הי לכולם!

מיה דגן

New member
../images/Emo23.gifהי לכולם! ../images/Emo68.gif

רק רציתי להגיד תודה מעומק ליבי על כל הפירגון והאהבה של כל משתתפי הפורום המקסים הזה! אני קוראת את כל ההודעות שלכם וממש כיף לי לראות שגם אתם נהנים לצפות בסידרה בדיוק כמו שאני נהנת לעשות אותה! אני אוהבת אותכם מאוד מאוד!! ושוב, תודה ענקית לכולכם! נשיקות וחיבוקים מיה "מיקי" דגן

זאת לא מיהה!!! מה פתאום!!!

אם זאת הייתה מיה (מיקי)באמת אז הכינוי שלה היה בצבע אדום כמו שאורי כרוס נכנס ומשאיר הודעות השם שלו מסומן באדום ולכן מה אתם משוגעים?? חחחח מה פתאום!!

יכול להיות../images/Emo163.gif

שמיה נכנסה בלי לדבר עם המנהל (או עם תפוז), ואז לא היה מי שיעה אותה אדומה. המחשב של כל המפורסמים לא מכוון ישר על אדום, אתם יודעים.

מה הקשר לעזאזל?! זה דניאל מחליט

אם מישהו יהיה באדום או לא! זה לא אוטומטי מה המחשב יודע אם היא כוכבת או לא!?

F U N K Y GLOW

New member
לדעתי דניאל מחליט

מי על אדום כזה כמו אורי...כי לפי מה שהבנתי בפורומים אחרים יש אנשים מהפורום שהם באדום כזה שזה אומר שהם כאילו ממונים למיני מנהל או משו בסגנון וזה כאיול מראה שהם מראים הרבה ידע בסדרה והם מאוד פעילים בפורום... בכל מקרה אולי היא באה בלי להודיע ודניאל לא יכל לעשות אותה אדומה ...(אם מה שאמרתי נכון...) בכל מקרה אם זאת את...אני חולה עליךךאת הבן אדן הכי חמוד בעולם...לפחות ככה את נראית....ואני נורא דבוקה לכל הביטויים שלך בסדרה ...קבלי את כל האהבה שיכולה להיות חולים עלייך...כמו שאת רואה אני שותפה (אחת מעוד הרבה ) במועדון מעריצים שלך....

מיה איך נדע שזאת את?

אני לא רוצה לפקפק בך, אבל את מבינה שבאינטרנט כל אחד יכול לעבוד על כולם... הכי טוב זה שאילה תאשר לנו.

AyalaN

New member
אילה לא יודעת..

אין לי שום מושג. סוררי.. וגם אותי זה מאוד מעניין אם זאת באמת היא.

למעלה