מי שיכול לעזור זה יהיה נחמד...

yaaraz

New member
../images/Emo23.gifמי שיכול לעזור זה יהיה נחמד...

טוב אז ככה אני אגש ישאר ל"בעייה"
עוד חודש פחות כמה ימים אני והחבר שלי חוגגים שנה ביחד
בקיצור רציתי להפתיע אותו באיזה לילה
רומנטי ו
מקורית אז למי שיש רעיונות אני אשמח לשמוע כל רעיון וכל טירוף שעולה לכם על הראש

don´t call me oldfashioned

לעשות קומזיץ על חוף הים לראות את הזריחה ביחד במצדה והלילה הכי רומנטי שלי היה: חברתי (אשתי היום) כתבה לי מכתב ובו היא כתבה למה היא אוהבת אותי (טוב, יש הרבה סיבות). היא לקחה אותי למקום שבו נפגשנו לדייט הראשון. הזמנו את אותם הדברים שהזמנו אז, ואז היא נתנה לי ספר טיולים על מקסיקו (וככה היא אישרה לי שהיא מצטרפת לטיול שתכננתי לעשות, והיא בהתחלה לא רצתה לבוא). תחשבי על המקומות שהוא אוהב להיות, על תחביבים שלו, או משהו שהוא רוצה כבר הרבה זמן ולא יכול להרשות לעצמו. מקווה שעזרתי.

yaaraz

New member
../images/Emo51.gifמשהו שלא ציינתי...

אם המצב בארץ יהיה נחמד וחביב אז הוא אמור לצאת לרגילה ואז נרד לאילת - שמשם אנחנו גם חברים רשמית יצאנו הרבה לפני זה

אתם לא מתביישים???../images/Emo101.gif

שולחת לנו בחורה נחמדה להפליא בקשה פשוטה: עיזרו לי להפוך את יום השנה שלנו למאורע שלא נשכח. וחוץ משברת-שילמת (שאני שוקלת ברצינות להפוך אותו ליד ימיני), אף אחד לא טורח להביא כמה דוגמאות מנסיונו שלו !!! בכוונה עכשיו אני לא ממשיכה עם רעיונותיי, ונותנת לכם אפשרות לכפר על מעשה נלוז זה. הרעיון המקורי ביותר - יזכה כאן לאזכור בטאגים - זו הבטחה ולא איום. ואני לא יכולה להתאפק: המצב בארץ כנראה לא יהיה נחמד וחביב בזמן הקרוב: אולי כדאי לך לחשוב על תכנית ב´ למקרה שהוא יחזור רק לסופ"ש קצר ביותר... וזו גם נקודה למחשבה בשבילכם - אנא אמצו מוחכם, בבקשה. זה גם טוב לעור הפנים וגם עושה נפלאות למחזור הדם.

bimbo.

New member
אפי היקרה, אינך יודעת שאימוץ../images/Emo10.gif

המוח מייבש אותו? רחמי עליהם. חוץ מכדור פורח, אין לי שום רעיון.

leeloo

New member
רעיון נפלא!

אני כנראה אאמץ לך אותו.. ואני רוצה להוסיף - דיסק עם שירים רומנטיים זה גם כיף - מאכלים שהוא אוהב - שמפניה (עדיף בטעם צ´רי או אגסים הולך נפלא עם תותים) - שמיכה (כי קר בלילה ורצוי שתיים, אחת לשכב עליה, אחת לכסות, מנסיון- זה כיף! את מרגישה כאילו את על מיטה רכה רכה.. חול רך..) - תותים (עם קצפת... יאמי יאם.. ויחד עם השמפנייה..)

קולאז

New member
החלום שלי...

טיסה בכדור פורח בשמי ישראל...(מה שאומר לקום מוקדם מאוד בבוקר...) ערב או לילה בספא עם אמבטיה, מסג´ים,נרות וכל מה שקשור לכך (ערב מפנק) כמו הפרסומת לאורנג´ (אבל לא כל כך מעשי)-להשכיר אולם קולנוע שלם רק לשניכם...

אושר מ

New member
השכרת אולם קולנוע זה דווקא מעשי אבל

זה לא יעיל במיוחד. הם כבר לבד בחושך והכל. הם לא מי ידוע מה יתרכזו בסרט. לא חבל על הכסף שהושקע באולם? ולא יותר נוח מיטה?

leeloo

New member
הצימר זה רעיון שגם אני חשבתי עליו..

לעשות ביום שבוע וחצי ככה... ואני גם מחפשת צימר עם ג´קוזי, ודברים נפלאים נוספים... אני מחפשת אטרקציות, בגלל שלהיות שם יומיים שלמים, בלי לעשות כלום זה קצת מטריף.. אז יש רעיונות חוץ מהסוסים? (ניראה לי שאת קצת מבינה בזה..) הספרון גם חמוד לאללה... וואי, עכשיו יש לי מלא דברים לעשות... טוב זה ישתלם..

