ספטמבר 2009. שרשור חוויות והיכרות!

xXx Shiraz xXx

New member
../images/Emo23.gifספטמבר 2009. שרשור חוויות והיכרות!

מה נשמע חבר'ה? כיאה לתחילת שנת הלימודים, אצבעותיכם העייפות מקלידות פחות על גבי דפי הפורום וגם אני - שקועה בעבודה עד מעל הראש, לצערי. אז שתפו ספרו פרטו נמקו - איך הולך ?? מי חזר לבצפר ומי התגייס ? מי התחיל לימודים גבוהים ומי שנת שירות ? מי קורע את ישבנו (סליחה על הביטוי
) בעבודה ללא שכר בקיבוץ בצפון
אני מקווה שבין כל הלחץ של ההתחלה כולכם מוצאים קצת זמן לנוח, לשתות קפה עם חברים, לקרוא איזה ספר טוב, ללכת לים כל עוד אפשר, להאזין למוזיקה ..... __________________________________________ שם: כינוי: מיקום: עיסוק: המלצה לשיר: ציטוט משיר של התקווה 6: מה אתם עושים עכשיו: ולטמטומת החודשית: כפכפים או שכבר עברתם למנעלי חורף ? לנוח בסופש או לבלות לילה לבן ? תמונה!!

ofleibo

New member
מתפקד....

מה נשמע חבר'ה? כיאה לתחילת שנת הלימודים, אצבעותיכם העייפות מקלידות פחות על גבי דפי הפורום כאילו בחופש כתבו פה המון... אז שתפו ספרו פרטו נמקו - איך הולך ?? הכל טוב, מה איתך? מי חזר לבצפר ומי התגייס ? לא ולא מי התחיל לימודים גבוהים ומי שנת שירות ? לא ולא מי קורע את ישבנו בעבודה ללא שכר בקיבוץ בצפון ...וזה רק אחרי סוכות יקרה... שם: עופר כינוי: אין מיקום:רמת השרון, ואחרי סוכות חור ברמות מנשה עיסוק: איך מוגדר "בין שנת שירות לקיבוץ"?! המלצה לשיר: שיר השירים...כי התאהבתי בו... ציטוט משיר של התקווה 6: "הימים עוברים חולפים אני עוד בחיפושי אחר שיר השירים שלי ונערת חלומותי" מה אתם עושים עכשיו: עונה על השאלון...איזה שאלה מפגרת... ולטמטומת החודשית: כפכפים או שכבר עברתם למנעלי חורף ? קרוקס, כי שכחתי את הכפכפים בבית שאן... לנוח בסופש או לבלות לילה לבן ? תלוי עם מי...אם היא שווה את זה, או שיש הופעה...אז לילה לבן... שאלה משלי- מי מתכנן להגיע לווליום ערד?!

xXx Shiraz xXx

New member
אני יכולה להעלות שאלונים כל יום

ולענות לעצמי, אבל מה זה שווה חחח אין עונים

למעלה