פינת התפילה

SON OF JESUS

New member
مزمور148

هللويا.سبحوا الرب من السموات سبحوه في الاعالي. 2 سبحوه يا جميع ملائكته سبحوه يا كل جنوده. 3 سبحيه يا ايتها الشمس والقمر سبحيه يا جميع كواكب النور. 4 سبحيه يا سماء السموات ويا ايتها المياه التي فوق السموات. 5 لتسبح اسم الرب لانه امر فخلقت. 6 وثبتها الى الدهر والابد.وضع لها حدا فلن تتعداه 7 سبحي الرب من الارض يا ايتها التنانين وكل اللجج. 8 النار والبرد الثلج والضباب الريح العاصفة الصانعة كلمته 9 الجبال وكل الآكام الشجر المثمر وكل الارز 10 الوحوش وكل البهائم الدبابات والطيور ذوات الاجنحة 11 ملوك الارض وكل الشعوب الرؤساء وكل قضاة الارض 12 الاحداث والعذارى ايضا الشيوخ مع الفتيان 13 ليسبحوا اسم الرب لانه قد تعالى اسمه وحده.مجده فوق الارض والسموات. 14 وينصب قرنا لشعبه فخرا لجميع اتقيائه لبني اسرائيل الشعب القريب اليه.هللويا هللويا هللويا هللويا

junior gong

New member
תודה LION אחי

מעריך לך את זה, והמילים שלך כל כך יפות, אולי תשתף באחת מהעדויות שלך, זה יהיה מעניין.

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifאין מתווכים בינך לבין אלוהים..

ישוע היה והינו המתווך היחיד שהוביל בעצם לאלוהים שזה לא אחר מעצמו! בקשות התפילה שמועלות הינן בשביל השותפות הרוחנית שבין חברי הפורום המאמינים, בריבוי תפילה למען אותו דבר יש משמעות יותר גדולה כי אלוהים מרחם ושומע את תפילת בניו..
וגם, כי איכפת לנו אחד מהשנייה,
ונרצה להתחבר יותר, בחיבור מקודש, על מנת לעזור אחד לשני ולחזק.
אני מקבלת את העובדה שזה אולי לא מתאים לך בינתיים, זה בסדר גמור, רק נבקש כי הודעותיך יהיו מנומסות, כי זהו פורום מאמין, ולא נרשה בו ביזוי לרוח הקודש או לדיירי הבית, כי בית מאמינים ותפילה הוא, משמע בית לאלוהים, שהוא קנאי מאוד לביתו ורוחו.
וכוונתי לא רק למילה פטתי
שזרקת לעבר כנסייתנו הוירטואלית, אלא להודעה השנייה שנמחקה ובה ניסית לזלזל בחבר פורום מאמין בעת שניסה לחזק את חברו, בבקשה תימנע מכך לעתיד
, כי דרכי ההתנסחות והכבוד שלא נתפשר עליו למקום זה, הוגדרו היטב בהודעת המנהל, ולמרות חילוקי הדעות אתה מוזמן לפחות לעקוב, לקרוא ולתת אולי- רק לקצת בהתחלה- לליבך להיפתח לדברי ישוע שיועלו פה, אימונה זו לא בושה, כמו שמישהו התפלא פה מקודם, שאנו לא מתביישים באימונתנו, חלילה ישוע הוא מקור גאוותי, כוחי ותקוותי, אם אני אתבייש בו ביום שהוא יבוא יגיד לי, מי את אני לא מכיר אותך, כי מתי שעמדת במבחן, נשברת והתביישת להגיד שאת הבת שלי, את זה לעולם לא ארשה.. אם תרשה לי פרופסור אשמח לשתף אותך בפסוקים הבאים מבשורת יוחנן 12: 37 ومع انه كان قد صنع امامهم آيات هذا عددها لم يؤمنوا به. 38 ليتم قول اشعياء النبي الذي قاله يا رب من صدق خبرنا ولمن استعلنت ذراع الرب. 39 لهذا لم يقدروا ان يؤمنوا.لان اشعياء قال ايضا. 40 قد أعمى عيونهم واغلظ قلوبهم لئلا يبصروا بعيونهم ويشعروا بقلوبهم ويرجعوا فاشفيهم. 41 قال اشعياء هذا حين رأى مجده وتكلم عنه. 42 ولكن مع ذلك آمن به كثيرون من الرؤساء ايضا غير انهم لسبب الفريسيين لم يعترفوا به لئلا يصيروا خارج المجمع. 43 لانهم احبوا مجد الناس اكثر من مجد الله 44 فنادى يسوع وقال.الذي يؤمن بي ليس يؤمن بي بل بالذي ارسلني.45 والذي يراني يرى الذي ارسلني. 46 انا قد جئت نورا الى العالم حتى كل من يؤمن بي لا يمكث في الظلمة. 47 وان سمع احد كلامي ولم يؤمن فانا لا ادينه.لاني لم آت لادين العالم بل لاخلّص العالم. 48 من رذلني ولم يقبل كلامي فله من يدينه.الكلام الذي تكلمت به هو يدينه في اليوم الاخير. 49 لاني لم اتكلم من نفسي لكن الآب الذي ارسلني هو اعطاني وصية ماذا اقول وبماذا اتكلم. 50 وانا اعلم ان وصيته هي حياة ابدية.فما اتكلم انا به فكما قال لي الآب هكذا اتكلم. הפסוקים פשוט עלו מולי, ואני פועלת לפי התחושה שזה מה שאני אמורה לשתף בו אתה פורום היקר ואותך במיוחד ברגע זה. את יודע שגם שלא מסכימים, עדיין, ניתן לכבד, בדיוק כמו האימרה בחתימה שלך الرب يباركك