Sunflower

New member
ערב מלא אוכל - אחד על השני ../images/Emo8.gif

אז ככה אני מציאה ערב רומנטי וסקסי כאחד (נו בימינו אלו כולם אחרי הפעם הראשונה כבר בגיל 15 ומטה), הפרוט: ללכת לחוף הים או מקום בודד אחר (אם אין בית ריק ופנוי) להביא שמיכה נוחה, בקבוק שתייה טוב (עדיף יין) והרבה אוכל שניתן להאכיל אחד את השני או על אחד השני, כגון שוקולד למריחה, קצפת ותותים וכו´... (ראה הסרט "9 דקות של שכרון חושים"). תוך כדי תלחששו אחד לשני כמה אתם אוהבים אחד את השני וכמה התגעגתם ל... אחד לשני ואז תעברו ערב מלא אהבה ותשוקה
ואם שניכם או אחד מיכם ביישן מידי לכך פשוט שבו חבוקים מהשקיעה אל תוך הלילה ותביעו את אהבהתכם הניצחית ...
ממני המשוררת האירוטית

שרוניק

New member
אני דווקא בעד בילויים אקטיביים

תעשי מזה ערב שלם: מסעדה טובה (אפשר לאור נרות, אולי זה קצת מוגזם), תלכו לשחק באולינג או סנוקר, זה כיף נורא ויש המון צחוקים ופאדיחות. או ללכת להופעה של מישהו שאתם אוהבים, ואחר כל תיסעו עד ראש הניקרה, או אם זה רחוק מדיי, אז עד קיסריה, ותכנסו למים בלילה - זה אחלה דבר.

yaaraz

New member
אהה ../images/Emo51.gif../images/Emo6.gif

אז באמת
על כל הרעיונות הנפלאים... ואם יש עוד זה רק יעזור
ואני רוצה לספר לכם כמה מהרעיונות שיש לי בנתיים אז ככה אם נרד לאילת בעזרת אלללה
אז חשבתי על איזה שמפניה טובה, למלא את המיטה בעלי כותרת של ורד (הבעיה איך אני אדאג שהם לא יתיבשו עד אילת ?), הרעיון אם המאכלים (השוקולד ... היה ממש מגניב
) חשבתי גם למלא את האמבטיה בקצץ ושמנים עם נרות צפים וחברה שלי סיפרה לי שיש סבון מגניב שמתמוסס במים וזה ממש מגניב זה בערך הרעיון הצעות ושיפורים יתקבלו בברכה רעיון נוסף הוא לדאוג לבית לבד ככה לכל הסופשבוע לבשל איזו ארוחה רומנטילית (מתכונים גם כן יתקבלו בברכה), למרות שהוא טוען שעדיף שפולניות לא יבשלו אני בעד, עם נרות והכל וגם כן אחכ השוקולד (אתם יודעים שזה לערבב בשר עם חלב איזה כיף) ומוסיקה טובה אבל אין לי עוד רעיונות איך להמשיך את זה חוץ מסקס להוט לתוך הלילה רעיון שצץ לי עכשיו לעשות את הארוחה הרומנטית בחוף הים ... לתוך השקיעה ... וההמשך הוא כנל מה הכי כדי??? אני אשתגע פה בסוף

יערז וחברים יקרים !!

אני נפעמת, נרגשת, מאושרת, מלאת אקסטזה - וזה כבר עושה לי לא טוב. כמה הצעות, כמה רעיונות, איזו השתתפות (האם הכל בגלל שאמרתי שמי שייתן את הרעיון הכי טוב יזכה לאזכור בטאגים? האם כולכם רודפי בצע ופרסום, ותעשו הכל על מנת להופיע בכותרת בראש הפורום? האם הסכיזו-פרנויה שוב תוקפת אותי, אחרי שנים של רגיעה?). כדי לא לשקוע במרה שחורה, אדחיק לרגע את טבע האדם (המוכר לי היטב משנותיי במוסד), ואניח שמטרתכם היתה לעזור. לפיכך ובהתאם לזאת, נעשתה בדיקה מעמקת של התשובות, סינון ההצעות שעוברות את גבול הטעם הטוב (שברת, אתה רומנטי ללא תקנה על גבול הקיטש. זה מצריך טיפול אצל איש מקצוע. יש לי כמה שמות טובים בשבילך), וגם הטלת מטבע היתה כלולה בקבלת ההחלטה הגורלית - ולהלן הזוכה: אושר מ - ברכותיי הלבביות על היצירתיות, המעוף, ועל עצם העובדה שידעת איך מאייתים אקסקלוסיבי - מילה שרבים מתושבי המדינה משתמשים בה מבלי להבין את משמעותה. (צריך לשים פה איזה אמוטיקון, אבל אלוהים עדי, אין לי סבלנות אליהם). החל מעוד 4 דקות תתנוסס תשובתה המפוארת של אושר מעל לפורומנו. מי ייתן והודעה זו תהווה עבור כולנו דוגמה ומופת, סמל לדבקות במטרה, אבוקה לציונות אמיתית נטולת פשרות. אבקש לשרשר ברכות לבביות לזוכה. פירגון היא תכונה מאוד מוערכת בחברה הישראלית. לא מבינה למה.

ברכות ../images/Emo47.gif../images/Emo127.gif

למרות שאני מוחה על היותי רומנטיקן (מה שנקרא, זו אחת מתכונותיי הבולטות...). ורק שתדעו שאשתי תיקנה אותי ואמרה שהמכתב והיציאה למקום הדייט הראשון בכל לא היו באותה הזדמנות... אני דביל...

leeloo

New member
ידעתי שתתני לאושר מ

אני גם רציתי להציע אותו, בגלל שהתשובה שלו הייתה מקיפה ויפה במיוחד.

Sunflower

New member
לטעום דבר מתוק מהמתוק שלך../images/Emo99.gif

תודי אין כמו לטעום דבר מתוק מהמתוק שלך

yaaraz

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif../images/Emo13.gif../images/Emo99.gif../images/Emo24.gif../images/Emo6.gif../images/Emo3.gif../images/Emo98.gif../images/Emo13.gif

למעלה