מבצעים נוספים לרגל ט"ו באב

Fun Fair

New member
וגם אותי!!!!! גם אותי!!!../images/Emo6.gif

מעליבנית אחת!!! (ד"א, היום הפרק השני בסדרת 7 החטאים, שווה
)

tokit

New member
../images/Emo45.gif

אבל אני פחות או יותר הבן אדם הכי פחות רומנטי וקיצ'י על פני כדור הארץ, כך שזו לא חוכמה גדולה להסכים איתך..

מיקה, נראה לי שאת השראת הספרים שלי ../images/Emo70.gif

את ללא ספק קוראת חומרים מעניינים ומרתקים, שכוללים בחובם גם קצת עסקים, גם כלכלה והמון פסיכולוגיה. אגב, סתם מתוך סקרנות, מה את לומדת?

lady mika

New member
לכבוד הוא לי!

והאמת שגם מיתוס היופי וגם "האוטופיה הרומנטית" הם ספרים שאני קוראת מרצוני החופשי. את מיתוס היופי סתם ראיתי בספריה ולקחתי, לפני 3 שנים בערך ועל האוטופיה הרומנטית המתרגל שלי המליץ. אני לומדת לתואר ראשון בתקשורת. וכמובן, עולה השאלה: מה תעשי עם זה?!. עוד אין לי תשובה ברורה, התחלתי השנה ואני רוצה להשתלב בעבודה בפרסום, דוברות וכיוב'... אם יעלו לי המלצות מרתקות נוספות לספרים אני בהחלט אעדכן אותך
(המלצתי פה בשרשור על אלן דה בוטון שהוא פשוט מדהים).

תקשורת ../images/Emo99.gif

נשמע לי המקצוע הכי מעניין שיש ללמוד היום! ואני דווקא חושבת שאפשר ללכת איתו להמון כיוונים תעסוקתיים, ובהחלט יש מה לעשות איתו. סתם מעדכנת: זה אולי לא ברמה המחקרית של הספרים הנ"ל, אבל לקחתי היום מהסיפריה ספר שנראה לי חשוב ומעניין לרובנו כאן: הוא נקרא "הנשים היפות" וכתבה אותו מעיין קרת (כן, הדוגמנית...). הוא מאגד 14 מונולוגים של נשים מפורסמות (אבל בשמות בדויים) שסובלות/סבלו מהפרעות אכילה. אבל הפעם זה לא כיוון מחקרי או פסיכואנליטי אלא יותר (ואני מצטטת): "דו"ח אינטימי, תיאור מצב חווייתי-תודעתי של נערות ונשים שמייצגות בגופן גם תופעה חברתית". נשמע טוב לא?

anush91

New member
קראתי אותו, מעניין.

נורא עצוב לקרוא את מה שהנשים האלה עברו.

hilala20

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo45.gif

השנה תהיה השנה הראשונה כנראה שהחבר יקבל משהו לט"ו באב.... מתנה, עוגה, ברכה.... כל ההשקעה אבל.... זה רק בגלל שהיומולדת שלו נופל השנה על ערב ט"ו באב....

foggy night

New member
לגבי הגלוס של סופטאץ'

רעיון נחמד, נוח וכו' - אבל שימו לב, יש בו 2.5 מ"ל. בחשבון פשוט - אפילו לנקום יותר זול ממנו...

lady mika

New member
יפה ששמת לב

אני אף פעם לא מחשבת כמויות אלא אם כן מדובר במייק אפ אבל אני רואה שזה דווקא חיוני. (לא שהייתי קונה גם ככה, אבל באמת מגוחך שזה יוצא יקר יותר מלנקום).

למעלה