profesorain

New member
הכל טוב ויפה

כן "פורום מאמין" האם גם מבצע?או שהכל לשם כתיבה ופורקן ריקנות? בכל אופן ה לא עיוור ורואה את הכל.. העיקרון שמניע אותי הוא כך ,אם אתה אדם טהור מבפנים למעשה אתה לא צריך גם אלף תפילות וציטוטים כדי ש ה יקשיב לך ..לפי ההגיון ה יעריך אותך הרבה יותר מזה שמתפלל וכביכול הוא מאמין אבל בפועל הוא שקרן פתלוגי לא עושה מאומה כדי לעזור לזולת וכו..קשה לא ללעוג כשאני מכיר חלק מהנשמות הכותבות כאן...זה פשוט משעשע אותי..וזה לא רק אני בחיי. בכל אופן יש בי תקווה רק שאתם עושים זאת מהבפנוכו ושסתם הרושם מהעבר הוא לא אקטואלי. בהצלחה לכם .

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifתודה, באיסם יסוע אנו מצליחים..

ומאוד כואב לשמוע ואתך שופט אחר וקורא לו שקרן פטלוגי, כי כולנו מבשר ודם, וכל אדם לפני האימונה היה אדם אחר, לא משדר אמינות, לא נתפס כאדם טוב ועוזר.. יש כאלו..ואלו אנו נחזק בכדי שימצאו את הדרך הנכונה עבורם עם ישוע המשיח! אם היינו שופטים כל מאמין חדש ואומרים הוא היה אדם חוטא ולא טוב ולכן לא נקבל אותו בכניסייה אז איזה טוב עשינו!! ישוע אמר שלאנשים חולים הוא הגיע ולא לבריאים.. לאנשים חוטאים ולא לצדיקים! מאוד מבפנוכו אנו פה
.. כי ישוע רואה מה שבליבנו ויודע לשפוט כל אחד על פי רחשי ליבו ומעשיו

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifנושקור יסוע../images/Emo201.gif

