מי שיכול לעזור זה יהיה נחמד...

אושר מ

New member
הלוו. בואי ניקח כמה תסריטים?

תסריט1: חלומותייך מתגשמים! החבר יצא לרגילה (אפשרי כי שלי סיים את שלו ממש אתמול
). עכשיו..... אתם יורדים לאילת. שם הפכתם לחברים.. כל מה שהאדון שברת הציע נשמע לי נפלא. אני מקווה במקרה זה שחברך רומנטי במיוחד... תסריט2: החבר יוצא אבוי לסופ"ש קצת (אבל סופ"ש כזה יכול להיות גם נפלא..). הצימרים בצפון יקירתי, במצב מזעזע. ממש ישמחו לקבל אותך. יש שם מיטות גבוהות (משהו מדהים לא להאמין). ג´קוזי. אוכל מ-ע-ו-ל-ה ועוד דברים שהופכים לטובים יותר ויותר (ואני אציין שוב את המיטות
). תסריט4 אבוי! מלחמה! החבר לא יוצא!
מה נעשה? ת´אמת? אין לי משוג אבל היה כיף לי לכתוב
) ובכל זאת כמה דברים שמתאימים לכל ה 3: 1. יש אפשרויות היום, להכין דיסקים בהזמנה ולרכז בהם את כלה שירים ששניכם אוהבים לשמוע או שהוא אוהב איך שבא לך. נראה לי סבבה של מתנה. למצוא חבר עם צורב זה לא סיפור. 2. אם הוא נשאר בצבא, חבילה לד.צ. לא עולה יותר מ8 שקלים לא משנה מה המשקל שלה. להכניס מתנות דובי תמונות מזכרות ממתקים (חיוני ונחוץ!!) וכל דבר שעשוי להזכיר לו אותך בשעותיו הקשות. אני ממליצה לקחת ארגז קרטון, לצפות אותו מבפנים בתמונות שלך ושלו, ולהכניס את המתנה שלך לו בפנים (את לא נכנסת שם צר לי להודיע לך, אבל נו מילא..) ספר אולי, שלא יהיה לו משעמם בלילה. בטריה נוספת לפלאפון כדי שיוכל לדבר איתך גם כשתיגמר לו הבטריה! כל מיני דברים שהם הכי סתמיים בעולם, אבל הם עולם ומלואו.... 3. אגב, אם הוא כן יוצאף זוכרת את הצימר בגליל? יש אפשרויות לדברים קצת פחות אקסלוסיביים כמו טיול ארוך על סוסים ופיקניק. זה לא יקר וזה כיף לא נורמלי רק שניכם... 4. תמצאי דברים מהעבר שלכם. תכתבי מן ספרון קטן שכולל זכרונות של שניכם. אולי במקום הספר מסעיף 1 (או שזה היה 2? מיז וכר...
). ת´אמת? מראש לא היו לי רעיונות אז 5 בטח אין. יומטוב. ומזל טוב.

moti80

New member
לי יש רעיון שאני מת להגשים

(הבעיה שלי היא שאין לי עם מי....אבל, זה סיפור אחר). אז ככה: ראשית אציין, כי כל האירוע חייב להתחיל בשעות אחה"צ המאוחרות הכל מתחיל שאת מורידה אותו מהבית עם כפכפים. למטה, מחכה לימוזינה (שחורה או לבנה - לפי הטעם). בלימוזינה, כמובן שמחכה לבחור לבוש הולם (חליפת ערב???). עם הלימוזינה (שבה, אתם בינתיים שותים משקה אהוב - שמפניה, יין, חלב...), אתם נוסעים לשדה התעופה הקרוב. בשדה התעופה מחכה לכם מסוק קל שיטיס אתכם למדבר יהודה. כבר ערב ונהיה חשוך.... מהאויר, בהגיעכם לאיזור הנחיתה, ניתן לראות לב ענקי ובוער שעשוי ממשואות אש. אחרי שאתם נוחתים, במרכז הלב מחכה לכם שולחן לשניים, מלצר וטנור איטלקי שמנמן, כמובן שאם את יכולה להרשות לעצמך את יכולה להוסיף כלי נגינה אהוב שיעזור לטנור השמנמן. לנעימת קולו של הטנור אתם אוכלים לכם ארוחת ערב רומנטית (תבחרי את האוכל מהמטבח שהוא אוהב -איטלקי, סיני, רומני וכו....). עכשיו, באם בחרת באפשרות של שילוב כלי נגינה, אז ניתן לרקוד ריקוד צמוד ומתחכך לצלילי המוסיקה... אחרי הארוחה והריקוד, כמובן שעייפים כבר ואז ניתן לחזור למסוק ולהמשיך לאילת לאחד המלונות. מה שקורה במלון...זה עניינכם בלבד ואינו כלול בתוכניה :) זהו, זה הרעיון שלי...מקווה שתהנו בהצלחה, שמש מוטי ואחרי הארוחה, כמובן

yaaraz

New member
money money money....

אבל מה ביום שהיה לי רשיון
או שבעצם מסוק אז אני מבטיחה להגשים את החלום..... אז בטח יהיה לי הרבה כסף ןמסוק משלי.... איזה כיף לחלום.... העיקר לא ללמוד לתנך

למעלה