תיקשור לכולנו באהבה

../images/Emo23.gifתיקשור לכולנו באהבה ../images/Emo140.gif

יוני 2010 "יקרים ואהובים אתם, על ידי הבריאה. הרי ידוע שכל מה שנמצא אנרגטית במהות הוויתנו, מתנגן בזמן המפגש הקוונטי באותה נקודה.. זהו זמן חיבור, של ניגודים, של הדואליות הקיימת בתוכנו. יש טוב או רע? יש שלום או מלחמה? יש נכון או לא נכון ? אנו יוצרים את המילים, אנו יוצרים את המנגינה, אנו יוצרים ! הננו האמנים של חיינו, במו ידינו צובעים אותם, במו ידנו מוחקים את המיותר. בעולמנו, ראשי ממשלות ובכירים, הינם מראה שלנו. אם אנו לא נקיים אנרגטית, יבחר ראש-עיר וראש ממשלה תואם לאנרגיה בה אנו נמצאים. כמו כן, נשיא ארה"ב נבחר בהתאם לאנרגיה שאנו מפיצים סביבנו . ראשי ארגוני הטרור, מתנהלים בהתאם לאנרגיה שכולנו משחררים. עלנו לקחת אחריות מלאה על כל מצב של כעס שנאה , קנאה טינה.. בידענו שזו האנרגיה הבונה את העולם כולו בל נאשים את האחרים, במה שקורה מסביבנו, בארצנו, בעולם כולו, את תגובותיה של אמא אדמא. אלא נתחיל לתקן את המקומות הצרים, שלעיתים הננו מתכחשים כי הם קיימים בנו בהבנה מלאה כי אנו, כולנו אחד, ומעט מכל אחד יוצר אנרגיה עצומה , התואמת את השידור שלה מאיתנו ליקום" הועבר בתקשור, על ידי ההדרכה העליונה המכוונת בורא עולם ומלאכיו בברכת בשורות טובות, אהבה , שמחה ואור @זכויות שמורות לאריאלה ארדיטי אור ואהבה חי

תודה, אריאלה ../images/Emo140.gif

אני חושבת שבאמת ניתן לראות התאמה בין הדברים, יש המון אלימות ודורסנות בחברה שלנו. לדעתי, התגובות של אמא אדמה מתונות מאוד יחסית לעוול שנגרם כאן לחיות אחרות ולפלנטה. אני כל פעם אומרת, שלבני-אדם יש מזל שהיא חושבת ומרגישה שונה ממני, כי אני לא הייתי מגלה כזה איפוק
.

תודה תודה אריאלה.אכן נכונה../images/Emo13.gif

עוד עבודה של אור ושחרור. תודה על המראה והשיקוף.

למעלה