כל השעות שניסיתי לישון, ראיתי פסוקים מול העיניים וכאילו היתה תחושה כל הזמן שאני אמורה לקום לכתוב איזו הם ולתת לחלק לאנשים מסויימים! או לצלם כביכול את הריבוע שעלה לי בראש, שמכיל את הפסוקים, לצערי לא התעוררתי, וכל פעם שהרמתי את עצמי קצת במיטה בכדי לבחון את יכולתי לעשות זאת, הייתי מקבלת התקף שיעול שרק אלוהים היקר יודע כמה הוא מכאיב
... הבעייה שבסוף קמתי כעת... ואני מגלה שיש לי חום שנושק ל39.. אז אני מבקשת שתעלו אותי בתפילותיכם.. זה זמן גרוע לחלות..ועוד בכזו קיצוניות כשלרוב חיי אני לא סבלתי מעליות חום!! השטן יכול להתעולל, ישוע תמיד יביס אותו ואני גם ברוחו של יסוע אלמסיח, ורוח הקודש
אמן.

junior gong

New member
היי שפרד תהיה בריאה../images/Emo24.gif

את תעלי אצלי היום בתפילה, תהיה בריאה

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifתודה גוניור../images/Emo24.gif

דיי התדרדר מצבי, דווקא היום שהוא יום פתיחתה פורום הרשמית, בא אבליס בכדי לתעתע בי, אבל הוא כמו זבוב טורדני, סתם מפזר לכלוך אך עליי הוא לא יכול
מקווה שאתחזק לקראת הערב, ואחזור לפה בריאה יותר באיסע אלרב יסוע.
מעריכה את זה גוניור

SON OF JESUS

New member
סלאמתיק My Shepherd../images/Emo24.gif

ארב ישפיקי וישמור עליך היום בבוקר הזכרתי אותך בתפלתי שארב יסוע ישפיקי וירפה אותך מהשפעת המעצבנת ואני ללא מספק חושב שאבליס מנסה להרחיק אותך דווקא היום מהפורום כי היום זה יום פתיחתו של הפורום והוא מנסה לכשיל את פעולתייך בו , באס ארב יסוע אלמסיח נוכל להתגבר על הפעת ולגרש את אבליס מבנינו אסמק יא רב להוא אלמג'ד אמין

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifהמון תודות ,תבורך../images/Emo20.gif

אכן יום מאוד קשה עבר על כוחותינו, משום מה החום הזה לא מרפה ממני, הגיע עד ל39.5 בצהריים..כעת התמתן ל38.7 אבל
رو 8: 31 فماذا نقول لهذا.ان كان الله معنا فمن علينا.

איבן Najy

New member
pater noster בכל השפות

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Lord%27s_Prayer_in_different_languages אבינו שבשמים יתקדש שמך תבוא מלכותך יעשה רצונך .כאשר בשמים גם בארץ .את לחם חוקנו תן לנו היום .ומחל לנו על חובותינו כאשר מחלנו גם אנחנו לחיבנו ואל תביאנו לידי נסיון כי אם תחלצנו מן הרע כי לך הממלכה והגבורה והתפארת] .[לעולמי עולמים אמן

lion 7

New member
תודה רבה על הקישור אחי

ואנחנו נתפלל לטיולך לארגנטינה, שתשמר מכל פגע עם משפחתך, והעיקר תהנו..

che guevara85

New member
../images/Emo45.gifיפה אגב יש כנסיה בירושלים

יש כנסיה במעלה הר זיתים שנקראת אבאנא אללאזי ושמה התפילה כתובה במלא שפות הנה לינק לשרשור שהיה בנושא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1674&msgid=90822390

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifתתפללו למען הצלחת הפורום הזה

שיהיה מקום שיסוע אלחביב יהיה גאה בו

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifאמן../images/Emo201.gif

נרים תפילה לHivBoy שישוע ירחם..יסלח, ויחבק אותו ויתן ברכתו עליו. שמחלתו תיעלם שלא היתה כי אלוהינו חי והוא הכל יכול, במילה אחת הבריא המונים, והוא יכול גם לתת חיים חדשים ובריאים לHivBoy
באיסם יסוע אלמסיח-אמן.

che guevara85

New member
../images/Emo16.gifשירפא מכל רע, אמין

מה שהוא עושה למען הקהילה הוא לשם שמים, שישוע אלוהינו ירפא אותו וישמור עליו כי אנשים שעושים למען הקהילה הם נכס לחברתנו.

למעלה