סדרות אונליין

אני כבר רואה את הסדרה

במנות קטנות אומנם כדי שלא ימאס לי ממנו אבל אני כבר רואה. גונגיו כזה חמוד שזה פשוט לא פייר.אם היה לי תלמיד כזה כבר מזמן הייתי מדווחת על עצמי למשרד החינוך על הטרדה מינית

כוס חלב

New member
הייי!! איזה כיףףף../images/Emo140.gif

איך לא סיפרת?? אולי נפתח בתחילת השבוע אשכול גם עליה? (אני עדיין בשלב שמוכנה לראות שוב ושוב
) אני פשוט בהלם מריבוי הפנים שהוא מציג בסדרות השונות. (זה מעבר למולטי טאלנט שהוא בכללי
) קסם

יאללה בכיף

רק קחי בחשבון שראיתי רק 2 פרקים ראשונים. קליפ של קופי פרינס עם שיר בניב פיליפיני (הרבה אנגלית מעורבבת עם טאגאלוג) שפשוט הצחיק אותי נורא בגלל שהוא כל כך מתאים לסיטואציה...חובה לראות
http://www.youtube.com/watch?v=j1cJalrIViY

כוס חלב

New member
יופי

אני אחזור לראות את הפרקים הראשונים. רק נזכרת כמה רע הוא היה בהתחלה ומוטרף
ערבוב השפות שבשיר.... טוב שכתבת מה זה...לא הייתי מנחשת
שיחקה אותה עם הקליפ ועם השיר
אגב, שמת לב איך קוראים לעורכת הקליפ???
xblaaah --- אצלי זה נשמע כמו חיזבאללה

G n o m

New member
ובאמת שווה

לראות! אחת הדרמות הטובות לדעתי זאת QSS
ובתשובה לשאלה שלך - יש בכל מקום, ממש בכל מקום... חוץ מ2 הפרקים האחרונים
אני כרגע כבר תקועה עם יותר מדי דרמות על הראש אז אולי כשייצא לי אני אנסה לראות את BTASC

כוס חלב

New member
אם אני לא טועה

אחד המתרגמים נכנס לפוסט של הסדרה לעדכן שנראה לו שבקרוב יסיימו..מקווה שזה מעודד אותך קצת
אני כנראה אתחיל לראות רק אחרי שיסיימו את כל התרגומים..לא בא לי לחכות סתם באמצע

G n o m

New member
באמת?

הגיע הזמן... אני מחכה לזה כבר שבועיים אבל יש מלא אנשים שמחכים כבר מיוני
גם נכנסים מלא אנשים לפורומים של סומפי ודיאדיקטס להציק להם לגבי התרגום אבל זה רק מעצבן אותם יותר... לא ברור לי מה המטרה למשוך תרגום של 2 פרקים... כמה זמן זה כבר יכול לקחת? ועוד ה-2 האחרונים
ועוד פרק 15 נגמר בצורה הכי מותחת שיש

kiCkiC

New member
יון און-הי הייתה אמורה לשחק ב QSS...

ומשם התחיל כל הבלגן עם חברת ההפקה כי הם משכו אותה מהפרוייקט הזה לטובת פרוייקט פרטי שלהם... מזל האמת... לא רואה מישהי אחרת עושה את מיי-צאן יותר טוב :)

כוס חלב

New member
וואלה??!!

מעניין. ההתנהלות הזאת מאוד מוזרה.. מכיוון שעוד לא ראיתי את QSS אין לי מושג איך היה יכול להיות הפוך. אבל אין ספק שהיא מדהימה ומשכנעת בתור מיי צ'אן שלנו

הפרוייקט הפרטי של 8 פסגות היתה הסדרה

The vineyard Man ולפי מה שקראתי לא היה עליו יותר מדי "באז" תיקשורתי.

G n o m

New member
מעניין למה../images/Emo3.gif

אהמממ אהמממ... זאת רק אני או שלעכברה מתאים לשחק איתו בדרמה חדשה ולוהטת?

kiCkiC

New member
יצאו תרגומים לפרקים 11-12

תודה לאל! כבר התחלתי לדאוג!

../images/Emo58.gif פרק 15

חלבינה דרלינג,זוכרת שדיברנו על הפיגיבק רייד בפארק עם הפסלים ולאן זה מוביל את הקוריאנים?! אז כנראה ש"השק קמח" עזר לחמודים שלנו, כי לפי הקדימון של פרק 15 יש כנראה...סקס.

כוס חלב

New member
yey וגם huray../images/Emo6.gif

נראה לי שכולנו כבר הרגשנו בשלים לזה... חחח... לא ככה?? אפרופו, נראה לי שכדאי לפתוח שרשור חדש לכבוד השבוע החדש. נמשיך שם

mishi 1

New member
יאללה מה עם גונג? מישהו מצטרף?

אני רוצה להתחיל לראות יום שלישי! נראית לי סדרה ממש מעניינת... פרק ראשון יש תרגום לעברית איפושהוא... אמור להיות השאר אין לי מושג אבל בטוח יש עם תרגום לאנגלית! והאמת? אני זוממת על הסדרה הזו כבר מלאאא זמן... ראיתי חלק מקליפ שלה וישר התלהבתי, נראה לי משהו חזק!
מי שרוצה הינה הקליפ
http://www.youtube.com/watch?v=mWQ70HcrmVY אני ראיתי רק חצי קליפ כי אין ליש שמץ כמה זה מספיילר...

G n o m

New member
אניייי../images/Emo47.gif

מתגעגעת אליה אז אני הולכת לצפות שוב... זה כמה פרקים בשבוע נכון? פעם ראשונה ראיתי במרתון
יש ועוד איך עם תרגום לאנגלית למרות שקשה למצוא... בגלל ההצלחה שלה המפיצים שלה מוחקים הכל מהרשת
אבל אפשרי ועוד איך למצוא! אחת הדרמות הטובות שיש
עם חן וג'וג'יהון
ולגבי הקליפ, הוא שלי
ואל תראי אותו, כי הוא מספיילר והרבה
תראי אותו כבר בסוף הדרמה, כי שמתי שם גם קטעים מהפרק האחרון... אז אני בהחלט הולכת להצטרף לשרשורים של גונג

mishi 1

New member
בואנההה את מלכה!! ../images/Emo47.gif~~!!

את לא מבינה איך הקליפ הזה עשה לי חשק לראות! שלא לומר הורדתי אותו, וראיתי את החצי שלי ממנו בערך מיליון פעם, ועוד פיתחתי אהבה לשיר בזכותו חחחחח

G n o m

New member
../images/Emo24.gifאני ממש שמחה שאהבת

לקח לי כמה שעות טובות לעשות אותו
עשיתי אותו אחרי שראיתי את גונג וכמו שכבר אמרתי מלא פעמים, היא באמת אחת הדרמות הטובות
והשיר מדהים כמובן, אני מתה על הגרסא עם סינדרלה של כריס בראון

Gitana

New member
גם אני רוצה לראות את הסדרה הזו

יהיו עוד פרקים עם תרגום לעברית או רק הראשון? חיפשתי עם תרגום לאנגלית או לספרדית אבל האיכות לא טובה וקשה להבנה (בספרדית)...אפילו הספרדים מתקשים לקרוא את התרגום אז מה אני אגיד? חחח

mishi 1

New member
אממ כמו שג'נום אמרה, יש באנגלית בטוח

אבל יש גם בעברית לפחות פרק אחד... לא נורא, מכשול שחייבים להתמודד איתו כדי לראות את הסדרה הזו שממש נראית לי מעולהההה

למעלה