היכרויות

tuvia3

New member
האבקות

אם אתה מפנטז או נהנה מהאבקות אירוטית נא שלח לי אימייל ואני אחזור אלייך

iminta

New member
חטוב מחפש דובי לא שעיר....../images/Emo65.gif

היי! אני בחור חטוב, גובה 180, קצת שרירי, כמעט חלק ונחמד - כנראה לא דובי בעצמי... אבל מחפש בחור גדול/מלא/שמן ולא שעיר במיוחד. אין הגבלת משקל.... לכן אין צורך להיכנס למשטר דיאטה לפני שכותבים לי בחזרה. להיפף
שיהיה לכולם שבוע טוב ובתאבון

סאטין20

New member
אני מחפש חבר - נסיון שני

יש לי מן הרגשה, שההודעה הראשונה שכתבתי, לא במיוחד הופיעה אז אני אנסה שוב אני חייל מתל אביב, בן 20, משרת באיזור המרכז מחפש בן זוג בגילאי 17-24, מלא מינוס או רזה פלוס :) לקשר רציני מאוד הממ... זהו :) דן

סאטין20

New member
לאחר מחשבה רבה, החלטתי להוסיף פרטים

זה באמת הדיר שינה מעיני! מישהי שאלה אותי פעם מה אני הכי אוהב בגוף שלי אז אמרתי לה, את החיטובים, את השרירים, את הבטן המוצקה והידיים המדהימות ואז היא שאלה מה אני הכי שונא בגוף שלי, אז עניתי לה, את השומן מסביב :) אני 182, שוקל ברוך השם 100 קילו +\-, יש לי עיניים ירוקות, שיער שטני כהה וקצרצר (כיאה לחייל) בהיר וחלק באופן יחסי. המקצוע האזרחי שלי הוא קונדיטור (מתחיל), כך שרוב הדברים שמעניינים אותי סובבים סביב המטבח, אני אוהב לשיר (במקלחת ומחוצה לה) לפזז במקומות בעלי נופך גאה (תלוי במוסיקה, העדפה למועדון התאטרון השווה פלוס!), סרטי קולנוע כאלו ואחרים, טלוויזיה, ושינה, שינה ארוכה וטובה! (כל זאת ועוד בדייטים איתי) זהו, אני את שלי אמרתי, עכשיו תורכם!

kylan

New member
מחפש חבר ירושלמי

היי !! בחור ירושלמי בן 22 מחפש דוב ירושלמי עד 35 שיאהב אותו. אני: מטר שמונים, 85, מתעמל, בהיר, חום, ירוקות. עוסק באמנות ואוהב מוסיקה, סרטים ורומנטיקה. אני גם דתי סרוג, אז אני מעדיף להכיר מישהו שלא בז לדת אלא לפחות מקבל את זה שאני דתי ומכבד את זה. בהצלחה לכולם אימייל:[email protected]

nivon

New member
מחפש להכיר

שלום שמי ניב. אני לא בדיוק דב, למעשה אם חיפשתם דב, אז זה בטח שזה לא אני; אני רזה, חלק וחטוב. טוב סיימתי עם התרברבות. תוכלו לראות אותי ב- www.gaydar.co.uk/niv76 וכעת אספר לכם את אשר אני מחפש, אני כן מחפש גבר דב. אני מחפש קשר רציני ולא סטוץ ורוצה לפתח קשר זוגי ואוסיף ואומר שאני דיי מוכן לו. אני מחפש מראה שונה משלי. אני מחפש דב, רצוי שיהיה שעיר, רצוי שיהיה מלא, אני מאוד אוהב מלאים חזקים ומתאמנים. אני מחפש אדם גבוה ולא נמוך. אני יודע שתיארתי למעשה הרבה תיאורים חיצוניים המעידים שאני אדם שיטחי. אבל אני יודע מה הטעם שלי ורוצה בדיוק מה שאני מחפש. אשמח לקבל פניות על תמונה. ל- [email protected] שלום. :) ניב

male22

New member
מחפש...

אני דובי שעיר מאוד בכל הגוף בן 22 מתל אביב. מחפש בחור נאה וצעיר, לא שעיר, שרוצה לעשות כיף ביחד. עדיפות לתמונה.

dino75

New member
../images/Emo39.gifהיי

אז אני עונה על הקריטריונים שלך MORE OR LESS חבל שלא השארת דוא"ל נו שויין. אם אתה רוצה לגלות עוד עלי אתה מוזמן לכתוב לי ל - [email protected]בכל אופן אשמח לשמוע ממך

למעלה