אהבה וירטואלית

טאKילה

New member
../images/Emo23.gifאהבה וירטואלית../images/Emo23.gif

יושבת מול המחשב, אור המום דולק, קריר, כיסא מסתובב, והעינים מרצדות מול המסך,,,אלוהים עשה שיתן כבר סימן,עשה שיבוא.ל-"צאט". לא כך חשבתי באותו ערב ראשון של חיים עצמאיים,תמימים ,ובטוחים. גבר זר פולש לחיי,ואני מוצאת עצמי ניסחפת,תחושה ניפלאה,יחסים וירטואלים, משתלטים עלי ובוראים עולמות ,אני נשאת בתוכם למקומות חדשים. תחושה של הרפתקאה עולה בנינו,ניסיון שעוד לא החל וכבר מבקש להתמצות, מתח באויר. שום היסוס,רק עירנות קפיצית ,גילוי תמהות עצמית ,צחקנית,מתפעמת,,,. צופה בסקרנות בנסיונות ההתקרבות, חשה את נטיית גופו אלי תוך דיבור, הוא אחר ,הוא מסעיר,חביב ומצחיק. בקלילות הבילתי נתפסת של הזרות,הרבה מילים כמו חוטי זהב רקומים על לוח הלב,גולשת אליו כחתולה פראית,בעדינות,רגישות-איטיות. נו כבר,קדימה,אני מעודדת אותו בליבי,נשק אותי,תגע בי,התשוקה מטפטפת לעורקים,ומצטברת בדם. פחד פחד ממה שתמיד שאפתי אליו, פחד להגיע לאותה שבעות פשוטה,יומיומית, עם נפש תאומה... ערב ערב מול מסך,יושבים מחובקים בנינו,וכל המחיצות נפלו,נסיון חיים ותפיסת עולם. הימים ממשיכים ברצף שבלולי,רגישה להפליא,צלולה ומודעת זו "אהבה וירטואלית" אהבה לא לי......אהבה אסורה

../images/Emo23.gifאהבה ורטואלית שנגדעה... ../images/Emo23.gif

אהבתנו נגדעה השארת אצלי פינה ריקה בלב חלומות נועדו להתגשם אך התפוגגו להם כלא היו רוצה לעצור את הכול ולצעוק בדממה המוחלטת ששררה רשת של קורים פרסנו אני ואתה פיזרנו במקביל ענני עלטה הרבה אהבה הייתה ואף תשוקה ואז הדממה קרעה את הנשמה הדמעות זולגות, מרגישה נטושה הריחוק לא הטיב עימי ועימך לא לוחצת לא שואלת נמצאת בממתינה, מצפה מחכה יושבת וכותבת לך...

למעלה