עזרה למדריכים חדשים

../images/Emo23.gifעזרה למדריכים חדשים../images/Emo23.gif

לאורך השנים האחרונות קיבלתי הרבה מיילים, מסרים וגם ממה שאני חוויתי וחווה בלימודי הקינסיולוגיה, שיש צורך עז למדריכים מתחילים לקבל ליווי, מענה לשאלות של תחילת הדרך שלא תמיד יש אפשרות לתלמיד להיות ער להם בייחוד בזמן תקופות הלימודים עם כל החומר שעליו להטמיע. כל שנה מצטרפים מאות תלמידים לקורסים השונים של הקינסיולוגיה בארץ (בדוק) ורק בודדים מהם מצליחים לעבור את השלב של הביצוע. הרבה מהם קוראים פורום זה. מידי כמה ימים אעלה שאלה לדיון שאני חושב שיש לתת עליה את הדעת בתהליכי העבודה. אשמח להשתתפות, וגם להעלאה של דיונים שאתם חושבים שיכולים לתרום למדריכים החדשים. עדי

ליביה1

New member
רעיון יפה

הייתי מציעה ממש מפגש חי , של מדריכים ותיקים- כל פעם לפחות 1 - ותלמידים שסיימו , יחד עם מודרכים , ולעשות מעין סטאג חי.פעם בחודש נניח. אני אשמח להנחות פעם אחת .

רעיון מעולה ליביה

שיכול לתת מענה רציני לצורך. בואי ונראה איך יהיו התגובות ונצא הלאה. תודה עדי

ליביה1

New member
אז אולי נקבע מועד וזמן ?

נראה לי הכי טוב להוריד לקרקע ולקבוע יום , ומקום וזמן ונראה מה יהיה?? ותודה רבה על החיזוקים . ליבי

מתאים

אולי נקבע מועד לא קרוב (נניח חודש מהיום), ניתן את האפשרות לכולם להתארגן, כל שבוע אני אפרסם אותו בפורום ונקבע מינימום משתתפים למפגש (או ללא מינימום) מתאים לך לקחת את המפתחות (לפחות לפעם הראשונה?) ? עדי

ליביה1

New member
בינימינה חביבה מאד

אני גרה בדור - טנטורה . הבית שלי יכול להכיל 6 אנשים בנוחות , אז נראה מה יבוא . תמיד אפשר לצאת החוצה , או ללכת לים .

אסתר884

New member
אם זה מכוון אליי אז תודה

אני אתייעץ פה כשאתחיל... נראה לי יהיה מרתק.

אממ ../images/Emo250.gif (שאלה עניינית)

כל אחד מאיתנו מטפל בשיטה אחרת, נכון שכולנו תחת הכותרת של קינסיולוגיה. אבל עדיין, הדרכים שונות. איך נוכל להתאסף ולדבר על דרכי טיפול/גישה/התנהלות וכו' כאשר החומר שיש בידינו , הוא שונה? (אגב, נכון הרוב כאן מגיעים ממוח אחד?)

למעלה