שימו לב
מפגש דובים בסאונה 30/6/11

bears4fun

New member
../images/Emo23.gif שימו לב ../images/Emo23.gif מפגש דובים בסאונה 30/6/11

ביום חמישי, ה-30/6/11 החל משעה 20:30 ניפגש בסאונה סיטי, רח' החשמונאים, תל-אביב
דובים, צ'אבים וחובביהם
באו בהמוניכם

LFB

New member
נשמע נהדר!!

מי בא? אולי נעשה פגישת הכרות שם?

ז י ק ו

New member
כולה כבוד על האירגון :)

bears4fun האם עדכנת את המנהלים בסאונה שמתארגן לו ערב שכזה ? פרסמת את האירוע הזה איפשהו מלבד בפורום שלנו ? לאיודע מה קורה איתנו באותו ערב, אני מקווה שנצליח להגיע זה יוצא גם לילה לבן בת"א אז זה אחלה טיימיג: לבלות בסאונה עד 2-3 בבוקר ואז לצאת להופעות ברחבי העיר

bears4fun

New member
איפה עוד לפרסם, חוץ מאשר בפורום הזה?

פירסמתי קצת באטרף, וקצת בפייסבוק, וזהו, אני חושב. ולא עידכנת את המנהלים של הסאונה. לא חשבתי/ידעתי שצריך, או גם איך לעשות את זה (אולי תעשה את זה כבר אתה, בהנחה שאתה מכיר אותם?). נתראה בחמישי :)

ז י ק ו

New member
אכן.. נתראה בחמישי...

אעדכן את הח'ברה בסאונה שאנחנו מגיעים לעשות שם בלאגן :)

bears4fun

New member
../images/Emo85.gif מפגש דובים בסאונה ../images/Emo85.gif חמישי הקרוב!!

המפגש הבא של דובים, צ'אבים וחובביהם יתקיים ביום חמישי הקרוב, 30.6.11 החל משעה 20:30 בסאונה סיטי, רח' החשמונאים, תל-אביב בואו בהמוניכם!!

oldchubbyforme

New member
איך זה בסאונה?

היי הבנתי שיש יום חמישי מפגש דובים בסאונה.... האמת שאף פעם לא הייתי במקום כזה אז רציתי לשאול איך זה? מה עושים? יש כללים מסוימים? הולכים עם מגבת? ערומים? וסתם לידע כללי אני בן 27 רזה ומת על BEARS

ז י ק ו

New member
אז מה הולך להיות שם ?!

אין כללים מיוחדים לערב מסוג זה - חשוב וחובה להקפיד על סקס בטוח ! בכניסה אתה מקבל תא עם מנעול (מי שיגיע מאוחר לא ישארו תאים ויקבל ניילון שישמר אצל הצוות בכניסה) ומגבת. ההליכה בסאונה אנה כרוכה בקוד מסויים, כלאחד יכול ללכת איך שנוח לו אבל המקובל הוא בדר"כ בעירום עם מגבת. אחרים באים למצוא את סיפוקים בקומה התחתונה ויש אחרים שמגיעים בשביל החברותה בבר בקומה העליונה... בוא נגיד שאם לא מנסים את זה פעם אחת - לא יודעים :)

למעלה