member
../images/Emo222.gif שרשור חדשות ועדכונים ../images/Emo222.gif

אתם מוזמנים לשרשר לכאן חדשות ועדכונים! :)

Music Man XD

New member
סמנו ביומנים: Ladytron חוזרים בספטמבר.

הלהקה הבריטית תשחרר את אלבומה החדש, חמישי במספר, חודש ספטמבר הקרוב (13/09/2011). שם האלבום החדש הוא 'Gravity the Seducer'. אחד מחברי הלהקה, Daniel Hunt תיאר את האלבום החדש כך:
"Gravity the Seducer is more of a jump than the last album was, more ethereal and melodic, a touch more abstract in places than we've gone before, baroque 'n' roll. It was a pleasure to make, took us right through last summer. It's our best record, in my opinion."​
אני מחכה לזה, ואתם?

תותחי על! אני מחכה לאלבום.

למרות שבתכלס אני רוצה קודם להשלים את הדיסקוגרפיה שלהם ולשמוע את האלבומים האחרונים שלהם,שעדיין לא הגעתי אליהם.

Music Man XD

New member
ביונסה עושה סבנטיז בפוטושוט חדש.

הדיווה הגיע לניו-ג'רזי ב-31/03/2011 וצילמה שם פוטושוט חדש ומעניין שמטרתו לא ידועה. האם מדובר בהכנות לאלבום חדש? קמפיין נוסף? צילומים לחברת האופנה? רק הזמן יגיד. בינתיים, אתם מוזמנים לשטוף את העיניים

Music Man XD

New member
אני מאוד מחכה לראות מה יהיה עם האלבום הזה.

שמועות על שיתופי פעולה עם סוויצ', דיפלו, סיה, Sleigh Bells.. נשמע ממש מעניין! מקווה שהאלבום יכלול את שיתופי הפעולה האלה.

Music Man XD

New member
ה-Foo Fighters נותנים לכם להאזין לאלבום החדש!

חברי הלהקה נותנים לחובבי המוזיקה הזדמנות לשמוע את אלבומם החדש בחינם באופן חוקי! בעוד שהעותקים הפיזיים יצאו בתאריך 12/04/2011, הלהקה העלתה את אלבומה החדש והשביעי לאתר SoundCloud. שם האלבום הוא 'Wasting Light' וזו רשימת השירים: 'Bridge Burning' 'Rope' 'Dear Rosemary' 'White Limo' 'Arlandria' 'These Days' 'Back & Forth' 'A Matter Of Time' 'Miss The Misery' 'I Should Have Known' 'Walk' אתם מוזמנים להתרשם. את האלבום טרם שמעתי, אבל אני כבר יכול לשבח את העטיפה היפה.

NoWords

New member
זה נשלח מעצמו../images/Emo6.gif

בהצלחה עם הפורום! באמת אחלה עטיפה. מעניין איך המוזיקה..

Mrs Brightside

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

נעמע
כמה זמן!

Music Man XD

New member
המצעד הבריטי 3/4/2011.

במצעד הסינגלים: ג'ניפר לופז נוחתת הישר במקום הראשון עם הלהיט בהתהוות 'On The Floor'. מיד אחריה אדל, LMFAO, הבלאק אייז פיז וניקול שרצניגר שיורדת מהמקום השני למקום החמישי עם להיטה 'Dont Hold Your Breath'
1. (NEW) ON THE FLOOR (Jennifer Lopez feat Pitbull) 1 wk 2. (1) SOMEONE LIKE YOU (Adele) 10 wks 3. (22) PARTY ROCK ANTHEM (LMFAO feat Lauren Bennett & GoonRock) 2 wks 4. (3) JUST CAN'T GET ENOUGH (Black Eyed Peas) 4 wks 5. (2) DON'T HOLD YOUR BREATH (Nicole Scherzinger) 3 wks​
במצעד האלבומים: אדל נשארת שבוע נוסף בפסגה עם אלבומה המצליח 21. מיד אחר כך אלבומה הראשון, 19, שנמצא במצעד כבר מעל 100 שבועות! מרשים.
1. (1) 21 (Adele) 10 wks 2. (2) 19 (Adele) 107 wks 3. (5) WHEN RONAN MET BURT (Ronan Keating & Burt Bacharach) 2 wks 4. (6) GOOD OL' FASHIONED LOVE (Overtones) 21 wks 5. (7) LOUD (Rihanna) 20 wks​
המצעד המלא כאן: http://www.theofficialcharts.com/

Music Man XD

New member
האזינו לאלבום החדש של Panda Bear!

Panda Bear (או בשמו המקורי Noah Benjamin Lennox), שידוע בעיקר כאחד מחברי הלהקה Animal Collective, משחרר בימים הקרובים את אלבומו החדש, רביעי במספר. בינתיים, תוכלו להאזין לאלבום במלואו בכתובת הבאה: http://www.npr.org/2011/04/03/134987319/first-listen-panda-bear-tomboy פרטים נוספים תוכלו לראות בשרשור "חדש על המדף" שיפתח.

Music Man XD

New member
אמא של ליידי גהגה הורסת את המסיבה?

סינת'יה גרמנוטה (אמה של סטפני, הליידי) החליטה להתלוות אל בתה כוכבת הפופ בהמשך סיבוב ההופעות The Monster Ball Tour, כדי 'לשים עליה עין'. על פי הדיווחים גהגה חיה חיים לא בריאים כשהיא בדרכים ומשתכרת הרבה, יותר מדי אם תשאלו את האם הדואגת. לכן, החליטה סינת'יה להישאר עם בתה בין ההופעות ולדאוג שהיא מתנהגת כראוי. מקור מוסר שהאם החלה לדאוג במיוחד לאחר שנאמר לה שגהגה ב"דיאטת שתייה" (לא נראה לי שמדובר במים בטעמים של נביעות
). מה דעתכם?

למעלה