שבוע טוב

חרוזים חדשים...

עשיתי ניסיון קטן- רידדתי חימר פולימרי לבן על מספר 4. צבעתי אותו עם צבעי אקריליק, וחיכיתי לייבוש. לאחר מכן רידדתי את היריעה הצבועה על מספר 5, הפכתי ב- 90 מעלות ורידדתי על 6 וכך המשכתי עד למספר 8. נוצרו מעין קרקלס בצבע. לאחר מכן ציפיתי חרוזים עם חתיכות מהיריעה הזו, הובפתי פרוסות מגליל פשוט, אפיתי, ציפיתי בלכה וזהו. אני מרוצה

רציתי באמת לבקר להעלות לכאן או

להוסיף קישורים (מה שאני לא מוצאת פתאום) כל מיני טכניקות כאלה מיוחדות. כמו חרירים קטנטנים בחרוז וגם מה שהעלית עכשיו (מה שכל הזמן נשכח ממני שאני רוצה לעשות). אשמח מאוד לעוד טכניקות כאלה. החרוזים אגב יפים מאוד.

תודה אלפי../images/Emo24.gif

ואין ספק...עוד יועלו לא מעט טכניקות חדשות/מעניינות בהמשך

ksnir

New member
אם את מרוצה, גם אני מרוצה!

החרוזים מאוד יפים והתוספת מאוד מוסיפה להם. אני עוד צריכה לפתח מיומנות רידוד לפני שאני אוכל לשמור על יריעה שלמה במספר 8.

אין בעיה עם מים אח"כ...

במקרה הספציפי הזה כן ציפיתי בלכה(בתמונה זה לפני הלכה) אך רק מטעמי אסתטיקה.

../images/Emo25.gifשרוני אין מילים כל כך יפה

ועדין, הביצוע ממש מושלם, באמת צריך הרבה נסיון כדי לרדד על מס 8 ולהמשיך..........

מה שלא כל-כך הבנתי זה מה קורה

בנקודת החיבור ? איך מסתירים אותה אם אני לא רוצה פרוסה הנוספת מגליל אחר?

ואני לא כל כך הבנתי איזו נקודת...

חיבור? את חותכת מהיריעה שהכנת חתיכות, חתיכות ומצמידה אותן מעל גבי החרוז. הפרוסות הנוספות לא נועדו להסתיר חיבורים, אלא סתם כתוספת. יכול להיות שלא הבנתי אותך כל כך...אולי תנסי להסביר לי שוב מה לא היה ברור?

זהו שבכל פעם זה קורה לי מחדש

משאירים אותי לבד עם הבעיות
ואז אני חייבת לנסות
ואז ....זה מצליח לי.... נו...בדר"כ....
אז הבנתי בסוף אבל כיוון שהשתמשתי בפחות מידי צבע זה יצא חיוור מידי לטעמי. אז אני מנסה שוב.... תודה שרון

אז באמת השיטה שלך יותר טובה

משלי. דאא, כאילו שזה לא ברור
. אני שמתי את החרוז שאריות בתוך חתיכת הפימו שעברה טיפול דמוי קרקל וכאילו עטפתי את החרוז...מה שהשאיר כאילו שאריות בנקודה שבה התרכז כל ה"עודף". השיטה שלך יותר טובה למרות שיש בה יותר עבודה והיא לעטוף את החרוז פיסות-פיסות. מה שלא מאפשר כיווצים של החתיכה
עדיין למרות ששמתי שכבה עבה של צבע ברגע שרידדתי יותר מפעם-פעמיים במכונה זה הפך את המשטח לבהיר מידי ביחס למה שאני צריכה. אני עדיין חושבת על דרך להשאיר את זה כהה. אולי לעשות את החרוז קטן יותר ואז לא צריך לרדד את ה"חתיכה" רק פעם אחת....מה דעתך ? זה בעייתי שבחרוז נשאר הרבה צבע אקרילי ? תודה

זה לא בעייתי בכלל...

את יכולה לרדד את זה כמה פעמים שבא לך, או לחילופין- לא לרדד בכלל. אני אהבתי דווקא את המראה הבהיר והעדין, אך כדי לקבל גוון כהה יותר של הצבע אולי כדאי לצבוע את היריעה בשכבות. כלומר, לצבוע, לחכות לייבוש, לצבוע שכבה נוספת, שוב לחכות לייבוש ושוב...עד שזה מתאים.

למעלה