אני חדשה בפורום זה

maera1978

New member
../images/Emo23.gifאני חדשה בפורום זה

שלום לכל האמאות היקרות זאת פעם ראשונה שלי כאן היום בפורום אני מאוד שמחה שיש פורום כזה אני ישמח עם יכתבו לי על מה בדיוק הפורום איך אני אמא ל שני ילדים יכולה להעזר בו ובכלל העם יש כאן אמאות שיכולות לתת לי כמה טיפים לגבי מריבות בין אחים כי לי הנושא מאוד מאוד חשוב ואני בתור אמא קשה לי להתמודד עם זה אני לא יודעת עם להגן על הקטן בן השנתיים וחצי או להגן על הגדולה בת ה-6 ואני לא רוצה לפגוע באף אחד מהילדים שלי כי שניהם מאוד מאוד יקרים לי ואני ממש בדילמה ולא יודעת מה לעשות בנושא השמח לקבל עצות.

ברוכה הבאה! מריבות בין אחים

ברוכה הבאה לפורום שלנו, שהוא מעין 'מעגל וירטואלי' של ארגון קישורי אימהות, שמאפשר קשר בין בנות מאיזורים שונים בארץ. אם את מעוניינת להצטרף גם למעגל 'פיזי' של אימהות ממקום מגורייך, שנפגשות (עם הילדים או לבד) ומהוות קבוצה לתמיכה וגדילה ביחד, את מוזמנת ליצור קשר עם המוקד שלנו (ראי פרטים בהודעת המנהלת). לגבי שאלתך בנושא מריבות בין אחים, הפורום הזה הוא המקום בשבילך, כי יש כאן הרבה אימהות, ובעיקר כי יש לנו מומחיות שמשתתפות כל יום בפורום ועונות בצורה מקצועית לשאלות. ביום ראשון נמצאת כאן רונית דובדבני ממכון אדלר וביום שני יפעת גלבוע שעוסקת בסוגיות של הורות. אני בטוחה שהן יעזרו לך.

מריבות בין אחים

שלום, להלן שני טורים שכתבתי בנושא מריבות בין ילדים ואחים במיוחד ויחסי אחים,אני לרשותכן מידי יום א רונית

יחסי אחים

שבוע טוב ושנה טובה, מצורף בזאת טור שכתבתי העוסק בזה, אני לךרשותכן מידי יום א, רונית

למעלה